Kŕče v podbrušku. Zažili ste?

cukruska1920
22. dec 2007

Pisem sem lebo neviem od koho by som mala prosim pomoc....mam taky problem ze mam krce v podbrusku a menzes by som mala dostat az tak za 10 dni...nikdy predtym ma to nebolelo a este mam aj taku cudnu chut v ustach...ak ste to zazili prosim poradte mi....dakujem

cukruska1920
autor
28. dec 2007

maso...dakujem....

elenita
28. dec 2007

no mne vysiel testik pozitivny, az ked mi to meskalo vyse tyzdna....a to cakam dvojcata 😀

dubatko
28. dec 2007

fabiana...si zlata ja nie som smutnučka ja som v 17tt tehotenstva 😀 to cukruska je smutnčká

cukruska1920
autor
28. dec 2007

elenita....dvojcata ??? Jeeej to je zlate....

cukruska1920
autor
28. dec 2007

Babulky este sa vas chcem spytat.....vcera ked som si robila ten test tak ta druha ciarka nebola ruzova ako ta jedna ale akoby taka biela...teda videla som tam taky tien...moze to byt alebo mam halucinacie ?

petruci6
28. dec 2007

cukrus nechcem ta sklamat,ale to tam urcite nebola ta spravna ciarka,este pockaj par dni a skus dalsi test

cukruska1920
autor
28. dec 2007

petruci....nie urcite si ma nesklamala ..ja viem ze ta ciarka ma byt ruzova....pockam do zajtra ci dostanem a ked nedostanem ani do tyzdna tak si urobim znova ale neviem si vysvetlit tie bolesti v podbrusku a pritom su to neni take ake som mavala pred mrchou

dubatko
28. dec 2007

cukruska, ja ked som si robila test tak ta druhaciarka bola najprv uplne bleda tiez som nevedela ci to je tehot.alebo nie ale po chvili asi po 6 až 10 min. bola uplne viditelne ružova, ale ja som si kupila pre istotu dalšie 2 testy a tam to vyslo rovnako.to aj zalezi od toho kedy si otehotnela, ak si nahodou len par dni v tom este ti to nemuselo vyst. ale ved uz ti pomaly aj mrcha meska nie?ak sa ale citis tak ako nikdy predtym a zda sa ti niečo divne tak to môže byt aj tehot. 😀

fabiana
28. dec 2007

Dubatko, prepáč... 😅 Myslela som Cukrusku... vieš, už som bola jednou nohou vonku, išli sme k našim a už som sa asi veeeeeeľmi ponáhľala... 😀

cukruska1920
autor
28. dec 2007

dubatko...no mala by som dostat zajtra a ked nedostanem ani do tyzdna tak sa otestujem a uviidim

mien
29. dec 2007

Cukruska, ja som na tom bola oveľa horšie. Tak okolo 7 miesacov sme skúšali, aby som otehotnela, vždy som bola sklamaná, keď mi prišiel menzes. Priateľ mal ťažkú nehodu pred 10 rokmi a mysleli sme si, že nám to asi navyjde, on už chcel mať veľmi dieťa. A tie tehotenské testy čo som si ja nakúpila, no to bola katastrofa, už m av každej lekárni poznali, nechcem to preháňať, ale tak 3 testy za jedentýždeň to boli. Potom pred menštráciou som cítila také čudné krče v bruchu, ale som si myslela, že musí už prísť. Na druhý deň som nedostala a kúpila som si tehotenský test no bohužiaľ bola tam iba jedna čiara, zo všetkých strán som pozerala ako chorá no stále len jedna, bola som z toho veˇolmi smutná. Na druhý deň menzes zase nikde, zavolala som mamine aby kúpila test, lebo som sa už hanbila ísť do lekárne. Urobila som si a zase nič, len jedna. Ja som si už pomyslela, že sa na to radšej vykašlem, aj tak nie som tehotná, ale na 3 deň zase nič, dala som si pohár piva a išla som do lekárni, už sa ma ani nepýtali čo by som si prosila, no strášné. Prišla som domov sadla som si na balkón a spravila som si test, no a vtedy zrazu 2 čiarky ja som tomu nechcela veriť, bola som taká rada, že som sa rozrevala, hneď som zavolala priateľovi a on tomu nechcel uveriť cestou domov mi kúpil ešte 1 test a zase pozit., no tá radosť sa nedá opísať, na druhý deň mi doktor potvrdil, že som v 6, týždni. Teraz som už v 17.tt a sme všetci ve%lmi šťastný, dúfam, že všetko bude ok. Držím ti palce, nevzdávaj to

fabiana
29. dec 2007

Cukruska, ja som si robila testík 7DPO-čiže 1 deň po ovulácii a mala som tam druhú čiarku...bola slabučká, vyzerala iba ako tienik... to je preto, lebo hladina hcg je ešte nízka... ale keď som si urobila testík o 2 dni neskôr, čiarka bola už krásne silná.

cukruska1920
autor
29. dec 2007

mien...som rada ze sa ti to podarilo...ja budem asi tiez plakat ked sa mi objavi druha ciarka...dnes som mala dostat mrchu ale zatial nic tak uvidime.... a este sa ta chcem spytat ...nestalo sa ti niekedy ze si mala tu druhu ciarku iba taku slabu ze si videla iba tienik ? Ja som si vcera robila test a bola tam a predtym ked som si robila davnejsie tak tam bola len jedna a ziadny iny tien tam nebol...myslis ze to moze byt ?

cherie25
29. dec 2007

cukruska- mne ešte v šiestom týždni vyšiel test negatívny a v siedmom už pozitívny a to tiež bola tá druhá čiarka slabunká. To že tam je už náznak druhej čiarky je že si tehotná, keby nie tak tam je iba tá jedna a nič viac. A tie pocity že mám každú chvíľu dostať menzes som mala aj ja, aj moja kamoška ktorá je v 7týždni teraz. Držím palce 😉

cukruska1920
autor
29. dec 2007

cherie25....lenze sa bojim toho ze to bol len vyplod mojej fantazei ☹

cherie25
29. dec 2007

ale tak keď si tam niečo videla tak to tak asi bolo. skús zopakovať neskôr. máš aj nejaké iné príznaky?

cukruska1920
autor
29. dec 2007

hej ....mala som cudnu chut v ustach , vela som jedla , bolelo ma podbrusko ale teraz to preslo , teraz ma bolia prsia a mam taky pocit ako by som mala dostat mrchu

cherie25
29. dec 2007

presne to čo som mala ja a čo si pamätám zo začiatku tak časté cikanie, strašne sa mi chcelo spať a hrozne mi vadili všelijaké tie osviežovače do auta alebo vonné sviečky

cukruska1920
autor
29. dec 2007

cherie25...a to ma zavadza najviac ze mne take veci nevadia a ani nechodim casto cikat

loss
29. dec 2007

cukruska drzim palce a zelam ti dvojpalickovy testik 🙂

cukruska1920
autor
29. dec 2007

loss...dakujem...si zlata 🙂

loss
29. dec 2007

nemas zaco uvidis vyjde to drzim palce 🙂
nam to trvalo dlho ale dockali sme sa

sisulik
29. dec 2007

cukruska...ja som tiez mala pri oboch tehu taketo priznaky..velmi dufam ze aj tvoje priznaky nie su mylne a ze si tehu...drzim palceky 😉

cukruska1920
autor
29. dec 2007

sisulik...a mala si aj take krce v bruchu akoby si mala dostat kazdu chvilu mrchu ?

loss
29. dec 2007

sisulik mas krasne motto 🙂

sisulik
29. dec 2007

cukruska...mala 😀

loss..dakujem 😅

cukruska1920
autor
29. dec 2007

a kedy ta to preslo ?

loss
29. dec 2007

ono ta bolest v podbrusku je pretoze sa roztahuje maternica a aj ja som amla pocit ze mrcha prichadza a nic

cukruska1920
autor
29. dec 2007

je to fakt cudne...mala som dostat dnes a zajtra nic....po kolkych dnoch si testovala ked si nedostala ?

loss
29. dec 2007

ja na treti den a pozri do albumu ake uz boli silne ciarky 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre