• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorý test vám ukázal falošné //?

25. augusta 2016 
aj ja ceeeem
7. aug 2007 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak k čemu ty testy jsou?!!! :angry: Ale určitě zkusím jinou značku a hlavně, zajdu k doktorce.
7. aug 2007 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelinkav, tak mne test ukazoval MESIAC iba jednu / a ako vidis, som tehotna. ale co je divne, ani lekar mi tehu nepotvrdil, aj ma prezeral a aj sono mi robil a povedal, ze tehu nie som a vidis to... :wink:
7. aug 2007 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To jsou paradoxy!! :unamused:
7. aug 2007 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne test ukazal iba \ :frowning2: meska mi 10dnii a beriem pri tom liely duphaston a mala som normalny cyklus tak preco teraz meska???beriem stale duphaston ten sa dava aj ako vyvolavacka :confused:
7. aug 2007 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, jaká je podle Vás možnost, že by se mýlili 4 různé testy?
MS mi vynechala,milujeme se bez ochrany, cítím se "nafouknutá" .... no tak mi to prostě řekněte, že jsem těhu!! :grinning: Já to prostě potřebuju slyšet! A ti doktoři...na všechno mají dost času!!! Ach jo... :frowning2: :wink:
7. aug 2007 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubina - jestli ti 4 různé ukázaly, že těhu seš, tak těhu opravdu seš - tomu můžeš věřit - já jsem měla opačný problém - různé testy ukazovaly jen / a já měla 14 dní zpoždění - až z krve zjistili, že opravdu těhu nejsem .... ale to už bude skoro rok
8. aug 2007 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubina, kdyby se spletly 4 testy, tak by to byla fakt náhoda - takže jsi určitě těhu ! :wink:

kotenko, tak to už chápu tvé motto :grinning: :grinning: Ale gratuluji. U mě je zpoždění určitě protože jsem teprve první měsíc po vysazení HA.

Bambik, zkus ještě jinou značku a pak děj vědět. Držíme pěsti.
8. aug 2007 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavlinka3, nelinkav - díky :slight_smile: to jsem potřebovala slyšet.
Dnes jsem byla na krvi v soukromé laboratoři a ve dvě budu mít výsledek :wink:
8. aug 2007 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubina - tak tfuj tfuj tfuj pro štěstí, ale myslím, že jsi jasná těhule :grinning:
8. aug 2007 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak holky, držte se, po roce snažení je tam. Byla jsem u doktorky a ta mi těhotenství potvrdila. Takže těhotenský test "Best 2" mi diagnózu stanovil jasně a nepletl se. Vám všem přeji, aby to vyšlo co nejdříve a potkávali jsme se v úplně jiném tématu. :grinning: :grinning:
8. aug 2007 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi - tak buď ráda, protože Best2 si opravdu umí vymýšlet :slight_smile: tak gratuluju a zadej si do profilu, že jsi těhu :wink:
8. aug 2007 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bambik, tak na zprávu od tebe jsem čekala od těch dvou hodin:slight_smile: Moc moc gratuluju a přeju vám oběma hodně zdraví.
8. aug 2007 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, máte některá zkušenost s tímhle testem? http://www.leky-zdravi.cz/index.asp?menu=1349&record=67413
9. aug 2007 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fidorka: já jsem si ho párkrát dělala a nikdy mi neukázal dvě čárky ani v náznaku, ale měl bohužel pravdu :wink:
9. aug 2007 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já se s ním setkala poprvé a taky mi ukázal /, ale pro mě je asi ještě brzy. :slight_smile:
9. aug 2007 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak zkus za pár dní...já myslím, že tento test je v pohodě a falešné čárky neukazuje, teda aspoň mě se to u něj ještě nestalo :wink:
9. aug 2007 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jde o to, jestli ho ještě seženu, já už nevím, kde jsem ho koupila. Měla jsem ho doma jako rezervní :slight_smile: Každopádně MamaTest taky není špatný, ne?
9. aug 2007 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To určitě není...možná ještě lepší :wink:
9. aug 2007 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak díky za konzultaci :grinning:
9. aug 2007 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: fidorka testovat mas este cas. ved si len 4DPO :slight_smile:
9. aug 2007 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lauritko, já měla ovu už dřív, mě ani Len se nezdá, že by byla před čtyřma dněma, přeci jen FF je jen stroj. MS jsem měla dostat v sobotu, aspoň podle předchozích cyklů, díky Utrogestanu mám MS pravidelnou a přichází 28DC.
9. aug 2007 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: to fakt wow..a kedy chces testovat?
9. aug 2007 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já už testovala v pondělí a ve středu a je tam pořád / ještě počkám do pondělka.
9. aug 2007 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ti drzim palce, ja mam s testov len negativne skusenosti:( ak bola len / tak neklamala. to je jedno aky test:slight_smile:
9. aug 2007 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fidorka...kolky den po ovulke si?
9. aug 2007 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fidorka pozerala som este raz tvoj graf. ale co ked sa ff nemylil? :wink:
ovulka sa potvrdi ak teploty stupnu aspon o 0,2 stupna ako predchadzajucih 6 dni? a podla toho to vyzera ze ovulka bola neskor? nemohlo sa to stat? :confused:
9. aug 2007 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lauritka a co si myslis o mojom grafe?Kedy bola ovulka,16DC alebo 19DC?
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=2/userid=47464
9. aug 2007 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lauri, já to porovnávala s minulými Fidorčinými grafy (i tehdy, kdy ještě nebrala progesteron) a připadá mi, že ovulace "tam někdy" byla - na svých poovulačních teplotách se už nějakou dobu drží. A jak si troufnu tvrdit, že se v BT celkem orientuju a ovu odhadnu dost spolehlivě, tak tady fakt netuším, kdy přesně to bylo :unamused: Kdyby to byl graf někoho jiného a nebyl tam ten progesteron, tak s FF i souhlasím, ale zrovna Fidorčiny grafy si vybavuju dost jasně :frowning2:
9. aug 2007 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: len. a ktory den potom vlastne bola ovulka? je to zaujimave ten graf :slight_smile:
miriamka odpisal som ti do priprav :slight_smile:
9. aug 2007 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok