Je tu nejaká mladá snažilka?

weru3ka
6. feb 2013

ahojte chcem sa psytat ci som tu jedina mlada 20 rocna snazilka?🙂) dakujem dufam ze sa nejaka najde

mon777
24. aug 2014

Och, nejako je tu prázdno v tejto téme ☹

silvia662
25. aug 2014

@lusswinki bodaj by si mala pravdu 🙂

denamir
31. aug 2014

ahojte ja mam 20 rokov snazime sa uz 5 mesiacov a stale nic vybrala som aj 3 balenia inofolicu 2 krat denne.

mon777
31. aug 2014

@denamir to je v pohode. aj my sme a tom boli rovnako, dokonca sme sa snažili dlhšie a nič...až keď sme to najmenej čakali, tak sa to podarilo. Len škoda, že sme to nedotiahli do konca ☹ Ale tak už pracujeme na druhom...nech si doktor hovorí čo chce 😅 😀

miculiatko
31. aug 2014

Ahojte kocicky ja mam cerstvych 26 rockov stalu pracu vlastne byvanie a idealny cas na babenko. Tak sme sa on pokusali s mojim drahym prvykrat minuly mesiac a nevyslo to. Testovala som ako najata a uplne zbytocne som to cele silila. Povedala som si ze kaslem na to ziadne testy len vela milovania a uvidime kedy pride babenko k nam. Cyklus pravidelny 28 dni nikdy ziadna hak, po zdravotnej stranke pohodicka. Tak uvidime drzim vam vsetkym palce!!!

mon777
25. sep 2014

@miculiatko jeden mesiac nie je nič...my sme sa snažili rok...po roku sláva...bola som tehu...o takomto čase by sme vedeli pohlavie, pomaly by sme kupovali výbavičku, obzerali sa po kočíkoch, po postieľkach, vymýšľali originálne tehu fotky čakania na miminko...ale čo z toho?? Trt makový 😢 Takže ja už radšej ani nebudem počítať, koľko mesiacov potrvá, kým sa nám "podarí" zdravé a silné bábänko, ktoré nám bude robiť radosť celý život 😢

miculiatko
25. sep 2014

@mon777 a co sa stalo ked ste to nedotiahli do konca?

mon777
25. sep 2014

@miculiatko v 6tt sme o mimúša priľli a nevie sa, že prečo.

mon777
21. okt 2014

Ahojte, lásky moje, čože je tu tak mŕtvo?? Predtým tu bolo veselo, samá dobrá správa a teraz zrazu nič?? ☹ Je mi za vami smutnooooooo.

@lusswinki ty ešte aj žiješ???? 😲

lusswinki
23. okt 2014

@mon777 Ahoj Monika, ja ešte žijem :D som v neustalom zhone, škola... riešim novu prácu a rozišla som sa s priateľom, takže je veselo...
Ty sa pochváľ, dúfam, že máš lepšie správy :D

mon777
23. okt 2014

@lusswinki tak ja som už 19 DC tretieho cyklu po potrate a začala som pred týždňom papať MACU, čo mi dala kamarátka - jej pomoha a teraz je tuším už v 10tt alebo tak nejako. A tak snažíme, snažíme, tak uvidíme, čo z toho bude 🙂 často mám pocit, že som sa dočúrala, no to je len silnejší hlien, na aký som bola zvyknutá a to je je asi tou macou. A tak najprv vodovy, potom vajcový a včera už krémový, takže sme asi po ovulke. neviem, lebo nemeriam BT, leo sme sa sťahovali s mm do podnájmu a polovicu vecí neviem nájsť. je to síce 1i domček, ale tak ak by sme to tu celé prehádzali, aj postieľku vopcháme 😵 horšie to bude so skladovaním kočíka 😀 😀 😀 podvozok pôjde asi pod stôl, na ktorom riešime pracovné veci (robíme v OVB) a vanička asi niekam inam 😀 😀 😀 ae to je hudba ďalekej budúúúúúcnosti ... ale tak dúfame, že sa podarí 🙂
a čože ste sa rozišli? ☹ jojha!!! mimi bez tatina nevie byť 😝

lusswinki
27. okt 2014

@mon777 tak udalosti okolo svadby... Skoda reči...
No sme stale v kontakte a vyzerá to tak, že budeme aj spolu pracovať takže tak asi...
Monika neboj, kým sa malé narodí, prejde 9 mesiacov, za ten čas poriesite niečo väčšie... :D

mon777
27. okt 2014

@lusswinki ale j auž nemám na nič nervy. nevládzem riešiť všetko okolo sama....je toho na mňa moc a som človek s jednými nervami a zožiera mi ich toľko ľudí, že ak teraz dojdem do práce a nedohodnem sa s riaditeľom, beriem si dovolenku, neplatené voľno a všetko možné, čo sa podľa zákona dá a končím! Nemám náladu na nič v práci, lebo mi tam všetci žerú nervy, po včerajšku nevládzem ani doma, lebo sa nám kamarát pchá pomaly do rodiny, lebo len čo si on zmyslí, mm musí skákať...ako kde sme, dpc??? je už ozaj nevládzem. nervy mám v prdeli a ešte aj oni mi nakladajú polienka do ohňa. Akoby nestačilo, že mi tie polienka ďalší hádžu pod nohy, aby som sa len a len podkýňla.

lusswinki
3. nov 2014

@mon777 Monika, mysli na seba... Dieťatko potrebuje kľud aby sa mohlo uhniezdnit.... Je to tvoj život, kto sa tí má čo doňho miešať. 😀

mon777
3. nov 2014

@lusswinki dobre hovoríš, moja 🙂 Len keby sa to tak niekedy aj dalo.

lusswinki
10. nov 2014

@mon777 bude resp. musí :-P

mon777
10. nov 2014
lusswinki
11. nov 2014

@mon777 jeeee... To taaam... Vaaau, neverím vlastným očiam 😀 gratulujem a teším sa s vami. Je to neuveriteľné, že už sa to konečne podarilo 😀

mon777
11. nov 2014

@lusswinki Ani nehovor 🙂 A keby si videla, ako stmavol dnes rááááááno 😵 Som z toho celá happy 😀 Zajtra idem k dokimu, tak sa teším a celá som žhavá, čo mi na to poviéééééé 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre