Kŕče v podbrušku. Zažili ste?

cukruska1920
22. dec 2007

Pisem sem lebo neviem od koho by som mala prosim pomoc....mam taky problem ze mam krce v podbrusku a menzes by som mala dostat az tak za 10 dni...nikdy predtym ma to nebolelo a este mam aj taku cudnu chut v ustach...ak ste to zazili prosim poradte mi....dakujem

cukruska1920
autor
29. dec 2007

no to su pekne viditelne....ale ja ked som si predvcerom robila bola len taka akoby obrysova

loss
29. dec 2007

skus zajtra a kup si citlivy testik niekedy z vecera do rana je ciarka silnejsia drzim palce

cukruska1920
autor
29. dec 2007

a ktore su citlive ?

mien
30. dec 2007

Ahoj cukruska, keď tam máš iba veĺmi tenučkú čiarku , tak je to už to, že si tehotná, zopakuj si o dva dni test, ja som si obzerala test z každej strany, a aj keď som tam zba dala niečo tenučké som bola rada, a ako vidíš po čase mi vyšlo poz., no ale potom to už bola riadna čiara, držím palce

cukruska1920
autor
30. dec 2007

mien....dakujem...no asi si ho budem musiet zopakovat...meskaju mi kramy sice len jeden den ale predsa

cherie25
30. dec 2007

podľa mňa si určite tehotná 😉

cukruska1920
autor
30. dec 2007

cherie... to si pisala mne ? no neviem ci som ...stale ma boli brucha ako keby mam uz uz dostat

loss
30. dec 2007

cukruska to ta aj bude boliet to brusko skus este raz otestovat myslim ze rapid je celkom dobry& test drzim palce nech si tehulka 😵

cukruska1920
autor
30. dec 2007

loss...a preco vlastne boli to brucho .......

cherie25
30. dec 2007

ano teba som myslela cukruska, roztahuje sa maternica, pripravuje sa. s testom moc neponahlaj, mne este v 6.tyzdni nevysiel, az v 7 ano, tak aby si nebola zbytocne sklamana. a keby to náhodou nevyšlo tak nabudúce odporúčam sexovať hneď v ten deň ako skončí menštruácia 😉 😀

evitkamalicka
30. dec 2007

cherie a preco prave v ten den?

cherie25
30. dec 2007

nám sa zadarilo vtedy a mojej kamarátke teraz takisto, to že je ovulácia v strede cyklu je podľa mňa blbosť. skoro každý kto mal kedy v mojom okolí bábo tak ho splodili pri menzese alebo tesne po ňom. no a ešte pikoška, keď chcete chlapčeka tak babuľky buďte aktívne vy!! 😀 😝

evitkamalicka
30. dec 2007

no lebo my sme teraz presne v den skoncenia MS snazilkovali a vlastne odvtedy kazdy den sa snazime ak sa da

cherie25
31. dec 2007

to zas nie je dobre kazdy den, spermie musia dozriet a hlavne pri tom nemozete mysliet na to ze chcete splodit babo

evitkamalicka
31. dec 2007

snazime sa na to nemysliet, teraz sme mali jeden den pauzu

iduda
31. dec 2007

ahojte baby..mne sa podarilo otehotniet, uz kded som to teda necakala a nevenovala som tomu pozornost. Akurat sme sa s manzelom zacali chranit, lebo som dostala dost dobru pracovnu ponuku a uz som bola v tom..a to som si spravila 2 tehotenske testy a nic, az ten treti ukazal dve, ale poriadne vyrazne ruzove ciarky. Drzim Vam palce! 🙂

moni1412
31. dec 2007

Ja mam krce v podbrusku odkedy som mala dostat poslednu mens. A mam ich doteraz ( kedze som uz 20tt, je to dost dlho uz ). Beriem aj nejake lieky a som na PN, takmer od zaciatku tehotenstva. Mate tu niektora aj taketo problemy?

iduda
31. dec 2007

ja mam krce v podbrusku len vecer-niekedy, cez den je to v pohode. Moni a co ty povedal lekar?

moni1412
31. dec 2007

Ze vsetko ostatne je v poriadku, dal mi lieky a kazal byt v klude. Mna bolieva aj cez den, aj v noci niekedy. Je to dost neprijemne a bojim sa, aby sa nieco nestalo babätku ☹

iduda
31. dec 2007

Viem si predstavit, ako ti je..ja som prve tri mesiace mala v kuse neprijemne tlaky v posve, dr. mi dal aj cipky a nic..az to jeden den chvalabohu odrazu preslo..
Asi mas citlivejsiu maternicu, ved mne tiez dr.povedal, ze sa nemam lakat, ze sa vsetko meni a roztahuje..a neboj, babatko sa ma urcite dobre 🙂

moni1412
31. dec 2007

dakujem 🙂 dufam...

cukruska1920
autor
31. dec 2007

Ahojte...gratulujem vsetkym buducim maminkam------ja sa toho asi nedozijem ☹

loss
31. dec 2007

cukruska neboj isto ano ja som si myslela to iste a pozri sme za polovicou
zelam ti nech novy rok ti prinesie coskoro vytuzene //

cukruska1920
autor
31. dec 2007

loss...dakujem ....keby aspon tu mrchu dostanem ale nechodi a nechodi

loss
31. dec 2007

a mavas pravidelni alebo ti hapruje takto stale?

cukruska1920
autor
31. dec 2007

raz mi meskala 10 dni ale to hned potom ako som vysadila tabletky ale odvtedy som mala pravidelnu..mozno tak jeden den mi meskala ale to ma vzdy bolelo brucho takze som vedela ze skor ci neskor pride ale teraz nic...a este aj ta blba chut v ustach

loss
31. dec 2007

ja by so skusila predsa len este test pri prvom tehu mi test nevysiel vobec a tehu som bola zistili mi to az v 15tt a uz bolo neskoro pretoze som uzivala hormonalne lieky a poskodili babo
zla chud v ustach je pri tehu a nejdes sa jej zbavit ze?

cukruska1920
autor
31. dec 2007

coho myslis ci sa nejdem zbavit ?

loss
31. dec 2007

tej zlej chuti

cukruska1920
autor
31. dec 2007

hej nejde...mam ju stale nech zjem cokolvek.....strasne volaco

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre