Kedy ste otehotneli po vysadení antikoncepcie Evra?

vevik123
27. nov 2012

Ahojte prosim vas ake mate skusenoti po vysadeni antikoncepcii Evra(brata 2-6 viac rokov) co sa tika otehotnenia boli nejake problemy ? Mala by sa pri antikoncepcií evra po dlhsom uzivani robit prestavky (aj ked nechcem otehotniet )aby sa telo precistilo ? vopred vam dakujem za vase rady

lady511
27. nov 2012

Ahoj mala som tuto antiku,,,le vtedy som nehccela otehotniet ale nerobila mi dobre teda ku koncu sa mi robili drobne vyražky okolo nalepky,,ale inak s mi ani neodlepovala ani nič...myslím si že ak chceš otehotniet alebo aj ekd nehcceš vždy by sa telo malo prečistit nie hned otehotniet po vysadení je dobre mat dlhšiu dobu pauzu a to sa netíka len Evri 😉

luciana157
28. nov 2012

ahoj,brala som inu antikoncepciu a otehotnela som hned na 1 krat po vysadeni🙂ked niekto dlho berie HAK tak po vysadeni sa da velmi lahko otehotniet. nemala som vobec ziadne problemy pocas tehotenstva a malinka je zdravucka🙂 takze to nemalo ziadny vplyv.

epsonka45
28. nov 2012

v novembri som vysadila a vo februari som zostala tehu

anka772
28. nov 2012

Ja som síce brala inú antikoncepciu, v novembri som vysadli mesiac som sa "čistila" a do 3 týždňov som otehotnela..🙂

bobozoziliny
28. nov 2012

No ja som ju teda brala cca 3,5roka. Nikdy som s nou nemala problemy. Nedarí sa mi už pol roka otehotniet ... Ale osobne si nemyslim ze za to moze prave tato HAK.

monyccka
28. nov 2012

ja som ju lepila cez tri roky, potom pol roka pauza a potom som na prvykrat otehotnela..

lilkasaska
28. nov 2012

ja hneď po vysadení na další mesiac

nicky07
28. nov 2012

okamžite po vysadení.

ally83
28. nov 2012

Ja som brala inú antikoncepciu 8,5 roka. Vysadila som ju v októbri. Lekár mi zakázal 3 mesiace skúšať otehotnieť, vraj sa musím prečistiť. Začali sme teda skúšať v polovici januára a v apríli som otehotnela.