KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

luly3
autor
7. apr 2009

ikana ešte nevieš?????

andriss23
7. apr 2009

mima, ďakujem tebe aj všetkým za podporu. Rozhodla som sa,že si dám pauzu.Pôjdem do Martina na imuno,písala som tam jednému Dr.,odpísal mi,že sa mám objednať na pohovor.Tak to skúsim.
Čo sa týka IVF,ja už som po treťom,a tie moje embryjka sú posledné. Tak chcem urobiť všetko pre to,aby sa to už konečne podarilo. Bohužiaľ na ďalší cyklus už nemáme financie(150-200tisíc).Aspoň jedno bábo.......

ikana
8. apr 2009

Ahoj luly3 tak dnes som bola na krvi,cakam na vysledok, ale viem že negat. A ty, čiaročky vidno len sa drzkaj, vsetko dobre dopadne. 😉

andriss23 držím palce. 🙂

kacarina
8. apr 2009

😕 ☹

luly3
autor
8. apr 2009

ikana mojenko ešte chvilku počkaj možno to bude pozitívne

ikana
8. apr 2009

lulyk dik, vysledok negat. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

už ani plakat nevládzem.

A ty sa držkáš? Čo máš nové.

luly3
autor
8. apr 2009

ikana 😢 😢 😢 😢 je mi luto

jaja1118
8. apr 2009

luly 🙂 ahoooj.
kocky prepacte,ze vam sem leziem,len man info pre andriss: Existuje soft stimulacia (V Iscare) ktora stoji pre samoplatcov cca 30000sk.-tak nevesaj hlavu.
ale aj tak ti drzim palce nech ti to klapne uz teraz....

mima11
8. apr 2009

Andris, mrzí ma to!
Strašne ma to štve, keď sa to proste neporadí! Ach, prečo si musíme toho toľko preskákať, dali by sme prvé aj posledné, a neviem, čo ešte, aby sme mali zdravé bábätká!

Stále si hovorím, že musíme veriť, že to príde!!! Ja tomu verím, aj keď niekedy, mám tiež takého malého červíka, že čo ak......?

Ja som sa tiež objednala do Prahy na imuno, aj keď mám za sebou len 1. IVF, sme objednaní na jún, spravíme si malý výlet a uvidíme. Ešte chcem teraz skúsiť 1. KET.

Ach Ikanka, čo mám povedať, je mi to ľúto!!!! Musíme ísť ďalej!!!

ikana
8. apr 2009

Dakujem za podporu.

Idem skusit este raz IVF ale do Heliosu. Mam to bližšie a že vraj ma lepšie referencie ako Iscare. Ale hlavne mam to bližšie o 200 km.

Život ide dalej ale rana ostane.

😢

ikana
8. apr 2009

Inak všetkým držím palce.

nič nám neostáva len bojovať.

kacarina
8. apr 2009

Ika drz sa ... a bojujme, co ine nam ostava, ak to nechceme vzdat?

luly3
autor
8. apr 2009

kacarinka budeme bojovat dokial nbudeme mat
drobečka v náruči 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nanika
8. apr 2009

Ikana, mrzi ma to. Neboj, nabuduce to uz vyjde, bol by v tom cert 😉

Ja predpokladam ten nas KET asi na jun. Asi najskor, lebo neviem, ako dlho trva, kym sa dostanem k vysledkom z Martina, potom, ci nejaky ten mesiac dva nebudem musiet uzivat prednison a az potom KET.

luly3
autor
8. apr 2009

nanika stači mesiac pred ketom užívat prednison 😉
ja som to tak mala

ikana
8. apr 2009

nanika kde chodiš do centra?

Baby ste supppppeeeeeeeeer. 😉

nanika
8. apr 2009

GF 🙂

andriss23
8. apr 2009

jaja vďaka za info.Ja som z ISCARu prešla po dvoch neúspešných IVF do GF.Asi by bolo blbé,keby som tam znova nabehla.

nanika,ako prebiehalo vyš.v Martine? Chystám sa tam.

jaja1118
8. apr 2009

andriss kocky tu spominaju casto aj Brno....

nanika
8. apr 2009

Andriss, chystam sa aj ja len zatial, som na 27. objednana, manzel cely mesiac cez tyzden byva na sluzobke, vtedy by mal byt v BA, tak si snad vybavi volno... Inak by som bola asi panna zazracnica, keby som sa trepala do Martina z BA s krpcom v zadu loooooooooooooooool

nanika
8. apr 2009

Inak, ja by som keby som mala postupit dalsie IVF, skusila tiez najprv SR a az potom CR, dost uz najdu aj v Martine a da sa s tym operovat a myslim, ze nie su blbi, aby v pripade potreby neodporucili aj to Brno, ci Prahu...

mima11
8. apr 2009

Ahojte, ja som chcela skúsiť tiež Martin, ale sestričky a na recepcii povedali, že potrebujem odporúčanie od lekára a lekár v Martine mi povedal, že nepotrebujem. Keď som bola u svojho gynekológa, tak mi povedal, nech ešte skúšam, takže som zatiaľ odporúčanie od svojho gynekológa nedostala, tak som sa objednala v Prahe.

nanika
8. apr 2009

Mimuska, to je super pristup ☹ Ja ti to poviem takto, pokial uz mas za sebou neuspesne IVF, pripadne KET, tie vysetrenia su opodstatnene. Pokial nie, je asi na dobrej voli lekara ti napisat odporucanie, lebo neviem ako to je, ale muselo by byt nejake zdovodnenie, tie testy nie su pre zdravotnu poistovnu lacne a keby kazdeho tam lekar poslal, zbankrotovali by... asi 😠

ikana
9. apr 2009

Ahojte dievcatá?

luly3
autor
9. apr 2009

ahoj ikana 😉

ikana
9. apr 2009

Luly tak ako?

ikana
9. apr 2009

Dievcata prajem krasne velkonocne sviatky, ozvem sa az v utorok.
🙂

luly3
autor
9. apr 2009

ajoj
ikana hcg na 9 den 5,28

ikana
9. apr 2009

luly ja sa moc v tych hcg nevyznam, ja som pri prvom mala dve ciarky, ziadne hcg mi nikto nemeral, rovno som sla na ultrazvuk a ak mi aj merali tak mi nikto nic nepovedal.ale dufam, že je to OK 🙂 .

mima11
9. apr 2009

Babuľky prajem Vám krásne a pohodové sviatky!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre