Jak se počítají plodné dny?

sip
15. nov 2006

Ahoj holky !
Zajímalo by mě jak se počítají plodné dny ?? Abych věděla kdy je ten správný čas na "miminko" ? Já vím, že se tomu nedá věřit na 100%. Ale ráda bych věděla kdy je ten správný čas.
Díky za vaše rady 😉

funny
15. nov 2006

kukni vo vyhladavaci napr. len "plodne"

temy ako

Cervikálny hlien a bazálna teplota
nespravny hlien a pod. ta povedu dalej.
to sa rozoberalo uz sprava, zlava, len treba pohladat 😉

s pocitanim neporadim, lebo to je vo vacsine pripadov nezmysel. ak mas 28 dnovy cyklus, tak okolo 14-teho dna + tri dni pred tym. ale to fakt funguje minimalne
🙄

expertka8
15. nov 2006

..vyskúšaj medicínsku kalkulačku 😉
http://www.medicus.sk/ikalkulacky.htm

http://wanda.atlas.sk/zdravie_a_chudnutie/antik...
http://www.babetko.sk/user/view_page.php?page_t...

Plodné dni sú okolo 14. dňa menštruačného cyklu. Zvyčajne trvajú 3 dni, kedy je pravdepodobnosť otehotnenia najväčšia. Samozrejme, že všetko závisí od pravidelnosti menštruačného cyklu a od veľa iných faktorov.
Dovoľte ale, aby som Vás upozornil, že na metódu výpočtu plodných dní sa nedá spoliehať a brať ju ako "antikoncepciu", pretože hore uvedené platí len pri "ideálnom" menstruačnom cykle.
Ak je Vaša otázka nasmerovaná ku chcenému otehotneniu, skúste mať v týchto dňoch nechránený pohlavný styk (partner by mal niekoľko dní predtým pohlavne abstinovať - kvôli kvalite ejakulátu).

loss
17. nov 2006

expertka si super dakujem tvoje rady mi moc pomohli 🙂

andrea52
17. nov 2006

ahoj loss, ako to mam zobrat, ze pomohli? nechces sa s niecim pochvalit? 😕

loss
17. nov 2006

este nie ale dufam ze po sone ano,tak mi drz palce 🙂

andrea52
17. nov 2006

😕 😕 😕 tak teda blahozelammm, a kedy ides na sono?

loss
17. nov 2006

v nedelu tak sa neviem dockat 😕

andrea52
17. nov 2006

budem na teba mysliet, takze test ukazak //? 😵 😵

loss
17. nov 2006

nie test som si nerobila chcem pockat co mi povie doki 🙂

andrea52
17. nov 2006

a to by uz mohol zistit?ani nevies ako ti to zelam.... 😵

loss
17. nov 2006

asi ano ked ma tak objednal,tak velmi si to zelam a dakujem ti si zlata 🙂

lia
17. nov 2006

a co ti pomohlo loss??ja som si to citala,ale kazdy test mi vypocital inu ovu 😅

bybi
17. nov 2006

sip, najlepsie budes asi mat zacat si meriat bazalku, aby si zistila, kedy mas plodne dni, alebo ovulacne testy. Ja mam 28 dnovy cyklus a ovu mam okolo 17-teho dna. Takze nie vzdy plati 14. den. U kazdej je to individualne.

miriamka
17. nov 2006

Bybi...vidim,ze si v 7tt.Merala si si pocas snazilkovania bazalnu?ako dlho?

bybi
17. nov 2006

miriamka merala. Treti mesiac merania som otehotnela. 😀

miriamka
17. nov 2006

Super,tak to je fakt parada.A predtym nez si zacala merat ste sa ako dlho snazilkovali?

bybi
17. nov 2006

ja som zacala merat po mesiaci, takze celkovo sa nam podarilo otehotniet na stvrty mesiac 😀

miriamka
17. nov 2006

Ja meriam prvy mesiac a cakam na zvysenu teplotu 🙂

bybi
17. nov 2006

ja som mala prvy mesiac co som merala uplne rozhadzany cyklus a myslim ze mesiac pred asi tiez. Bolo to po dobrati HAK, tak sa mi to este upravovalo. Potom treti mesiac uz bol cyklus ok a na stvrty sme otehotneli 😀

bybi
17. nov 2006

miriamka a vy ako dlho snazilkujete?

miriamka
17. nov 2006

Ja som na tom podobne...viez povysdeni HAK a cakam,kedy sa zadari a znormalizuje moje telo 🙂

bybi
17. nov 2006

u mna to trvalo 2 mesiace

miriamka
17. nov 2006

No u mna to uz je teraz tiez lepsie,problemy s pletou sa zlepsuju,len som pribala nejake to kilecko a nie a nie ho dat dole 😠

akatka
26. nov 2006

Ahoj kocky,chcela by som sa vas opytat, ze ked si chcem merat bazalnu teplotu, aka by mala byt vysoka? snazime sa uz pol roka otehotniet a uz neviem co by som vymyslela... ☹

pipka
26. nov 2006

akatka, precitaj si temu Bazalna teplota, tam sa toho popisalo....

svetluska.p
27. nov 2006

Kocky, mam jednu total laicku otazku. Ked je cas ovulacie, teda dobre dni, aj hlien je taky bielkovity, klzky, nie? Moze sa stat, ze aj ked taky hlien mam, ze ovulacia nie je?

loss
27. nov 2006

svetka myslim ze moze byt ,moze vajicko dozriet ale neprasknut ja som to mala ☹ preco nieco sa ti nezda?

ciccka
21. nov 2007

ahojte holky. my sa s manzelom snazime o babatko cca 2 roky. doteraz som si nemerala BT, pretoze som to nebrala tak tragicky, ale teraz mi to uz nie je vsetko jedno. bola som na gynde, ze je vsetko ok, manzel ide na spg.
chcem sa spytat, ako velmi je dolezity cas merania BT? pretoze pri mojej praci sa to neda merat v rovnaky cas. proste ked mam poobednu sa mi nechce vstavat rano o 4.30 koli BT. poradte, ak mate skusenosti. dik

roasha
21. nov 2007

svetluska,moze.

ciccka
22. nov 2007

ahojte, mam otazocku. podla netu by som teraz mala mat plodne dni. mozu byt ich priznakom MS bolesti? pretoze ma dost boli brucho aj krize 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre