Je potrebné absolvovať spermiogram po potrate?

poleva
6. júl 2008

myslíte si, že je potrebné ho absolvovať ? snažíme sa 4 cyklus ale zatiaľ nič...

eva7780
6. júl 2008

bershka to ti neviem povedat,ja som este nebola tehu,skus sa spytat na inej teme

poleva
autor
7. júl 2008

evelyin v časopise mama a a ja z júna sa píše o spermiách , a o tom, že účinok o tých liekoch čo píšeš,nebol dokázaný

poleva
autor
7. júl 2008

kočky podelte sa o svoje skúsenosti

cikyta
7. júl 2008

Kým sa vytvorí zrelá spermia-jej vývoj od samotnej bunky trvá zhruba 72 dní (3 mesiace) Takže každý 3 mes.môžu byť spermie iné. Záleží od stravy,stresu,či vitamínov určené na spermie. (mávali sme horší a horší spg,až sme skúsili vitamíny Tribulus+zinok+vit.E a viditelne sa výsledky zlepšili.Aj ked v našom prípade je to tak trochu aj jedno,lebo chybu mám aj ja a tak IVF ICSI nás neminulo,ani neminie) Vitamíny zlepšia rýchlosť,aj množstvo,ale tvar už velmi nie.To záleží od toho,aké choroby muž v detstve či dospievaní prekonal a či žije v strese. 😉

poleva
autor
7. júl 2008

ahoj,no môj beriem len vitamín E a zinok + kyselina listová
ja som pila čaje,feminan a kyselina listová
teraz beriem len calibrum baby plan

cikyta
7. júl 2008

poleva, treba skúšať vitamínky. Dobre robíš. Vitamíny neuškodia. Niesú to silné lieky. Určite aspon trošku pomôžu každému.

poleva
autor
7. júl 2008

no zeleniny jeme dosť...
a stres má dnes každý

cikyta
7. júl 2008

No v lete je ovocia a zeleniny viac ako v zime. A stres má síce každý,to je pravda,ale niekto väčší,niekto menší. Niekto je silný a úplný kludas a niekto všetko strašne moc prežíva,až si tým len ubližuje.

poleva
autor
7. júl 2008

no ja všetko prežívam 2 krát
a aj tento potrat

poleva
autor
30. aug 2008

ako dlho treba čakať ked vás objednajú
dakujem