Ktorý deň cyklu treba začať užívať Inofolic?

simis105
15. apr 2014

Ahojte! Chcem sa spytat, aky DC je dobre začať barať inofolic????
Dnes som už 7 DC tak neviemči si mám dnes dať prvý sáčko alebo či to už nieje neskoro? alebo mám počkať až na ďalší cyklus???
Ďakujem za odpovede 😉

tinkaronko0710
30. aug 2017

@mata1706 aka je cena prosim? A ako to mám uzivat? Kedy začať brat infolic? Ďakujem

kiki94
18. okt 2017

Ak by mal niekto zaujem,predam Inositol kapsule od Swanson ... Je tam este viac ako polovica 100ks flasticky, v pripade mozem preratat 🙂 na cene sa samozrejme dohodnem 🙂

ajinka23
3. dec 2017

mne po mesiaci užívania inofolicu prišla po rokoch normálna menštrúácia vždy bola len 3 dni a veľmi slabá. Tak dúfam, že po ďalšom mesiaci nepríde žiadna a budú len dve čiarky na teste 🙂

mimac
8. dec 2017

ahojte, predám inofolic combi, už ho nepotrebujem, píšte mi prosím IP! chýba iba jeden blister(vlastne 8ks) z celého balenia, za cca 35e už aj s poštovným!! viem sa dohodnúť, dakujem!!!

trinity246
15. jan 2020

@engie2 môžem sa spýtať čítala som vás príspevok my sa už s mužom snažíme 6rokov o bábo bola som aj na prefukoch vaječníkov, brala som rôzne lieky...minulý rok v apríli som zostala tehotná ale nie dlho lebo naše bábo sa rozhodlo od nás odísť a bolo to ťažké ale dalo nám nádej po toľkých rokoch sa to dá....teraz som začala brať inofolic combi menzes som dostala presne ako som mala berem ho mesiac zatiaľ nic a zaujalo ma vo vašom príspevku že grepovy džús? Čo má spoločné s tehotenstvom?

engie2
16. jan 2020

@trinity246 skuste ho pit. Nic za to nedate. Vytvara ovulacny hlien, veela hlienu. A to je to naj prostredie pre spermie. Ked je prostredie suche, nemaju velmi sancu plavat. Ja som ho nestihala toaletakom utierat..

engie2
16. jan 2020

@trinity246 inac druha dcerka bola pocata "neplanovane" a jedine co je rovnake s prvym otehotnenim je, ze som pila grepovy dzus v tom obdobi 🙂

lenulikus
16. jan 2020

Ahojte, ak by mala niektorá záujem, mam na predaj Inofolic prášok - 30ks. Viac v IP. Záruka 01/2020.

trinity246
16. jan 2020

@engie2 čistý grepovy či červený grep či to je jedno? Ďakujem

trinity246
16. jan 2020

@trinity246 a to vám niekto poradil o tom dzuse?

trinity246
16. jan 2020

@trinity246 a to vám niekto poradil o tom dzuse?

trinity246
16. jan 2020

@engie2 a to vám niekto poradil o tom dzuse?

engie2
16. jan 2020

@trinity246 cisty grepovy a ano, dostala som tuto radu a posuvam ju dalej. Uz v niekolkych pripadoch maju deti, resp.su tehotne 🙂

trinity246
16. jan 2020

@engie2 ďakujem 😉 dúfam že to čo najskôr pomôže ♥️

engie2
16. jan 2020

@trinity246 drzim palce!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre