Kŕče v podbrušku. Zažili ste?

cukruska1920
22. dec 2007

Pisem sem lebo neviem od koho by som mala prosim pomoc....mam taky problem ze mam krce v podbrusku a menzes by som mala dostat az tak za 10 dni...nikdy predtym ma to nebolelo a este mam aj taku cudnu chut v ustach...ak ste to zazili prosim poradte mi....dakujem

kelisovakarinka
8. okt 2014

Zdravím,Vas ma niekto skúsenosť s dlhodobimy problémami ako sú napríklad neskutočne bolesti v podbrusku,tehotná nie som,manstruaciu nemám,môže to byť vlastné gynekologický problém??Pýtam sa,pretože môj gynekológ je momentálne odcestovany a až v pondelok ,no ale mám tak riadne bolesti v kŕčoch som....
Inak dnes sa mi stala taká vec,ze od bolesti keď som stála pa podlomilo,ale tak,ze ma riadne najprv zabolelo v pravej bedrovej casti a podlomilo šla som do kolien ,nechapane na mňa ľudia 😕 pozerali ,vykríkla som dosť nahlas .Zlakla som sa ...Mám bolesti aj počas sexu.Karin 21r. 🤐

nikushka_rv89
7. jan 2015

Ahojte,chcem vas poprosit o radu. Menstruacia mi zvykne chodit 4., zatial nic,su to sice len 3 dni,ale cca pred 2 dnami som mala silnejsie krce a bolesti v podbrurku - silnejsie ako pri menstruacii zvyknem mat ☹ Mozem mat nejaky zapal? Tehu test som si robila preventivne cca pred tyzdnom a bol negativny. Dakujem za vsetky rady 😉

muschroom
13. sep 2015

Ahojte ja mam problem ze jeden cas ma bolel jeden vajecnyk po sexe a potom prestal tak zase po par mesiacok zase zacal aj pri chvodzi ma to bolelo a dnes tiez pri tom som dostala strasne bolestivy krc obe vajecnyky a trosku pod nimi a to trvalo dlho potom sa pridal aj zaludok nemohla som sa ani vystriet tak som sla do sprchy vyhriala som si to ale este stale ma to bolelo a ked lezim v posteli vajecnyky a brusko prestalo ale zaludok este stale boli neviete co by to mohlo byt za rychlu odpoved dakujem

natalkinmarek
1. sep 2018

Ahojte chcem sa opýtať. S priateľom sa snažíme o bábätko už asi také 2-3mesiace. Teraz my meškal menzes 10dni no na ďalši deň my prísiel ale trval len 2dni, inak ho mávam tie 4 dní a potom som mala také hnedé čistenie ako keby. No pobolieva má v podbrušku . Čo to znemame Ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre