Je možné otehotnieť mesiac po neúspešnom IVF?

nemko
20. aug 2010

otehotniet mesiac po neuspesnom IVF? juni som bola na neuspesnom IVF, v juli som mala M nacas, uplne normal.Odvtedy vlastne uz pocas priebehu IVF sme mali v rodine mensiu neprijemnu udalost a po vysledku IVF som total na tehu zabudla, zacala som predavat veci co som mala v predstihu a pocas snahy o babo nakupene a dnes som 34den cyklu a menzes nikde.Uz som bola na druhom IVF a nikdy som s menzesom velky problem nemala dokonca po prvom IVF som mala 28 dnovy cyklus a vsetko bolo o.k.

luciankasebastianko
20. aug 2010

všetko je možné 😀 držíme palčeky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

markiza
20. aug 2010

mozne to iste je, ale tu na konikovi to nezistis... drzim palce!!! 🙂

tilly
20. aug 2010

testni 😉 moc moc moc drzim palce

cikyta
20. aug 2010

Samozrejme,že je to možné. 😉

bodka13
20. aug 2010

určite je to možné 😉 ...nebola by si prvý prípad 🙂 ...psychika robí svoje 😉 -prestala si na to tak intenzívne myslieť,uvoľnila si sa...tak šup-šup testovať 🙂
...poznám páry,ktoré si adoptovali drobčeka a o pár týždňov bola tehulka,hoci sa im nedarilo dlhé roky 😉 🙂 🙂

annamary27
21. aug 2010

včetko je možné,počula som už aj v mojom okolí o spontánnom otehotnení po neuspešnom IVF ale aj o tom,že kočkám meškala ms aj 72dní.Takže overiť či si stopro tehu musíš u dokiho.Držím palce,yba to bol ten prvý prípad a budše tehu 😉

atrami
21. aug 2010

držím palčeky!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niekedy, keď si myslíš, že to nepojde, sa stane zázrak.

aero
21. aug 2010

" Bohu nie je nič nemožné"
držím palce.....
veľa šťastia..... 😉

megan777
18. mar 2022

@nemko ahoj ako si potom dopadla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre