Jazdenie na koňoch v Bratislave

elase
8. máj 2017

Dobrý deň. 🙂 Ako nadpis prezrádza hľadáme s dcérou jazdenie na koňoch v Bratislave, poprípade v okolí BA (do 30 min)
Dcéra má 17 rokov a pred asi 2 rokmi chodila do jk limitu. Najviac čo nám tam nevyhovovalo bolo prostredie... Príliš malý výbeh pre kone kde tráva sa hľadala lupou... a potom cesta a cena. ináč to bol v pohode klub 🙂
Preto by som sa chcela spýtať, či poznáte klub kde by sa dalo jazdiť na koňoch? Aby to bolo niečo primerané aj pre dcéru aj pre kone a aby tam boli aj v pohode ľudia, kde by sa dalo dohodnúť aby mohla pomáhať... a kde
Mňa by najviac zaujímalo čo vravite na dar kona a do sedla a tiež aj na na jk v Marianke...
Vdaka a prajem prijemny den 🙂

pribinak
8. máj 2017

Medzi Dúbravkou a Devinskou je jazdecký klub. Teraz si nespomeniem na nazov. Je tam pekny výbeh a lúka. Ceny netusim

monikaticha
8. máj 2017

Dobry vecer.Moja dcera jazdila v Darkone a boli sme spokojne. Trava tam v jazdiarni nie je, ale mne sa osobne pacilo, ze sa jazdi medzi stromami, takze je tam prijemne aj v lete. Ludia su mili, nemali sme problem a viem, ze sa da dohodnut aj na pomahani s konmi. My sa tam asi este vratime, ale kazdopadne sa tam treba zastavit a urobit si vlastny nazor.

elase
autor
8. máj 2017

Vdaka za odpoved 🙂
Viem, chcem sa tam ist pozriet najskor na cierno :D a potom si aj zaplatit za skusobnu jazdu 🙂

elase
autor
8. máj 2017

Alebo keby ste vedeli nieco o klube ippico dunaj (jk dunaj)
Aky su tam treneri atd...

monikaticha
8. máj 2017

Ja poznam len Envirokone vo Vrakuni a Darkonu.

elase
autor
8. máj 2017

@monikaticha a ktory by si odporucala viac? 🙂

monikaticha
8. máj 2017

Vrakuňa má aj krytú jazdiareň, jazdí sa za každého počasia, v Darkone iba ak nie je podklad premočený. Darkona je čistejšia a Vrakuňa je taký "gazdovský dvor ". Neviem, dcéra bola vo Vrakuni šťastnejšia, ale na mňa pôsobí Darkona tak profesionálnejšie. Každý máme asi svoje požiadavky, treba si to ísť poobzerať a vybrať si to "svoje". 🙂

elase
autor
9. máj 2017

@monikaticha
Vďaka za pomoc 🙂 pekný deň :