IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

gabika24
22. júl 2009

zuzlik, no to snáď nie ☹ - ešte stále verím, že to bude ok, mooooooc na teba myslím...
tanittka, napíšem 🙂

tinucha
22. júl 2009

Do kelu Zuzlik, to snáď ani nie je možné. Silno držím palce.

marione74
22. júl 2009

zuzli, drzim moc palce, drz sa 😔

Dievcata inak my napriek riziku poskodenia 1:7, po morfologickom utz cakame zdravucke babatko, doktor nenasiel ziadne anomalie, tak sa hrozne tesime. Tak aspon sme dalsi priklad toho, ze testy mozu klamat 😉

gabika24
23. júl 2009

marione74 z celého srdiečka sa teším 😵
pekný deň všetkým 🙂

pecka
23. júl 2009

ahojte babulky

Zuzlik, viem od tebe 😔 😔 kazdy den vas v reprackach citam a trpnem a cakam co dalej, myslim na teba a velmi dufam, ze to drobcek nevzda. Jja ked som vtedyv 6tt potratila, tak zo mna tiez vypadlo, vsetko mozne, ale na viac krat a krvacanie neustalo, ale pokracovalo a na druhy den, ked som bola na sono, tak tam uz nic, vobec nic nebolo, takze ak tam tebe dokyna nieco videla...... nejake zhluky, alebo co to je..., tak je tam este nadej........

Marionka, tesim sa z tvojho morfologickeho sona, ktore aj napriek vysledokom ukazalo, ze cakate zdrave babenko 😵 .
My sme tiez boli vcera na morf.UTZ, pekne nam vsetko pomeral, poratal prsteky, organiky...vsetko mame na poriadku 😵 a do tretice..... mame potvrdene chlapciatko 🙂 🙂 Aj fotecku sme dostali, ale moc toho na nej nie je vidno, tak ju ani nedavam do albumu.....
O styri tyzdne sme objednani na 3D/4D......

Meno este stale nemame definitivne , kazdy mesiac mu menime...najprv matej, potom andrej.....dufam ze sa nakoniec nedopracujeme az k frederikovi 😀

lenka20
autor
23. júl 2009

ahojte zlaticka, pecka to je super, ze mate vsetko ako ma byt aj pipika 😵 😵 tak to ma byt 😉
marionka gratulujem k super vysledkom, veru, tie testy by radsej ani nemali robit, ved je to hrozne aby rodicia trpli a bali sa uplne zbytocne..
pozdravujem vas vsetky, tiez som teraz viac v R. aj ked momentalne nepatrim nikde 😝

gabika24
23. júl 2009

pecka, my sme sa ujednotili na menách až po 30tt - no teda, keby ich nevybrala malá, tak asi vyberáme doteraz 😀 😀 😀 - ale nie, vybrali sme aspoň okruh a ona potom vyberala z tých - mali sme asi 8 chlapčenských a 8 dievčenských 😵

pecka
23. júl 2009

😵 ahojte lenik a gabika 😵

gabi, este ze mate sikovnu malu, inak by ste mali skupinu no-name 😉 vy ste dali ake mena, mozes mi pisnut do IP?

tanitta
23. júl 2009

Ahojky..
Pecka...ty kokso 😵 ze 21tt 😨 ..... bude to chlap ako buk;)....som zvedava na vyber mena 😎 ...toto uz su tie prijemne a krasne chvilky tehotnosti .. ako vybavicky.. mena... zdrave babetko...a rastuce brusko 😉 .. tak si to pekne vychtnavaj peculik 🙂
marione.. takze supeeer 😉 .. hned cloveku padne kamen zo srdiecka vsak?...
gabi.. diky;)... pls pisni mi este tvoj do ip tvoj e-mail... sak sa mi niekam zapatrosil 😕

lenka20
autor
23. júl 2009

gabika no ale esteze ste zuzili vyber na 8 prijatelnych, inak myslim, ze by mala mozno vybrala nieco veeeelmi nezvycajne.. mne sa v jej veku pacilo meno petronela, kleopatra atd.. 😀
u mna je vyber jasny, chlapcek po ockovi a aj pre dievcatko uz mame meno.. aj ak by bol aj druhy chlapcek tak uz je jasny... druhe dievcatko by to malo tazsie 😀

lenka20
autor
23. júl 2009

marionka a vy stale neviete co to bude? nebolo vidno na morfo?

pecka
23. júl 2009

ahoj tanit, veru aj mne to sialene rychlo ubieha....... vybavicku zatial este nekupujeme, zatial len chodime obzerat, ale povoz uz mame vybraty. Doma mame zatial trojo ponozticiek....ruzovych 😀 , kamoska v zaciatkoch usudila, ze to bude baba, tak maly bude v ruzovych ponozkach 😀

vcera sa mi brucho po prvy krat pohybalo 🙂 🙂 ...uzasny pocit, uz to nebola hryzkajuca rybka, ale normalny kopancek 😵 😵

pecka
23. júl 2009

lenik, my mame zas jasno v dievcenskych menach, hned by sme pre tri dcery mali...... S chlapcami je to horsie....teda myslim s menami 😉 , sice manzel ma celkom pekne meno, ale nechceme dat po nom, alebo po mne.....

lenka20
autor
23. júl 2009

peci - chlapcenske po tebe jedno by som vedela 😀 😀 😀

gabika24
23. júl 2009

babulky, už som vám ip 😉
leni, veď preto sme ten okruh urobili my 🙂 - no veľmi chcela meno toho staršieho - nevieme prečo, veď ho ani nemala kde počuť, ešte aj v nemocke ma ukecávala, nech je aspoň jeden chlapec a tak sa volá 😀 😀 😀

lenka20
autor
23. júl 2009

peculik a aky povoz ste vybrali? mne sa teraz velmi pacia take vysoke kociky...ze ta vanicka je dost vysoko... aj ked je potom v sportovej polohe tak dietatko mas skoro na urovni prs - teda ja, lebo ja som krpata..

lenka20
autor
23. júl 2009

gabinka ved vyborne vybrala mala kocka... chlapci maju pekne mena, aj im velmi pristanu...
inak peci - radim ti mat aspon dve a vybrat si az ked ho uvidis.. budes vidiet ktore mu viac pristane... ja to sice nebudem sama praktizovat, lebo u nas je prvorodeny uplne jasny, ale zda sa mi to velmi dobre... aj poznam dost ludi, co to takto spravili a fakt ze to meno dietatkam velmi pristane...

pipka
23. júl 2009

ajojte babulky, dlho som tu nebola, tak ani nemam pojem, co nove...nejako nestiham, ked je pekne, tak sme cele dni u nasich na dome a clapkame sa s hanulou v bazene...teda lepsie povedane, sme tam nalozene od rana do vecera 😀 😎 aj s dedom 😀

ale ked tak kukam, kraasne vam naskakuju tie tt, zulinka..ze 30tt ty kokso 😨 😎 kraaasa, sa uz tesim, musime dat stretko este do porodu, nech zas hanula okuka brusko 😀
babulka, marione, pecka, drzte sa, naadherna vas pozorovat

zuzlik, nevzdavaj to, ja som takto masivne krvacala tiez na zaciatku, potom som bola tri mesiace na rizikovom a vidis...hanula je uz jak dablik 😵
siiiiiiiilno drzime palceky, cmuk cmuk 😉

fedri, ani tebe nespia 😕 😅 aj hanule sa moc nechce spat, teda v noci nastastie prespi 12 hodin vkuse, ale cez den po biede doobeda hodku a poobede hodku..najradsej by sa kupala stale 😅
vcera mi skoro do fontany v meste capla 😀 😅

pecka
23. júl 2009

Lenik, ake meno po mne??? dufam ze nie frederik 😀

A povoz, inak ja som tiez krpec....., ale nepacia sa mi tie nizucke kociare, vyzera to otrasne, ako pre babiky. My sme presli cez tri znacky, najprv som bola presvedcena o tomto:

http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-kombinacie/A...

potom mi priesiel uzasny tento 😉:

http://www.drobcekovia.sk/?str=detail&id=1224&s...

no a nakoniec sa vo mne prebudil moj klasicky konzervatizmus a zakotvili sme pri "poliakovi" , ma vsetko, co som chcela na kociari mat, mala som moznost s nim pobrusit po meste a je fakt super...je aj vyssi. Budeme ho kupovat u nas v MT za dobru cenu do 300 Eur,- . Nie sme veru ochotni dat za kocar sialene prachy. Ak bude maly po mne tak sa ten kociar ani neosucha...ja som ani za svet nechcela byt v kocari, ved som nasim aj par krat z neho vypadla, teda vysela na popruhoch 😀
takze tento:

http://www.tomsta.sk/product/baby-smile-v-max-1...

Ahoooj pipka, ste strasne zlatucke a mala je veru riadny vodny diablik 🙂 🙂 🙂

zuzla80
23. júl 2009

Pipka pozdravujem vás - Hanulka je strašne zlatunká a skoro na každej fotke vysmiata ako lečo 😀 Ja si pamätám na tvoje krvácanie - myslela si vtedy, že už je koniec. Len vy ste vtedy čakali 2bobíkov však a asi odišiel ten druhý. Pipka a ako dlho si krvácala a vypadol z teba aj nejaký kus akoby zrazeniny - lebo zo mňa áno a preto sa obávam, že to nebol len hematóm, ale to najdôležitejšie čo to mohlo byť. Uvidíme, čo bude...

Vidím, že tu riešite mená - my máme práve problém s dievčenským menom, žiadne sa nám nepáči - ale chlapčenské by sme aj mali, ale nie po mužíkovi, lebo on máš meno ešte zo 70tých rokoch 🙂

Peculik si zlatá, že tak úpenlivo na mňa myslíš - bude tak ako má byť, rada by som to ovplyvniť pozitívnym smerom, ale ... Keby zo mňa nevypadol ten kusisko, tak by som ešte akú takú nádej dávala, ale....

hava77
23. júl 2009

ahojte kocky,
marione blahozelam k dobrym vysledkom na utz, je to super pocut taku super spravu....ja tiez asi nikdy nezabudnem ako som si po utz v 20tt vydychla 🙂
pecka do tretice gratulacia k chlapciatku v ruzovych ponozkach 😀 s menom frederik 😎
zuzli drzim ti velmi palce aby to dobre dopadlo, a predsa len to babatenko nevzdalo....ved uz si po tolkom trapeni zasluzite aj vy krasne tehu...
ja nejak nestiham chodit na kona, lebo adamko je nam mrzuti,idu mu zubky aj ked je to nejak skoro 😅.
kazdu chvilu by uz mala lyzicka zastrgat.
so spanim sme na tom rovnako ako pipkovci.
lenka, tanitka gabika ahojte

pecka
23. júl 2009

ahoj havka, dakujem za gratulaciu 😀
...takze uz za chvilu bude adamko selmicka zubata 😵 .....som si opat pozerala vase fotecky, je krasny, uz je to riadny chlapisko 😵

Zuzlik ja ti takisto drzim palciska na podvecerne sono....nech sa dutinka ukaze, ze tam je.......

lenka20
autor
23. júl 2009

pipinka ahoooj, to je dobre ze ma hanulka rada vodu, ja si vas obcas pozeram, mala je kraaaaaasna, taky smejko,. vidno ze je to stastne babo 😵 😵 pipi nevies ako sa ma mirica? uz sa davno neukazala..
pecka no tvoje meno bez posledneho A... jedneho takeho poznam, je to uz starsi pan, ale to meno mu pristane... 😉 a je asi jediny 😉 kociky su vsetky pekne...myslim, ze nakoniec treba nieco prakticke, budete mat zimne babo, tak nejake riadne kolesa nech to ma na tie nase martinske snehove nadielky 😉
havus - no nemoze byt stale iba anjelik, obcas musi byt aj diablik a este ak mu vazne idu zubky tak sa nemozme ani cudovat.. ty ale fakt by to bolo nejak skoro, nie?
zuzlicek - ja tomu drobciatku verim, vies ake kusiska sli zo mna pri prvom ,, tehu ,, a dutinka tam stale bola...a ty si uz dalej ako ja vtedy, drobec uz musi byt zahryznuty lepsie...ja mu stale verim... drzim ti strasne silno palce na sonecko, nech ta to ukludni, nech si pokojna a stastna... a hlavne tehulka, moc ti to prajem...

zuzla80
24. júl 2009

Ahojte babulky,
Žiaľ sme opäť na začiatku - dutinka už nebola, iba akýsi zhluk buniek o veľkosti 5mm, vzali mi ešte hcg, ale myslím, že je to už aj tak zbytočné. Doki sa vyjadril, že to čo vidí na utz, za tehotenstvo nepovažuje. Plod sa zrejme vypudil - to bolo to, čo zo mňa ešte v pondelok vypadlo - a ostali tam ešte nejaké zhluky buniek. Nechcem ísť na kyret - aj doki súhlasil, že sa nemusíme ponáhľa, že môžme týždeň počkať, a uvidíme, či sa to samo vyčistí - dúfam, že áno a na kyret nebudem musieť ísť - lebo po minulej skúsenosti, by som fakt nechcela.
Inak keď som si ľahala na utz, tak ostalo na obrazovke sono po predošlej pacientke - a na ňom obrovská dutinka s malinkým drobčekom - tak som jej v kútiku duše závidela
Ste zlaté, že ste na mňa mysleli, veľmi si to vážim - u každej jednej z vás - ale taký je život, niekoho skúša menej iného zas viac, ale verte, že to nevzdám - či už s vlastnými ale darcovskými, ale verím, že raz budem cítiť ako vo mne drobček rastie.

Ste zlaté, že ste na mňa mysleli a verili do poslednej chvíle - ĎAKUJEM vám za to 😵

tinucha
24. júl 2009

Zuzlik, si silná žienka. Máš môj obdiv a tak ako ty, tiež verím a som presvedčená o tom, že raz budeš mamičkou. 🙂

zuzla80
24. júl 2009

Tinušik nič iné mi neostáva, len veriť, že raz sa to podarí - a ja verím, že sa to podarí, proste musí. Pozdravujem Filipka 😵

katy2
24. júl 2009

Zuzla, strasne mi je to luto 😔 Prajem ti vela, vela sily... Raz to vyjde a ty budes tou najstastnejsou maminkou.... Verim tomu.... Niekedy si treba viac vytrpiet na ceste za pokladom, ale stoji to za to.... Tesim sa, ze to nevzdavas.... 😉
Tinus, ahoj 🙂

lauritka
24. júl 2009

zuzla vela stastia v dalsom boji. 😔 je nam sudene viac cakat, ale o to viac si to potom vychutname 😵 drz sa!

zuzla80
24. júl 2009

Veru Lauritka - vychutnáme si to a poriadne - drž sa aj ty 😵
Katy ďakujem. Hanka je krásnučke bábätko 😵

zajacik...
24. júl 2009

Zuzlik ☹ ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre