Je špinenie klasicky príchod menzesu alebo tehotenstvo?

lagunasa
21. okt 2012

ahojte.
nikde som tu nenasla takuto otazku tak sa pytam ja.
moj normalny stav je taky, ze vzdy pred menstruaciou mam par dni spinenie kym sa rozbehne prava ms. chcem sa spytat, ci je mozne ze raz to spinenie nemusi znamenat prichod ms ale tehotenstvo? alebo ci sa to niektorej z vas uz tak stalo???
okrem toho beriem teraz duphaston na zvysenie progesteronu a predlzenie lutealnej fazy, ale spinenie pred ms mavam stale ale posunute par dni neskor. len tento cyklus prislo troska skor a slabsie.
mate s tym niektora skusenosti?

aduliak
21. okt 2012

ja som mavala spinenie pred tehotenstvom pred mrchou 2-3 dni...spinenie som mala, aj ked som bola tehotna, par dni pred terminom mrchy...brala som aj Duphaston a tiez mi na spinenie nepomahal...

katkasofi
21. okt 2012

Spinenie môže byt aj uhniezdovanie.... Od ktorého dňa cyklu si brala dufik? Lebo čo viem, tak ak sa dá pred ovulku tak k Ovulacii nedôjde a pokial sa dá po ovulacii tak rastie výstelka maternice aby sa embryjko uhniezdilo. Veľa stastia 😉

luciferkax
21. okt 2012

Ja mám nepravidelný cyklus a stále tri štyri dni pred príchodom menšturácie špiním, nie je to nič strašné, len trocha, aspon ma telo upozorní, že sa mám pripraviť 🙂 😀 😀 😀

jesika26
22. okt 2012

Ja som pravidelne špinila pred menštruáciou, no minule som začala špiniť a tým to aj skončilo a mrcha už nedošla 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre