Je potrebné absolvovať spermiogram po potrate?

poleva
6. júl 2008

myslíte si, že je potrebné ho absolvovať ? snažíme sa 4 cyklus ale zatiaľ nič...

poleva
autor
6. júl 2008

píšte...

v555
6. júl 2008

ja si myslim ze ano,pretoze spermie su stale ine.

jancuska
6. júl 2008

ahoj a prečo ho chceš absolvovať? 4 cyklus je krátky..

jancuska
6. júl 2008

ale keď si netrpezlivá tak áno, môj manžel má stále iné výsledky neviem či je to normálne, ale žeby sme ho furt testovali... 😎

bershka
6. júl 2008

ahoj poleva.
ale neboj, nič. podľa mňa je to zbytočné.

inak ja som dnes zase špinila 😖
vo štvrtok až sobotu všetko ok, a dnes zase. je to tým, že som si vzala duphaston neskôr ako zvyknem?

poleva
autor
6. júl 2008

bershka asi nie je to tým
kedy ideš na kontrolu ? 4 mesiace málp ešte chceme počkať aspon 3 mesiace ked nič

bershka
6. júl 2008

poleva: no ja by som mala ísť v piatok, prípadne podľa potreby... tak uvidím ako to bude zajtra.. síce mi dr povedal, že ak by to neprešlo, tak mám zvýšiť dávku. ale že predtým mám prísť. lenže mne to najprv pekne prešlo a teraz toto.... bojím sa.
ja by som sa na tvojom mieste nestresovala. spermie sú podľa mňa v poradku, štyri mesiace nie sú nič.
lolka má po potrate asi 8 mesiacov a myslí pozitívne

poleva
autor
6. júl 2008

ved hej len niekedy ma už unavuje myslieť pozitívne
bershka zavolaj mu zajtra

eva7780
6. júl 2008

podla mna za 4 mesiace sa spg az tak nezhorsi,ale pre pokoj duse posli manzela na spg,budes spokojnejsia 😉

poleva
autor
6. júl 2008

ešte počkáme aspon 3 mesiace
a lieky na zlepšenie spermiogramu vraj nie sú

bershka
6. júl 2008

poleva: dosť tmavé zo mňa vyšlo. nemám ísť na pohotovosť? ☹

poleva
autor
6. júl 2008

no pozri...ja som krvácala do ružova autekali sme hned v noci na ženské oddelenie,isto by som šla

eva7780
6. júl 2008

poleva skuste aspon profertil,moj manzel tiez berie,ale ci pomohli neviem,lekar ma dovolenku tak az v auguste 🙂 bershka urcite chod na pohotovost

poleva
autor
6. júl 2008

eva bola si už tehu ?

bershka
6. júl 2008

mangel nie je doma. no, možno poprosím svokru nech ma zoberie

bershka
6. júl 2008

inak keď som sa "pošpárala" vo vnútri, resp. utrela s wc papierom, tak to bolo také skorej tmavšie žlté, ale keď výde toho viac, tak je to dohneda

eva7780
6. júl 2008

urcite popros svokru 😉 poleva este nie,caka nas 1 ivf

poleva
autor
6. júl 2008

bershka prosím ťa chod pre pokoj duše

bershka
6. júl 2008

poleva, volala som manželovi, tak za 15 min. príde. dúfam, že mi tam nevynadajú, že som došla pre blbosť.

eva7780
6. júl 2008

tvoje dietatko nie je blbost

bershka
6. júl 2008

jasné babulky, tak idem sa chystať. potom vám napíšem ak si ma tam nenechajú

poleva
autor
6. júl 2008

bershka chod a ukludni sa, a napíš
eva prečo idete na ivf ? dlho sa nedarí ?

eva7780
6. júl 2008

drzim palce nech ste v poriadku 😵 😵 😵

poleva
autor
6. júl 2008

evi prečo idete na ivf ?

eva7780
6. júl 2008

manzel ma zly spg a ja vytvaram protilatky,dufam ze uz niekedy v septembri to pojde

evelyin
6. júl 2008

Poleva, 4 mesiace po potrate nieje ešte tak dlho, pokiaľ teda vieš, aký bol spg. pred tým.
Z vlastnej skúsenosti ti poviem, že ani 1 tehotenstvo /hoc neukončené dobre/
nieje zárukou že je spg. vynikajúci. 🤐
A možno práve kvôli tomu bývajú MA. Mne to povedali po potrate v nemocnici, že mohlo byť poškodené vajíčko, spermia, alebo proste zhoda náhod. Takže moja rada: na spermiogram rozhodne áno. držím palce. 🙂

bershka
6. júl 2008

ahojte.
baby, akurát som sa vrátila z nemocky. bola som na pohotovosti, lebo som začala špiniť. dostala som injekciu, ale dr. ešte bábätko nevidela. že je ešte moc pidi. ale gestačný vačok je zase o niečo väčší. dali mi ešte nejaké vitamínky a mám čučať pekne. v piatok idem na kontrolu k svojmu, tak hádam to bude ok

eva7780
6. júl 2008

bershka drzim palce a radsej oddychuj a ked budes mat problemy k svojmu chod aj skor 😵

bershka
6. júl 2008

evi je možné že už skoro na konci 5 aj niečo tt nebolo vidno bábätko? 😒 lebo keď si dám na tehotenskakalckulacka.sk tak tam už riešia nohy a ruky

evelyin
6. júl 2008

Bersh, hlavne neupratuj , ok ? Lež a oddychuj, to nieje sranda.
Čo berieš? Myslím že asi naj na udržanie je utrogestan.

Poleva práve čítam že lieky na zlepšenie spermiogramu nie sú. To nieje pravda.
Sú rôzne špeciálne, drahšie, ale dobrú službu ti urobí aj coenzyme Q10. A to je vyskúšané. 😉