Je problematickejšie otehotnieť a rodiť pre moletky?

zuziq26
30. aug 2006

Ahojte dievcata, nevedeli by ste mi poradit s jednou vecou? Pocula som, ze moletnejsie zeny (medzi ktore patrim aj ja) maju vacsie problemy otehotniet - pripadne aj v tehotenstve a pri porode to maju komplikovanejsie. Neviete o tom nieco viac? Budem Vam vdacna za odpoved, lebo v blizkej buducnosti planujeme babatko a toto ma trapi...

zuziq26
autor
20. okt 2006

losska moja, ja mam k dokonalosti daaaaaleko 🙂 🙂

zuziq26
autor
20. okt 2006

loss, a ty uz mozes oficialne snazilkovat? davaj na seba pozor

loss
20. okt 2006

no aj my s Tonkom a predsa sa lubime a chceme babenko,tak budeme rodinka medvedikov a co!

zuziq26
autor
20. okt 2006

loss 😀

expertka8
20. okt 2006

..zuziq..určite nevyzáš ako ako adepti na "super telo" 🙂

zuziq26
autor
20. okt 2006

ty mas aspon primeraneho "medvedika", ale mojpriatel je chuducky... a to zje za troch 😖

expertka8
20. okt 2006

..páči sa mi tá relácia 😉
http://www.stv.sk/supertelo/web/

zuziq26
autor
20. okt 2006

exp to nie... musim sa nejako odfotit a poslem... ale nemam kablik k mobilu ☹
exp - ale ak to s mojimi sladkymi chutami takto pojde dalej, co ja viem... 😀

expertka8
20. okt 2006

..no tak..potom nevymýšľaj 😠 ..každopádne si krásna "aspoň" pre svoju 1/2!!!

zuziq26
autor
20. okt 2006

heh exp, to je jedina realcia pri ktorej si vravim, ze to so mnou nie je take zle, aby to nemohlo byt horsie 😀 😀 😀 😀

expertka8
20. okt 2006

..aj Tebe to dvíha ego??? 😀 😀 😀 ..nie si jediná 😉 😀
..inak..čudovala som sa hneď v úvode..pri predstavovaní súťažiacix..také pekné..mladé baby..a s takou váhou 😲 ..každé xudnutie prežívam s nimi ako keby som bola členkou tímu 😀

zuziq26
autor
20. okt 2006

exp a pritom podla foto ti to vobec netreba...

zuziq26
autor
20. okt 2006

...ved ty mas super figuru

expertka8
20. okt 2006

..zuziq..áááno..pokračúúúúúúj..presne TOTO som xcela počuť...čo počuť..počúúúúvať od rána do večera 😅 😀 😀 😀
...pozor..zdanie klame..to sú len "super" foto 😅 ..váhu neoklamem...ale nie..vážne..nie som spokojná so svojou popôrodnou váhou..xcem ešte zhodiť 10kg...a potom si poviem..hm..akáááá som "krááásna" 😀 😀 😀

andrea.m
22. okt 2006

kam ste zmizli?hadam nechudnete???? 😵

zuziq26
autor
23. okt 2006

anrejka - chudneme🙂 aspon ja idem dnes na aerobic 😀 drzte palce nech tam neskolabujem🙂

danka1
23. okt 2006

no ja veru nechudnem teraz, ale pockaj po porode (a este kym prestanem kojit) 😀 to vyhlasim vojnu vsetkym kilám navyse 🙂 😀

zuziq26
autor
23. okt 2006

danka1 budem drzat palce!!!

danka1
23. okt 2006

dik, aj ja Tebe na tom aerobicu 🙂

loss
23. okt 2006

zuziq26-ako sa mas?

andrea.m
23. okt 2006

zuziq26 tak ako po aerobicu?dúfam,že v pohode, neskolabovaná a spokojná.ja tiež budem chodiť....no najprv by som rada dlho,predlho dojčiť.filipka som nedojčila tak to je teraz moja prioritka

loss
24. okt 2006

no kde ste vsetky? 😢

andrea.m
24. okt 2006

ahoj bacuľky konečne sa niekto ozval.chvíľu som mala pocit že ste všetky zázračne schudli a forujete v inej téme.loss ako v LM,lebo u nás prší.

loss
24. okt 2006

andrea aj tu prsi,som celkom rada mala som veeeeelmi spinave auto 😀

andrea.m
24. okt 2006

no a mne zmoklo prádlo,prala som dnes červené tak to sušim v obývačke

svena500
24. okt 2006

no ja už fakt neviem čo so sebou kojím 3 mesačnú dcéru a tak mi chutí jesť že mám viac kíl ako v 9. mesiaci. pri 1. dieťati som takéto chute nemala. čím to je ?

andrea.m
24. okt 2006

svena neporadím-nekojila som.
pre dnešok sa lúčim idem búvať

melory
24. okt 2006

svena500 je to tym, ze ked kojis dieta ti berie stravu pre seba. ja som ani noc nezhodila pocas kojenia, lebo som tiez bola stale hladna a vycerpana a tak som jedla, najviac schudnes ked prestanes kojit, ale najlepsie je vydrzat minimalne do pol roka a najlepsie do roka. ja som kojila rok a potom som schudla v pohode.

andrea.m
25. okt 2006

ahoj bambuľky 😅 prajem pekný dník.Kde ste?

danka1
25. okt 2006

Ahojte ako sa máme? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre