Kedy mám ovuláciu?

pacica
18. feb 2012

zaujimalo by ma,kedze mam nepraavidelnu menstruaciu a vypocitam si ju podla nejake kalkulacky,tak mi vyjde,ze mam po ovulacii.a ked si precitam clanky,ake su priznaky ovulacie,tak mam pocit,ako keby som ju stale este mala.mozno sa mylim,ale tak hlien mam taky ako byva na ovulacii,mam chut sa milovat.nahmatala som si krcok a mam ho makky,otvoreny tak ja neviem.podla coho sa mam riadit?a co sa tyka toho krcku,vy viete rozlisit kedy mate krcok otvoreny a kedy nie?dakujem pekne

monika2606
18. feb 2012

ja som sa riadila vždy podľa ovulačného hlienu a troška ma bolelo v podbrušku. A čo keby si skúsila ovulačné testy? čo s toho krčka týka tak to som nikdy neskúšala takže rozlíšiť to určite neviem tak s tým ti neporadím

soldi
19. feb 2012

@pacica toto je na diskusiu, nie na otazku.
v prvom rade: ovulacia sa neda vypocitat.
v druhom rade: kazdy cyklus moze byt ovulacia v iny den.
okrem toho, priznaky ovulacie nemusia znamenat ovulaciu.

ak mas poruchy cyklu (tzn.mas nepravidelny cyklus a ine) tak treba riesit pricinu s gynekologom.

na zistenie ovulacie odporucam pravidelne meranie bazalnej teploty v kombinacii s ovulacnymi testami.

a ano, viem roozlisit polohu krcku, ale to nic neznamena, kedze je iny rano, iny vecer, iny pred cikanim, iny po cikani, je to absolutne nespolahlivy ukazovatel ovulacie.

viktorka555
31. júl 2012

ja som používala ovulačný prístroj - personu, ovulačné testovacie tyčinky dáš do moču a prístroj vyhodnotí, mám ju z Nemecka, už ju nepotrebujem, som na materskej.

komisakpd
8. apr 2017

ja tiez pouzivam personu..tu digitalnu uz..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre