Je možné otehotnieť deň pred menzesom?

leidi21
2. apr 2017

Ahojte máte niekto skúsenosť že ste otehotneli jeden deň pred menzesom? Dnes alebo zajtra mám dostať menzes ale priateľ si dneska tri krát nedal pozor ...Po dieťatku túžime obaja

amisa
8. apr 2017

hahahahaha ze vahas.. 🙂

henas
6. aug 2018

@amouramour
@jance333 Zdravím len sa chcem opýtať, keď ste otehotneli pred menzesom..ten menzes čo mal prísť aj prišiel či nie. Ďakujem

jance333
6. aug 2018

@henas mne nie

amisa
7. aug 2018

@henas ani mne.. Ale pms bola poriadna

henas
7. aug 2018

Dakujem za odpovede. 😊

peta_petruska
20. aug 2018

@henas ja som ten menzes este mala a bol uplne normalny

soledat8617
8. dec 2018

@eliwedd ako si si vypocitala den spolodenia mozes mi poradit

wewe1234
27. apr 2019

Prosím vás viete mi povedať snažíme sa s priateľom o dieťa už dva týždne a dnes som dostala slabý menzes môžem byť napriek tomu tehotná

ninka2018
20. júl 2020

@judithd85 dobry den,vidim,ze sa vyznate a prosim o radu...menstruaciu som mala v juni 17 a teraz je 20.7 a este nemam.menzes ..priatel nebol doma cize tehotna nieosm az vcera sa zabudol a vlastne hopa vsetko slo tam kde nemalo a vlastne po 3.mes.sme mali sex ...cize je jul aeste nemam menzes ale uz cakam boli ma podbrusko atd ..cize je mozne ze som otehotnela?

mateksebo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hanybunny1
26. jan 2021

@amisa @jance333 baby ked ste otehotneli den pred menzesom, ktory uz potom neprisiel, kedy vam vysiel prvy pozitivny tehotensky test?

mattkapd
26. jan 2021

@hanybunny1 prvý neviem robila som si na 38DC nebol tam žiaden duch ale ta čiarka bola slabšia

hanybunny1
26. jan 2021

@mattkapd ja som 37dc a dnes rano uplne negativny test..ani ziadny naznak..cykly mavam 26 dnove

mattkapd
26. jan 2021

@hanybunny1 vraj niektorým babám co skúšali ukazovali skôr tehotenstvo ovulacne testy ale to ja neviem ja som neskúšala.. Momentálne som tiež vo fáze snaženia.. Tak ti držím palčeky

jance333
27. jan 2021

@hanybunny1 test som robila asi po dvoch tyzdnoch, nepamatam sa presne. Na prvej kontrole som bola v cca 5tt, na usg nebolo vidno nic, ale hcg cez 6000, sam lekar nechcel verit, po par dnoch sa uz ukazalo i na usg. Drzim silno prsty, nech to vyjde

justmi
4. jún 2022

Ahojte prosím vás môžete mi pomôcť s priateľom sme mali sex pred menštruáciou ale tvrdí že sa do mňa neurobil tak neviem ci môžem byť v tom alebo nie...

gabuchah
6. jún 2022

@justmi tak pokiaľ sa neurobil....myslím že není z čoho

anonym00000
27. júl 2022

@peta_petruska kedy ti vyšiel pozitívny test ak ti ta menštruácia ešte prišla?

peta_petruska
28. júl 2022

@anonym00000 tak to uz naozaj netusim, vysledok toho pozitivneho testu ma uz 11 rokov ;))

hsjdudhdbd
2. máj 2023

@leidi21 v neplodne dni je nemozne otehotniet jednoducho nemas plodne dni neotehotnies ˇˇˇˇˇ jedine ak nastane zmwna v tele a pride druha ovulacia pred ocakavanynm menzesom co sa stava u niektorych zien ze im ide zakratko z druheho vajecnika dalsie vajicko ˇˇˇ su to vynimocne sitiscie ale stavaju sa ˇˇˇˇ

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre