Je problematickejšie otehotnieť a rodiť pre moletky?

zuziq26
30. aug 2006

Ahojte dievcata, nevedeli by ste mi poradit s jednou vecou? Pocula som, ze moletnejsie zeny (medzi ktore patrim aj ja) maju vacsie problemy otehotniet - pripadne aj v tehotenstve a pri porode to maju komplikovanejsie. Neviete o tom nieco viac? Budem Vam vdacna za odpoved, lebo v blizkej buducnosti planujeme babatko a toto ma trapi...

andrea.m
25. okt 2006

Práve som spráskala čokoládku Deli a tak sa teším,že teraz môžem-mňam 😝

danka1
25. okt 2006

mňaaam deli ja zboznujem tu zelenu pistaciovu 🙂 😝

andrea.m
25. okt 2006

tmavohnedu....práve som vstala a jem kelový prívarok a idem na dupľu

danka1
25. okt 2006

🙂 🙂 ja som hlaaadna uz, nemam dnes v praci obediik, tak este dve hodinky musim pockat kym dojdem domov a uvidim co muzik nakupil zatial 😀

andrea.m
25. okt 2006

danka1 žiješ?ved ja by som zomrela keby som mala byť 2 hodiny v kuse bez jedla.

zuziq26
autor
26. okt 2006

Ahojte dievcence - na aerobiku to bolo super, idem aj dnes. Celkom som to zvladla, aj ked v utorok bola svalovica, ale inak v pohode. Ako sa mate? Vidim, ze pisete o samych sladkostiach - ale takto ja neschudnem 😀
Bambulky, drzte mi palce, ja som svojmu drahemu naznacila, ze uz by sme si tak velmi nemuseli davat pozor a ze by som bola rada, keby sme zacali pracovat na babatku (o tyzden mam 26 rokov, tak aj najvyssi cas). No a zatvaril sa, ze by uz aj na to pristal 😀 Tak na mna myslite 😀
Este sa vas chcem opytat: ked zacneme snazilkovat a budem popri tom aj cvicit: ak nahodou otehotniem, nemoze sa babatku nic stat do chvile, kym zistim ze som tehu? Lebo ma to cvicenie celkom nakoplo a rada by som pokracovala.

danka1
26. okt 2006

Ahojte dobré ránko 🙂 vrátim sa najprv k tomu včerajšiemu jedlu 😀 andrea.m ved som skoro zomrela uz vcera 😒 uz nikdy nesmiem dopustit byť tak dlho bez jedla, dnes som nabrala zasoby 😝 😀
zuziq ja veru neviem velmi poradiť, ja by som asi necvicila uz velmi take skakave cvicenia, ani na brucho, ale asi by sa nemalo nic stať, ja len pre istotu, ale samozrejme hneď ako zistiš že si tehu prestať.. v každom prípade držím palce nech sa vám skoro podarí mimi 🙂

zuziq26
autor
26. okt 2006

danka1 dik 😀

kori
26. okt 2006

ahoj baby, my snazilkujem od augusta/06 a mam jednu nesmelu otazku: pri mojej vyske 168cm mam 85kg. myslite, ze by to mohol byt problem??

kori
26. okt 2006

ja viem ze je to slusna nadvaha ale nemozem sa premoct a strasne rada jem. pribrala som hlavne po svadbe v priebehu 2 rokov. zacala som sa obmadzovat po 17tej nejem a pridala som aj pohyb. zhodila som za dva mesiace 4kg a od vtedy ani deko ale ani som to nenahodila naspat ☹ 😒 😠

zuziq26
autor
26. okt 2006

kori, ja mam podobny problem, ale snad to az take zle nie je / ved sa pozri kolko je tehuliek v XL a XXl teme...

zuzu13
26. okt 2006

ahojte babulky,
kori: ja som vďaka pribratiu otehotnela. Z pôvodných 70 kg/170 cm som sa vyšplhala na 82 kg a vtedy to prišlo - tehuľkovanie po 12 rokoch. 😀 Držím palce a nemysli na to 😀

loss
2. nov 2006

zuzu13 drzim palceky,nech mas porod skoro bez bolesti a napis ake to bolo ked si malicku prvy krat videla 🙂

emjee
5. mar 2007

alex77 • snž • 5. mar 2007 o 09:29
na fore mojasvadba sme mali aj temu nevesty XXL a tu som takuto nenasla tak som sa rozhodla ze ju vytvorim, snad sa tu najde niekto kto sa podeli o skusenosti, lebo ja som uz pocula rozne famy alebo su to snad fakty?
napr. ze XXL maju problem otehotniet, potom maju rizikove tahotenstvo a nakoniec sa im rodia mensie deticky... co je na tom pravdy?
trochu sa zacinam bat 😅

sstefi • 25tt • 5. mar 2007 o 10:44
Tak to sú akt fámy a určie je o individuálne,či už ide o niekoho "XXL" alebo "S". Ja osobne patrím do XXL a otehotnela som na 1.pokus. Som v 6.mesiaci a zatiaľ -klop-klop - všetko v poriadku 😎 . Bábo má veľkosť presne podľa veku,, kope ako v tanečnej,nikdy mi nebolo zle a zatiaľ som pribrala asi 4 kg.Tomu sa veľmi teším,lebo som si mylslela,že už v tomto mesiaci budeme musieť meniť zárubne na dvere na širšie ale našťastie nie.Aj keď, ešte sa to môže zmeniť.
A inak to isté sa hovorí aj o tých "S"ženách-problém otehotnieť,tehotenstvo s problémami a pod.To tiež nie je pravda. Tiež je to individuálne.

Neviem ako dlho si snažilka,ale ja by som si takéto starosti nerobila. Hlavne nestresovať a milovať sa pre radosť.
Držím palce,aby ti to čo najskôr vyšlo 😉 .

janinah • 3d • 5. mar 2007 o 12:07
alex, neboj sa a never všetkému, čo sa hovorí,ak nemáš hormonálnu poruchu, problém so štítnou žľazou,teda ak nie si bacuľka zo zdrav.-hormonálneho dôvodu, tak by nemal byť problém, veľa šťastia.

alex77 • snž • 5. mar 2007 o 19:59
v 6. mesiaci len 4 kg, to je super, a co robis pre to aby si velmi nepribrala ci to ide samo? 😉
a nemala si problem zohnat nieco na seba, maju aj take veci pre tehulky XXL?

melory
5. mar 2007

ako zistim ci som moletka, od akeho cisla to ma tento nazov? ja s curly sa po porode tesime na xxl temu, dokonca sa predbiehame v jedeni horaliek a este k tomu sa kontrolujeme.

sstefi
9. mar 2007

Táto téma už skončila ☹ ? V predošlej "XXL" sa to tak dobre rozbiehalo a tu už nič?

alex77
13. apr 2007

tiez som sa cudovala kde nasa tema zmizla, normalne som sa citila ako schizofrenicka, teda nebola som si ista ci sa mi to len snivalo alebo tu taka tema bola. teraz som na nu uplne nahodou narazila 🙂
takze sstefi pokracujeme tu?

alex77
13. apr 2007

teda je to tu nejake mrtve

dili
19. apr 2007

ahojte baculky... pridavam sa...

kori - ja som na tom lepsie - 168 cm a 94 kg... a neriesim... sanzilkujeme a hotovo, kaslem na vsetkych lekarov co kazu schudnut... no a co, schudnem potom... 😠 a nie ked oni nariadia... vtedy to ani nejde... ved ked budem mat potom niekedy babo... tak ono ma hadam donuti k zvysenej aktivite a pohybu, no nie?
😀 😀 😀

alex77
5. jún 2007

ahoj dili a ako dlho sa uz snazite?

janulik08
6. jún 2007

ahojky ...smiem sa k vam pridat..........

titkovamiriam
6. jún 2007

ahojky trosku vas povzbudim.Ja som moletkou odjakziva a mam tri krasne deti .Lekari mi samozrejme vzdy vraveli ze treba dat tiekila dole,no nezblaznim sa .Takze vam drzim palce.

alex77
2. okt 2007

miriam tak naozaj vdaka si krasny priklad, tak vela zdravia detickam prajem

andrea.m
2. okt 2007

ahojte ja mám 160cm 85kg čiže tiež patrím k moletkám a tiež mám 2 krásne deti.nebojte ked maju prísť oni prídu.

sovrm
2. okt 2007

hoci nepatrim k moletkam chcela by som vas povzbudit, mam kamaratku, ktora ma plnsie tvary a v decembry bude mat babetko, o ktore sa snazili takmer 3 roky..takze ako napisala andrea.m pride to len musime verit 😀

alena22
2. okt 2007

ahojte pridavam sa ja mam 162 cm a 76 kil mam krasneho synceka a pokial som bola stihla som nemohla otehotniet vazila som pre rokom a pol 49-50 kil a potom mi nasli choru stitnu vyoperovali ju a sup hned som mala 71 potom tehu a teraz mam 76 😀 ale mame babetko 😉

malalady
2. okt 2007

hmmmmm.. ahojte 🙂 aj ja sa k vam mozem pridat ja mam 160cm a 65kg 😀 a tez babenko

janada
2. okt 2007

ja som chudá nikdy nebola a mám tri deti,po každom tehu som dokonca ešte schudla,teraz pri poslednim som 11kg nabrala a pri príchode z pôrodnice som maala o 13kg menej 🙂 Ale ja to zase ako vždy naberem,lenčo začneme s príkrmami 😉 Nie,že by som chcela,ale nemám pevnú vôlu ☹

alena22
2. okt 2007

malalady neviem ci ty si moletka 😀

malalady
2. okt 2007

janada ani ja som chuda nikdy nebola 😀 a co.. tak akurad to staci.. ja som vzdy mala 50kg a bjusko tam bolo vzdy 😀 a vobec to nikomu neprekazalo 😅 hlavne je jaka je ta baba a ne na vyzore ne? 😔 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre