KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

lilinka81
25. sep 2010

@balinka aj ja tomu verim ze nam to raz vyjde,len poznas to,vzdy po sklamani to par dni trva kym zas uveris,ale uspech hoci ktorej z nas je uspech kazdej a povzbudi to ist dalej ,lebo sa to da !!! Takze drz sa aj ty,raz budeme tehulkyy 🙂 ...a Dakujeem

monka88
25. sep 2010

@lilinka81 , @balinka nebojte sa raz vam to urcite vyjde,tak ako nam s drobcom.Mame ho po 3IVF a teraz sme si sli po mrazaciky a uvidime ako to dopadne...
Ako to v GF chodi,ked chcem ist na dalsie KET?Nejako o tom nic neviem,ale aby som bola pripravena.Napisete mi prosim?Dakujeeem 😉

balinka
25. sep 2010

@monka88 ahoj,budem verit 😉 mame este 8 mrazacikov,tak snad sa to podari 😉 ja ti v tom neporadim,kedze ja som mala prve ET a to bolo neuspesne ☹

tinna13
26. sep 2010

Ahoj monka,neviem ako to je v GF lebo ja chodim do KE ale myslim, ze je to vsade rovnake.ak chces ist na KET musis 1. den menstruacie zavolat doktorovi, ze chces ist na KET a zacnes brat lieky.lekar ta potom cca 10-12 DC objedna na kontrolu aby zistil vysku sliznice a zaroven ti aj povie den prenosu .dolezite je aj ako dopadnu embyjka po rozmrazeni, ci budu vhodne na prenos.po prenose cakas na krvny test.
ja som teraz po prvom neuspesnom KET a teraz za cca 2 tyzdne idem na dalsi pokus /mame este dost mrazacikov/
1. ET som mala uspesne ale vydržalo to iba do 15tt.
tak držim silno palceky vsetkým ktore stale na nieco cakame nech sa uz konecne dockame 🙂 balinka, lilinka 🙂

balinka
26. sep 2010

@tinna13 ahoj.dakujeme za info 😉 ja som mala ET,ale bolo neuspesne ☹ v stredu na konzultacie a ide sa na KETko.mame 8 mrazacikov,tak dufam,ze statocne zabojuju 😉 dakujem 😉 a drzim palceky nech sa podari 😉

lucia.kl
26. sep 2010

@monka88 ja som bola pred ket najprv na konzultacii a tam som dostala všetky potrebne info a lieky a začala som ich brať v prvy deň ms. najlepšie bude, ked zavolaš do centra a opytaš sa priamo tam...

lilinka81
27. sep 2010

@monka88 no na dalsi KET dufam nepojdes 😉 ,...ale keby predsa,tak mozes ist az na ob-dalsi cyklus,lebo sa musis medzi tym objednat na konzultaciu a to sa v GF neda tak rychlo,aby si chytila nasledujucu mrchu,ale inak by sa to dalo hned. A ani na to nemysli,podari sa to !!! 😉

matiasko
27. sep 2010

ahojte 🙂
nechcem vam kazit iluzie ,ale hned po neuspesnom ET ,sa na KET neda 😒
musi prist aspon jedna mrcha lebo po hormonoch byva rozhadzany cyklus a aspon jedna mrcha musi byt 😕
ale ak sa objednate hned po neuspesnom ET ,ked krvacate dalsi v pohodke mozte zacat uzivat lieky na vysku sliznice aj ja to tak praktizujem 😉

drzim palceky na co najskorsiu stimulaciu 😉

monka88
27. sep 2010

ahojteee,dakujeeem,tiez tajne dufam,ze nebudem musiet na dalsie KET,ale clovek musi byt pripraveny akosik radsej na vsetko a potom sa tesit 🙂 No ved vam dam v piatok vediet,ako som dopadla...

lilinka a ty si uz objednana na konzultaciu?kedy Ti dali termin?

lilinka81
28. sep 2010

@monka88 ....az na 7.10.....

monka88
28. sep 2010

@lilinka81 a vsak to nieje az take hrozne..ja som myslela,ze to objednaju az na november 🙂 no ved uvidime,co bude...

babulka555
28. sep 2010

Estrofem nafasovany, Utrogestan tiez, nech uz je november 😉

lilinka81
28. sep 2010

@monka88 v GF vzdy tak 2 tyzdne .....drzim palce na vysledky,dufam ze to bude pozitivne 😉

lilinka81
28. sep 2010

@babulka555 tak zas pojdeme spolu 🙂

babulka555
29. sep 2010

@lilinka81 super 😎 nadopovane hormonami 😖 kolko mas mrazacikov?

lilinka81
29. sep 2010

@babulka555 tusim este 11 😀 ...a tebe kolko este zostalo?

babulka555
29. sep 2010

@lilinka81 ja mam 8 drobcov, z toho 2 po PK 🙂 toto bude tvoje druhe KET?

lilinka81
30. sep 2010

@babulka555 tak tiez mas dost mrazacikov 😉 ,..hej moje 2. a posledne 😀

monka88
30. sep 2010

ahojte,tak ja som dnes zacala spinit a boli ma brucho,tak neviem,neviem,ako ta moja krv zajtra dopadne ☹
ktovie ci sa nakoniec nepridam k vam....len my uz mame len 3 mrazaciky a vsetky hradene IVF vycerpane... ☹

lilinka81
30. sep 2010

@monka88 ahooj,...este nepanikar ,mozno sa zavrtava fazulka 😉 ,..drzim palceky

monka88
30. sep 2010

@lilinka81 ja uz jedno uspesne ET mam za sebou a toto som vtedy nemala,tak preto..no ved uvidim...
ale kazdopadne planujem,ak to nevyjde pytat si ten Prednison,lebo predtym som ho brala teraz nie,tak ktovie...

monka88
1. okt 2010

babky,takze pridavam sa k vam,je to negativne,ako som tusila ☹
takze 18.10 ma caka dalsia konzulatcia a snad sa dohodneme,aby som co najskor mohla ist po zvysne mrazaciky 🙂

lilinka81
1. okt 2010

@monka88 skodaaa ☹ ,...tak vitaj KET-acka 😲

babulka555
4. okt 2010

@monka88 nezufaj 😒 bojujeme dalej 😅 vitaj medzi nami 😝

nikita880
4. okt 2010

ahojte dievčence,stráááášne dlho som tu nebola. chodila som sem každý deň,no teraz už neni času.len vám chcem povedať, aby ste sa nevzdávali a strašne vám držím palce.tie,ktoré si ma pamätajú, vedia ako ťažko sme bojovali a čo všetko sme si preskákali,aby sme mali naše vytúžené bábatká. ja dakujem gynfivu, že sa nám KET podaril. tak sa všetky držte a bojujte.

andriss23
5. okt 2010

@nikita880 - nááádhera 🙂)

kacarina
5. okt 2010

Nikita, ahooooj, citas mi myslienky, vcera sme ta s manzelom spominali, ze ako sa vam dari, tvoj pribeh si pamätal 🙂 Tak to je parada, baby su strasne zlate okane, pozdravujeme vas 🙂
PS: bojujeme, nevzdavame sa 😉
PS2: davno som tu nebola, pozdravujem aj ostatne "stare" aj nove tu v tejto teme a zelam hlavne pevne nervy! 😉

babulka555
6. okt 2010

@nikita880 dakujeme za podporu 😉 princezne su podarene 😀

zrza
10. okt 2010

aheojte je tu niekto?? 😉

balinka
10. okt 2010

@zrza ahoj 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre