Je lepší aloe gel od Forever alebo od LR?

lenkaaninka
22. mar 2018

Chcem sa spýtať ktorý je lepší a či vám pomohol na prečistenie a postupne otehotnenie. Témy sú na MK ale 99 % staršie príspevky.

mirpet
22. mar 2018

@lenkaaninka Ahoj. Ja som užívala aloe vera od LR, brala som to pred otehotnením(avšak IVF) na trávenie a prečistenie organizmu. Neviem či to má vplyv na otehotnenie, ja som to brala na prečistenie organizmu, nestihla som však dobrať celú kúru, ktorá by sa mala brať aspoň 3 - 6 mesiacov. Avšak pomáhalo mi to na pálenie záhy a tráviace problémy, človek sa cíti lepšie.

adeli79
22. mar 2018

Z Foreveru je celá sada na pomoc s otehotnením. Venujem sa tomu, tak ak chceš, kľudne napíš správu.

lucie0505
22. mar 2018

Poznam jednu maminu, ktora mala dlho problem otehotniet, pila gely od LR a uz su traja 🙂 Co sa tyka ocistenia organizmu - moj brat jazdi na kamione a niekde vonku pochytil plucne chlamydie. Ja od neho samozrejme tiez, len ja som mala pozitivne testy na plucne mykoplazmy, ale v podstate tieto bakterie funguju na rovnakom principe. On pil gely od Forever, ja od LR. Ja mam vysledky negativne, on uz vyse pol roka stale berie atb.

emusska17
14. nov 2018

Baby aloe vera gély od LR sú najúčinnejšie na svete. ...obsahujú až 98% čistej aloe - certifikované, overené. ....Teraz sú dokonca V akcii - kto má záujem O LR píšte! !!

zuzzzz
23. jan 2019

@emusska17 aloe vera gely od Forever je 99,7%ciste aloe a narozdiel od LR,su bez konzervantov iba s vitaminom C 🙂

emusska17
24. feb 2019

akoze ja nechcem nikoho presviedcat ale vsetci co pili Aloe tvrdia ze chutovo je LR lepsie🙂 a LR je cisto prirodny koncentrat a je to nemecka overena kvalita,

mkado
24. feb 2019

@emusska17 LR berie aloe od Forever 🙂

sabinalozekova
19. okt 2020

@lenkaaninka Ahojte,
ak je tu niekto z okolia Prievidze a má záujem o výrobky LR alebo si chce privyrobiť, prosím kontaktuj ma na fb - Sabína Ložeková alebo mi zavolaj na 0903509865.
Samozrejme ak nie si z okolia PD, môžeš ma taktiež kontaktovať. Rada ti poradím a všetko vysvetlím! 🙂

jarush20
3. dec 2021

Ahojte 😊 ak ste z okolia Bratislavy a mali by ste záujem o produkty z LR alebo poradenstvo rada Vám pomôžem, kľudne mi napíšte na e-mail: jarmilka.gralovicova1995@gmail.com