Ktorý deň cyklu treba začať užívať Inofolic?

simis105
15. apr 2014

Ahojte! Chcem sa spytat, aky DC je dobre začať barať inofolic????
Dnes som už 7 DC tak neviemči si mám dnes dať prvý sáčko alebo či to už nieje neskoro? alebo mám počkať až na ďalší cyklus???
Ďakujem za odpovede 😉

mimibb
15. apr 2014

@simis105 Podla mna je uplne jedno kedy ho zacnes uzivat..ja som ho zacala na 10 DC a na 20DC prisla extra bolestiva, ale vitazna ovulka... 🙂

simis105
autor
15. apr 2014

@mimibb
no ale ja normalne mavam ovulku tak 12-15 DC.
Ty si mavala aky DC ovulku?
A ako dlho si ho brala?

26e
22. okt 2014

ahojcek koceny...
ja beriem inofolic uz 12dni a mam pocit ze som zacala dost papat.
ktora ma stymto skusenosti? chcela by som babatko a nie priberat

engie2
22. okt 2014

@26e
Presne tu istu skusenost mam, 3 mesiace uzivania - 3 kg hore, ale viac som nejedla paradoxne. Rozhasilo mi to moj krasny 28 dnovy cyklus :( takze ja som to mizive percento, ktorym INOFOLIC nic nepriniesol, teda okrem kilogramov...

26e
23. okt 2014

to nemyslis vazne ja cakam ze ostanem tehotna... no ja ho beriem len 12dni... ☹ ☹ ☹

mimika1973
20. jan 2015

@engie2 ahoj vidim, ze si tehulka, tak nakoniec ti inofolic vlastne pomohol? ;) okrem tych kil navyse ako pises.... 😀 Po 3.mesiacoch uzivania sa podarilo?
Kedy si ho zacala brat od 1DC ci neskor? diky a gratulka! 😵

zabudnuta
20. jan 2015

@mimika1973 aj ja si prosim odpoved 🙂

engie2
21. jan 2015

@mimika1973 nie, Inofolic to nebol 🙂 teda nemyslim si... brala som ho v auguste a ciastocne v septembri a otehotnela som v druhej polovici novembra. Osobne si myslim, ze je vhodny len pre zeny, ktore maju rozhadzany cyklus - na jeho upravu. S otehotnenim ako takym to nic nema.
Ja osobne vidim nas uspech v Bio Mace - ktoru uzival partner a v grepovych dzusoch, ktore som pila + ovulacne testy, presne viem, kedy sa zadarilo 🙂

sisi89
23. jan 2015

@26e ahoj. Ja som brala tiež inofilic a mám taký istý problém, že som žačala pribrať. Dva balíky som zjedla, ale zatiaľ nič. Teraz dala som pauzu, sice mám na skrine nový balík, ale trošku počkám. LEBO! Lebo mi mešká menstruácia.

26e
29. jan 2015

@sisi89 ahoj. dlho som tu nebola,takze zacnem takto aby bolo jasno....8mes. sme sa snazili a nic, zacala som brat inofolic sice som viac papala ale podarilo sa a to som mala 1balenie. ale museli mi to zobrat ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
tak teraz to idem skusit znova ale len s kyselinou listovou.... dufam ze si mooooc ty to prajem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisi89
29. jan 2015

@26e ja som dozvedela ze ta to meska menstruacia lebo brala som antikoncepciu. Ja zatiel neberem nic lebo idem na komplet vyšetrenie.

zabudnuta
31. jan 2015

@simis105 ahoj aj si bola nakoniec z toho inofolicu tehu?ci nie?

simis105
autor
2. feb 2015

@zabudnuta
nie nebola, uzivala som ho iba jeden cyklus... ale kamoske pomohol!!! uz ma krasne babinko

26e
2. feb 2015

@sisi89 ahoj no co ako si tehotna???????????????????????????? 😀 😀 😀 😀 😀

26e
2. feb 2015

@simis105 ahoj ja som ho zacala brat po menstruacii. ale nemyslim ze natom zalezi,myslim ze to
je jedno 😒 😒 😒 😒 😒 😒

zuzaa35
4. okt 2015

Ahojte. Inofolic sa moze zacat uzivat v ktorykolvek den cyklu, je to uplne jedno. Je to vyzivovy doplnok, ktory obsahuje inotizol a kyselinu listovu. A co sa tyka priberania, myslite, ze z Inofolicu? Obsahuje len tu kyselinu list. a inozitol. Len sa pytam, lebo ja som takyto problem nemala 😕
Drzim vsetkym palce, nech to coskoro vyjde! 🙂

zuzca30
20. okt 2015

Inofolic sa moze zacat brat v ktorykolvek den cyklu. Nezalezi na tom. Je to vyzivovy doplnok, takze kedykolvek je mozne zacat s uzivanim.

katika7
21. okt 2015

Ahojte, dnes dosiel a od zajtra ho zacinam uzivat.Zajtra 9DC a neviem ci 1 alebo 2 sacky denne..poradte dakujem 😊 cykly mavam 31-32

zuzca30
21. okt 2015

Pekny vecer. Na krabicke Inofolicu je napisane 1 sacok denne, ale kludne mozes brat 2 sacky denne, rano a vecer. Citala som aj na nete, nejaka dr. "odobrila" dva sacky denne. Uskodit ti to urcite neuskodi.

katika7
22. okt 2015

Dakujem rano som si dala jeden a vecer dalsi a verim tomu ze neuskodi dufam ze pomoze 😉

niky1141997
12. jan 2016

Ahojte 🙂 Chcem sa spýtať na inofolic.Využívala som dve balenia.Ďalšie balenie som si ani nekupovala.Cyklus mám úplne rozhádzaný niekedy 21,23,25.Teraz som mala potvoru 16 dní po predchádzajúcej MS. Neviete mi poradiť z čoho by to mohlo byť???Mám ísť k lekárovi? Dosť ma to znepokojuje lebo sa mi to ešte nikdy nestalo. Ďakujem za akúkoľvek odpoveď a radu. 🙂

michaela_lm
18. feb 2016

@niky1141997 ahoj prepac ze rusim chcem sa opytat ci si otehotnela vdaka inofolicu s ho tiez uzivala uz 5 den mi meska menstruacia zajtra urobym testik som zvedava

lorry
18. feb 2016

neviete mi poradit ked uzivam hormony lutenyl, a nasla som balenie inofolicu bude o mesiac po zaruke...ci ho mozem uzivat spolu s lutenylom ?

corneilles
7. apr 2016

Caute, snazila som sa nastudovat si nieco o tomto produkte, ale info, co maju na nete, je uplne nedostatocne... Tak som nacitala nejake usa stranky s podobnymi produktami a zistila nasledovne: Inofolic obsahuje len 2 latky - kys.listovu (ktoru asi kazda zena, co sa snazi o babo, pozna a nachadza sa snad v kazdych prenatalnych tabletach) a inozitol, o ktorom (konkretne o jeho myo- forme) sa nie tak davno v studiach zistilo, ze priaznivo posobi pri PCOS (syndrom polycystickych vajecnikov) a sice zmiernuje akne, podporuje ovulaciu a prinavracia menzes. Tiez sa odporuca v davke 4g/den ak zena vie, ze jej vajicka uz nie su najkvalitnejsie (vysoke hladiny FSH v 3.den cyklu) a to najma par mesiacov predtym, ako chce podstupit IVF. Este sa nieco popisalo o vplyve na zmeny nalad, depresiu atd. Zaujimalo by ma hlavne, ci Inofolic obsahuje tu myo- formu, ktora je podla vsetkeho ucinnejsia, alebo len menej ucinnu d-chiro formu molekuly. Celkovo si vsak myslim, ze ak vam gynekolog nezistil PCOS alebo vysoky FSH, su to len vyhodene peniaze... 15eur za 20balickov?? radsej si spravim zelene smoothie alebo ovocny salat 🙂

niky1141997
7. apr 2016

@michaela_lm Ahoj prepac ale az teraz som si všimla tvoj príspevok.Ja som po inofolocu neotehotnela.Začala som len priberať po inofolocu.Otehotnela som po alchemilke ale bohuzial osud mi to asi nedoprial a o babätko som prišla.Asi tak no.

michaela_lm
7. apr 2016

@niky1141997 to má mrzí mne sa tiež stále nedarí bola som v lubochni na štítnej žľaze to mám v poriadku testosterón mám zvýšený raz sa hádam podarí prajem aj tebe celá sil

niky1141997
7. apr 2016

@michaela_lm Jemine.Nebojkaj 😊 všetko to bude v poriadku.Hlavne sa nestresuj a nemysli na to.A kúp si tú alchemilku žltozelenú-sypanú.Tá je najlepsia aj od menštruačných bolestí.Drzim palčeky 😊

janifer
7. apr 2016

@simis105 ja som kupila 1 balenie a pila ho po 3 cykly, ten treti sa zadaril. Snazila som sa od zaciatku menstruacie si to davat ak som nezabudla, predsa uz vtedy sa vyvijaju folikuly. A tak kazde dva dni jeden sacok, obcas som suchla na zmenu Jamieson Prenatal.
Trosku mi to natiahlo cyklus, ale plodili sme na 10 a 12.den, m. cyklus mavam 25 dnovy. No a ta ovulacia zakazdym, to som citila tie hormony, nervy, vybusna, vzdy mi s ovuljou prisli kvasinky, takze tak.

mata1706
22. jún 2016

Baby ak by ste mali zaujem, mam na predaj dve cele balenia inofolicu, kupila som ho viac a uz ho nepotrebujeme 🙂

andy57
17. júl 2016

@mata1706 aka je cena?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre