Je dobré užívať Femibion 800 počas snažilkovania?

gabi89
19. jan 2015

ahojte, je dobre uzivat pred otehotnenim, tak mesiac dva, Femibion 800 pripadne ine vitaminy? alebo ste vobec taketo vitaminy neuzivali a hned ste isli do toho?

drahusa2
7. dec 2015
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

@kitti0503 neviem ti to takto povedat ale myslim ze pokial beries femibion tak by si inofolic brat nemala a zase opacne. Bud jedno alebo druhe, zas netreba to so snazenim prehanat 🙂

brcka252
19. dec 2015
Používateľ brcka252 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od brcka252.

@veselamirka2 tak je jasne ze to nebude hned ze to chce cas ako vsetko predsa 🙂 to vazne? zeby som ho predsalen skusila? skusim sa svojho gynekologa nan opytat. @janickacrazy jeej to je mile ze ako rychlo v podstate potom to trapenie skoncilo 🙂 ja by som bola velmi rada keby to u nas tiez prebehlo takto rychlo 🙂 velmi by som chcela uz pestovat svoje babatko 🙂

lula89
2. jan 2016

@kitti0503 Ja beriem Inofolic aj Femibion súčasne, tak mi poradila doktorka, zatiaľ mesiac, tak uvidíme. Držím palce! 🙂

zuzca30
2. jan 2016

Inofolic nakopne ovulku a upravi cyklus. Je tam inozitol a kyselina listova. V tehu vitaminoch ide skor o vitaminy, ktore su potrebne a mozu telu chybat v obdobi snazilkovania. Ja som brala k Inofolicu Ladeevita vitaminy. Podla mna to neuskodi, ale s davkami by som to urcite neprehanala.

veselamirka2
18. feb 2016
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

@brcka252 uzivas ho ci si si to rozmyslela? 🙂

brcka252
22. feb 2016
Používateľ brcka252 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od brcka252.

@veselamirka2 nie, nerozmyslela som si to. Zacala som ho brat teraz je to druhy mesiac co ho beriem pravidelne ako sa ma 🙂 rozpravala som sa o nom aj s gynekologom a ten povedal, ze mi moze len prospiet. Lebo som mala uz dlhsiu dobu aj vykyvy nalad a energia nikde. A po pricine ani stopa.. a teraz ako ho beriem tak sa aj lepsie citim.

iwusteeek
17. mar 2016
Používateľ iwusteeek je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od iwusteeek.

@brcka252 ahoj prosim ta co si zacala brat? mne gynekolog odporucil tiez vitaminy, vraj si mam kupit nejake v lekarni, kedze sa snazim otehotniet. Len ked som sa v lekarni pytala tak mi ich ukazala lekarnicka tolko ze som nevedela ani ktore je na co a ktore zabera a kedy sa to ma uzivat ani nic. Tak som si povedala, ze si to najprv nastudujem vsetko a az potom si nejake kupim 🙂

brcka252
31. mar 2016
Používateľ brcka252 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od brcka252.

@iwusteeek cauko, to lekari vedia odporucit vitaminy, ale nikdy nepovedia konkretne ake a potom my sa mame trapit, ze ktore su tie najvhodnejsie, ach jaj.. ja beriem femibion, ale samozrejme som chcela pocut nazor aj mojho gyn na to a ten ho schvalil tak ho spokojne uzivam 🙂 dnes je tych vitaminov ozaj vela a vybrat si jeden nie je jednoduche.

monika8971
24. okt 2016

Ahojte ja som sa chcela spýtať mi sa už smažíme 10 mesiacov a stále nič a bola som aj u doktorky a tá mi povedala že je všetko v poriadku ale už som zúfalá poraďte mi čo nám robiť

matakaka
3. máj 2017

ahojte babule, ja som femibion uzivala, ked som si bola kupit novy balik Femibion1 skor ako som si prepocitala, ze sa berie do 10.tyzdna, som zistila, ze mi na to staci stare balenie...
takze mam novu neotvorenu krabicku pre prvu ktora sa ozvete 🙂 zadarmicko, len prosim aby ste si po to dobehli, kedze som casovo beznadejne s chodenim na postu :/ som z BA - okolie Justicaku - 0908733779, packo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre