Koľko sa už pokúšate o mimi? Nám sa nedarilo 6 rokov

lienka.
29. aug 2006

Co ste uz pre mimi urobili?Ako velmi mimi chcete a nedari sa?Nam sa nedarilo 6 rokov,nepomaha meranie bazalnej teploty,milovanie sa v plodnych dnoch?Chce to viac!!!Chcela by som kazdej co chce a nemoze poradit, aby ste boli stastne ako ja!!!

looola
23. jan 2010

Ahojte kočky.
Dnes sme sa vrátili z dovolenky, jaaaj bolo super, len strašná zima. Ale asi aj tu na Slovenku bolo podobne.
Vidím že ste nemali nejako čas písať🙂, nejako stojí táto téma.
Ako sa máte?

looola
24. jan 2010

čo je s Vami babenky? Kde ste?
Renatka, tú dvojdňovú MS si mala normálnu? Myslím silné krvácanie aj s hrudkami sliznice a s predmenštračným syndrómom? Kedy si potom spravila tehu testík? Tie menštruačné bolesti po 2 dňoch prestali?

monika0001
24. jan 2010

ahoj loola keď ti nevadí, že tu nie som pravidelne tak možme teraz popísať.. 😉

looola
24. jan 2010

Nevadí🙂, ja som sa len nedávno registrovala, predtým som si lan čítala príspevky.
Vy sa koľko snažilkujete?

monika0001
24. jan 2010

dokopy teraz začíname tretí rok... 😉
Medzi tým dva potraty 25 kilo navyše a samé zdravotné problémy...
Ale zvykám si... 😉

mirip
24. jan 2010

neboj monika do tretice to vyjde 😉 aj ti robili vyšetrenia?

looola
24. jan 2010

To si musela mať obrovskú radosť keď si sa dozvedela že si tehu, že? Keby si nepotratila už by si bola asi šťastná maminka, že: Do tretice všetko dobre dopadne, musíš v tom veriť. Ja neviem aký je to pocit byť tehotná ale už byť som to fakt chcela zažiť, už som z toho smutná☹

monika0001
24. jan 2010

juj bolelo to, ale ked som sa dozvedela, že prečo som o to prišla som rada. Viem, že to znie blbo ale vraj keby som o to neprišla tak sa mi to narodí a hned zomrie..

robili mi rôzne vyšetrenia a prišli na veľa vecí.. a teraz mi všetky výsledky vychádzajú tak, že nič nebráni v otehotnení. Po druhom potrate som strašne pribrala a od vtedy neviem otehu. to je od oktobra 2008. ale tak teraz mám výborný graf tak háadam.... 😉

mirip
24. jan 2010

myslím že váha tomu nič nerobí ja som mala 54 konfekčná velkosť 36-38 pri mojej výške aa po všetkých tých liekoch som skončila na konf. velkosti 46 a váha 80 a nakoniec som otehotnela aj pri takej váhe aj ked tomu hovorím malý velký zázrak preto treba veriť, ja som už bola úplne na dne a práve vtedy ked sme začali zase odznova snažiť ani nevieme sami ako sa k nám potichúčk prikradlo do života naše malé zlato

monika0001
24. jan 2010

no ja som z 38 na 46 tiež. váhu mám teraz 76 a to mi povedala dr v centre že možno to je ten prblem. že možno by mi pomohlo zhodiť 2-3 kilá. ale len možno..
a vaše malé zlato je krásne.. ja ťa tak potajomky špehujem 😅

looola
24. jan 2010

Inak ja som niekde čítala , že zmena váhy môže ovplyvniť otehotnenie. Ja som za 4 roky pribrala 15 kg. ale ešte som v norme, vtedy som bola veľmi chudá. Len vtedy sme sa ešte nesnažili o bábo, tak neviem či by sa to vtedy podarilo.
Už vidím , že otehotnieť je u niekoho veľký problém a ešte to človek stále nemá vyhrané, dieťatko musí byť aj zdravé. Ja už mám pocit, že porodiť zdravé dieťa je fakt zázrak, mne ani tá prvá fáza nevychádza.
Ty si otehotnela prirodzene? Po koľkých mesiacoch snažilkovania?

mirip
24. jan 2010

hej? teeeeeeda tak vieš že som zase snažilka v utajení 😀 😀 😎 😎 😎 😎 tiež toho máme všeličoho za sebou a nakoniec ked sme to najmenej čakali a ešte sme v ten mesiac načapali od antibiotík aj kvasinky aj ja aj muž a ja som takmer skonči a s voperovanými mandlami 😀

monika0001
24. jan 2010

hej viem aj to ze si opäť snažilka. ale to viem od jednej kočky.. 😉 ja sledujem tvoj albumik.. a krásne babatko a práve vďaka tebe sme sa rozhodli aj my tak skoro začať s druhým.. 🙂
a hej ono sa to tak hovorí že vtedy ked to najmenej čakáš to príde.. 😉

mirip
24. jan 2010

teeeda a od ktorej kočky? vlasten mna tu pozná skoro každý ako snažilka som tu bola skoro "inventárom" koníka 😀 😀 hej treba začať čím skor načo premrhať zase niekolko mesiacov aj tak je to o tom ako sa cítiš ty a či si na to pripravená začať odznova a nie podla toho čo ppvedia lekári ved kolké aj nemali otehotniet napr. po cisaráku sa doporučuje minimálne pol roka až rok pauza a kolko otehotnelo skor a sú tu a majú zdravé deti 😉
ok tahám čiaru do postele lebo zajtra máme poradnu a očkujú nás od oboch nožičiek to bude zase plač a ja budem asi s nou ☹ a ktovie či bude spať celú noc ako predčerom alebo sa bude zase budť viackrát tak pá 😉

monika0001
24. jan 2010

no ja mam s tým neposluchnutim doktorov zle skusenosti. po prvom kyrete som nečakala pol roka a kvoli tomu som potratila... lebo maternica ešte nebola v poriadku.. a ja som si myslela že som pripravená. kamoška tiež nečakala a v pohode tak som aj ja po tom šla... a bum..
ale tak uvidíme.. 🙂

dorbu nôcku mojka.. krásne sníčky!!!

looola prvý krát som otehu prirozdene po 4 mesiacoch skusania a druhy krát na prvú šupu.ale to druhe skončilo skôr ako začalo...
a potom som behom 3 mesiacov pribrala 25 kil...

monika0001
24. jan 2010

a držkám palčeky zajtra s očkovaním.. 🙂

renata32
25. jan 2010

Ahojte kocky,ano Loola normalnu menstruaciu,vobec som si nemyslela,ze som tehotna,test som si spravila hned na druhy den ako mi to preslo,a hned vysiel.Ako bolo na dovolenke?

Vaha asi nic nerobi,kamaratka zostala tehotna a to mala 100kg.Ma dve deticky,krasne,zdrave.

looola
25. jan 2010

Ahoj Renatka. Na dovolenke bolo super, len som dobre vymrzla . Celý deň sme boli vonku alem aspoň som zvyšovala imunitu🙂. Jasnačka že predposledný deň lyžovačky som dostala MS ale trval iba 2 dni, asi kvôli dovolenke a zmene prostredia. Vôbec ma to nepotešilo lebo cesta domov bola dlhá a bolesti mi chýbali najmenej. No nevadí. A ty ako si sa mala? Táto téma za tý.nejako nepostúpila.

renata32
26. jan 2010

Ahoj Loola,ale nestihala som,same behacky po lekaroch,nie je mi nejako dobre,mam problemy s dychanim,som vycerpana.Mala si len 2dni MS?Potom ni?

looola
26. jan 2010

Ano, len 2 dni ale normálne krvácanie, 3. deň už nič, ale to kvôli dovolenke, ja nemám žiadne príznaky, len tá nádcha sa vrátila. Zase ma bolí hrdlo a mám soplíky. Tam bola taká zima , že nikto nebol chorý, asi všetky bacili zamrzli🙂.
Vy sa snažilkujete aj tento mesiac? V kktorom dni cyklu si?

renata32
26. jan 2010

Ja nemozem po tej mojej chorobe som musela ist na Upt.Teraz mi prisla len prva MS.Budem musiet cakat pol roka.Kolko sa snazite?

looola
26. jan 2010

2 roky. Ja to zatiaľ neriešim, len niekedy je už ťažké nestrácať nádej. Na druhej strane snažilkovať je tiež zábava🙂
Takže ty sa aspoň pol roka psychicky oddýchneš od myšlienok plodných dní a či príde MS , či nie.
Musela si to mať ale dosť ťažké.To ti doky oznámil , že musíš ísť kvôli tej prasacej chrípke na zákrok? Veď to je hrozné, ja ani neviem čo by som v tom prípade robila.
Ale asi si nemala na výber☹

renata32
26. jan 2010

Nie nemala vsetci lekari z Ara,plucneho,infekcneho a gynekologii sa zhodli,ze uz je postihnute.Doteraz som sa s tym este nevyrovnala,rozum mi hovori,ze to bolo spravne,ale srdce.....Som prva u nas co to prezila,nedavali mi sancu na prezitie.Chceli hlavne zachranit mna,tak mi to vysvetlili.Brala som 5 antibiotik.....Som psychicky s toho na dne,snazim sa,ale bohuzial to nejde.Mala som termin na manzelove narodky,tak som mu chcela urobit radost,za to aky je perfektny,za vsetko co pre mna a mojho synceka robil.

Snazilkovanie,super zabava 🙂

Nestracaj nadej,ono to pride vtedy,ked to budes najmanej cakat.Urcite.

looola
26. jan 2010

Ďakujem za povzbudenie🙂
Vieš, ja už by som fakt chcela zažiť aký je to pocit byť tehu, aj so všetkými príznakmi na kt. niektoré ženy nadávajú. čo je pre niektorých samozrejmosť, pre iných je to niečo astronomicky dosiahnuteľné. Ty aspoň viae, že za tie roky čo si nevedela otehotnieť nebola chyba v tebe ale v bývalom mužovi. Ale potom si písala , že on onedlho čakal bábo aj s druhou ženou. Asi mal nejaké plodné obdobie🙂)

renata32
26. jan 2010

Ano rok 2008 sa mu vydaril,stihol 2deti s dvomi zenami.Praveze 7rokov,mne davali za chybu,az ked som zmenila gynekologa,ten na to prisiel.Sedem rokov do mna pchali hormony,z coho som pribrala 20kg.Potom IUI,najviac ma bolelo,ked po troch zakrokoch,ktore som si sama odtrpela,lebo ex nemohol......povedal,ze je rad,ze sa to nepodarilo,ze on aj tak nechcel dieta.

Urcite to zazijes,ja som tomu uz neverila a vtedy to prislo.2roky este nie je taka doba,skusajte dalej.Skusali ste aj nejake vitaminy,caje....?

looola
26. jan 2010

Užívala som čaj z alchemilky a kvapky gynex, teraz neberiem nič.
Príroda je zvláštna, kto vie prečo sa IVF nepodarili, kde je tu logika...veď tam už vkladajú embryá priamo,do maternice, takže stačí ak sa uhniezdi . A potom po toľkých rokoch si prirodzene otehotnela ..Ja už tomu fakt nerozumiem 😒 Ten tvôj byvalý musel byť trošku divný keď povedal že aj tak nechcel mimi po tolkých nepríjemnostiach. To si musela mať pevné nervy keď si sa tomu opakovane podrobila. Jaaj , keď pomyslím na tie veci mám blbý pocit.

nikika33
27. jan 2010

ahojte babenky 🙂 dlho som sa neozvala, ale mala som práce vyše hlavy, vlastne ešte stále mám 🙂
v pondelok sa švagrinej narodila krásna dcérka, a ja som mala vlastne ešte mám také zmiešané pocity ... neviem si pomôcť , som z toho smutná, trošku jej závidím ... viem, som hrozná, ale ked je to také ťažké, ked človek vidí, že niekomu otehotnenie nerobí žiaden problém ...aj pôrod mala rýchly, za 2 hodiny bola malá na svete 😅 no čo už, niekto si aj to čakacie obdobie musí riadne odtrpieť ...

looola
27. jan 2010

Nikika, a pri synovi si otehotnela po akej dlhej dobe?

renata32
27. jan 2010

ahojte kocky,Nikka to je je uplne normalne,netrap sa preto.Vcera som sa rozpravala s naj.kamoskou,spominali sme,ked porodila dcerku,mala ma teraz 6rokov.Ze ako som nikdy nikomu nic nezavidelaa ani nezavidim,ale ked sa jej narodila mala,ako som jej v kutiku duse zavidela,aj som jej to vtedy hned povedala.Ona sama vcera povedala,ze vie ze to nebola zavist,ale taka moja tuzba.Takze Nika to je len tvoja obrovska tuzba,vobec nie si hrozna,ani jedna nas nie je hrozna,jasne baby. 🙂 🙂 🙂

nikika33
27. jan 2010

ahojte 🙂
renatka dakujem, viem, že to je len tá velká túžba ... ale stale je to tažké, hlavne ked sa narodí nejaké babo v rodine ...
looola ... no pri synovi to bol pravý opak, toho sme neplánovali, on sa len tak podaril 😅 ... manžel, vtedy ešte priatel si dával pozor ,haha ... no a vidíš, ked to teraz plánujeme, tak to nevyjde ...