Krvácanie po sexe po pôrode

nina0987
13. mar 2017

Ahojte dievcata,mozno to tu uz niekde je,ale neviem to najst. Som 11 tyzdnov po vaginalnom porode,bola som zasita zvnutra aj zvonku,ale vsetko ok,uz po 3 tyzdnoch som sa citila fit,krvacanie a spinenie mi skoncilo asi po 5 tyzdnoch. Avsak mam problem so sexom, stale po nom trochu krvacam..lekarka mi na kontrole po sestonedeli povedala,ze sa to zahoji,avsak ani po 2tyzdnovej abstinencii mi to nezmizlo a opat som po sexe trochu krvacala..som z toho nestastna,lebo sa uz obavam ci sa to vobec same zahoji☹na konci marca idem na gyndu na preventivku,takze sa na to lekarky popytam,len som sa chcela opytat,ci s tym tiez mate niektore skusenosti a ci a kedy vam to krvacanie ustalo alebo ste to museli nejako riesit.vopred vam pekne dakujem

sibalka21
13. mar 2017

No tak na zahojenie treba asi viac ako 2tyzdne abstinencie 🙂 Ja som bola zasivana zvnutra aj zvonka (priserny porod, cela dotrhana) A po troch tyzdnoch som bola uplne zahojena a po sexe som nemala ziadne problemy... Na tvojom mieste by som abstinovala az do preventivky a riesila to s lekarkou... Ocividne to nema stale zahojene a tym, ze mate sex sa ti to stale drazdi... Radsej nemat sex ako si zaniest nejaku infekciu.. Aj kamoska to tak mala a nakoniec skoncila v nemocnici...

nina0987
autor
13. mar 2017

@sibalka21 ja som to nemyslela tak,ze sme mali sex hned 2tyzdne po porode🙂spali sme spolu prvy krat asi po 5az 6 tyzdnoch od porodu a potom sme si dali uz dva krat po 2tyzdnoch pauzu,ale to krvacanie sa stale vracia☹tiez si myslim,ze to uz nie je ok,veru dufam,ze neskoncim ako tvoja kamoska..

snehuuulienka
13. mar 2017

@nina0987 skus si robit sedacie kupele s repikom,alebo s dubovou korou......prip nejake vyplachy zospodu s tymito bylinkami....musis tam mat nejaku ranku,ktora sa zakazdym poskodi pri sexe....prajem skore uzdravenie

nina0987
autor
13. mar 2017

@snehuuulienka dakujem pekne,skusim

sibalka21
13. mar 2017

@nina0987 ja som to pochopila :D Ze ste mali sex po sestonedeli a krvacala si, tak ste mali 2 tyzdne abstinencie... Ale to som tym myslela, ze si si to asi rozdrazdila, lebo to nebolo uplne zahojene a za tie dva tyzdne sa to nestihlo zahojit, tak sa ti to zase rozkrvacalo 🙂 Mne pri hojeni pomohol dermochlorophyl sprej... Je sice zeleny ale za dva tyzdne som bola zahojena uplne ;) Drzim palce 🙂

nina0987
autor
13. mar 2017

@sibalka21 aha ok,ja len aby bolo jasne,ze nie sme ako zajace🙂)no inak ten sprej by tiez mohol byt dobry napad,len sa obavam,ci to poranenie nemam hlbsie a to uz netusim,co by sa dalo na to dat..

snehuuulienka
13. mar 2017

@nina0987 vnutorne jedine atb,ale to uz zisti dr. v akom to mas stave,a ci je potrebne ich uzivat

veronika_e
13. mar 2017

ono to chce cas aby sa to vo vnutri vsetko poriadne zahojilo takze pri prvych pokusoch sa stat moze ze budes trocha krvacat ale to sa casom upravi hlavne je aby si nemala pri styku nejake velke a pretrvavajuce bolesti, vtedy by som asi navstivila doktora ale tak uvidis ci to casom aj nezmizne😉

nina0987
autor
13. mar 2017

@veronika_e dakujem, citim sa ok,tak dufam,ze to postupne prejde🙂

nina0987
autor
13. mar 2017

@snehuuulienka no veru dufam,ze nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre