Ktorý test vám ukázal falošné //?

katy2
3. aug 2007

Ahojte,
zakladam tuto temu, lebo viem, ze uz viacerym z nas sa stalo, ze nam testy ukazali falosne //.
Ja mam teraz cerstvu skusenost, ze test BEST2 mi stale ukazoval // a tehotna nie som...
Pridate sa aj ostatne, ktore mate podobnu skusenost? Bolo by dobre napisat aj znacku testu. Mozno to pomoze ostatnym nadejnym tehulkam alebo snazilkam vyvarovat sa sklamania a falosnej nadeje....

vladka.t
28. sep 2008

neviete su pepino testy spolahlive?testovali ste takym testom? ☹

liaah
28. sep 2008

ja som testovala a vysli pozitivne vsetky a uz sme v 33tt, takze ja odporucam, dokonca boli pozitivne uz 4 dni pred mrchou 😀 😀 😀 😀 😀 som nejak citila ze som teho, tak som testovala a vyslo to, najprv jemnucke ciarocky, ale kazdy druhy den som pretestovala a silneli, chvalabohu, takze ja pepino testy za par korun odporucam 😉 😉 😉 😉 😉 😉

vika34
28. sep 2008

ak sa môžem zapojiť,mne ani jeden test neukázal falošne//,ak hociktorý ukázal ,vždy som bola tehotná,a bola som tehotná už 7 razy,kupocvala som rôzne značky,dokonca aj drahé ,aj úplne najlacnejšie a výsledok rovnaký,nikdy som netestovala pred menzesom,až ked neprišiel tak 4-5 dní

zeleny_cajik
28. sep 2008

Už som to písala aj v inej téme, ale napíšem aj aj do tejto - 7days mi ukázal zreteľné //, ale tehotná nie som. 😠

vika34
28. sep 2008

cajik a bola si si dať urobiť aj krvný test?,lebo to by znamenalo ,že vytváraš HCG aj ked nie si v tom môj názor je ,že test je o.k.,aspoň ked som sa bavila s doc.potvrdil,že ked ukáže // je to dosť spolahlivé,a ani neviem či na 7 deň by bolo niečo aj v krvi,po IVF berú krv až na 10 deň,alebo nejde o to ,že si mala biochem.tehotenstvo?

zeleny_cajik
28. sep 2008

vika, urobila som si kontrolne hned este jeden (rapiclear), na druhy den dalsi (GS) a vsetky ostatne su uplne jasne /. V minulosti, ked som si ocas pri meskani MS urobila test - vtedy so zelanim NEBYT tehotna 😀 - tak bol vzdy /. Tak, klop klop, snad som v poriadku ja a ten test je na figu 😝

vika34
28. sep 2008

je to možné ,ja to nevylučujem,že nejaká značka ti nesadne,len ja som písala svoju skúsenosť,tak ti samozrejme prajem aby si bola o.k. a abyi/neviem či chceš byť tehotná,alebo naopak/bolo ako si želáš 😅

zeleny_cajik
28. sep 2008

dakujem vika 🙂 kazda sme ina, uz som tu citala Tvoje prispevky, tak Ti velmi velmi drzim palce. Co sa mna tyka, zaciname sa snazit, tak dufam, ze coskoro najdem nefalsovane // 🙂

vika34
28. sep 2008

držím palce,aby si nikdy nezažila nič z toho čo ja a aby si nemusela snažilkovať dlho ,je to potom psychicky náročné 😀

sandrika
29. sep 2008

Ahojte chcem sa vás opýtať , či daktorej ukázal falošne aj mamatest - comfort.
RObila som si poobede teda asi z 15 cikania od rána....a po 4 min sa mi objavila veľmi slabulinká druhá čiarka fakt je ju ledva vidno, ale je tam ...takto mi vyšlo veľa testov, ale zn. Rapidclear a mamatest zatiaľ nie. Inak my teraz takto vyšli dva testy tentomamatest a zo 101 drogérie first test... 😨

kukucka26
29. sep 2008

ani sama neviem ja ak si urobim test tesne pred menzes stale mi ukaze pozitivitu a som stastna potom pride M a je vsetko v keli potom testy neukazuju nic musim mat asi nejake zvýšene hodnoty vtedy ale nemalo by to byt hormon HCG sa vyplavuje do mocu iba ak je zena tehulka nikdy inokedy takze asi to su male potraty aj lekar hovoril ak ti test ukaze stale si tehulka ale ak by som si test nerobila nikdy by som nevedela o tom ze som bola tehulka ale odislo to samo a prisiel M zajtra si idem dat odobrat radsej krvicku HCG a uvidim ale nemam ziadnu nadej aj ked sme sa snazili naozaj podctivo lebo test nic , USG nic mozno ze je skoro jedine krv uvidi uz nem nijaku nadej tak sa drzte aby ste vy boli stastne a mali //

lucia31
29. sep 2008

sandrika, mamatest comfort urcite neukazuje falosne dve..kamoska si ho stale kupuje a este jej bohuzial ani raz nevysli dve, je biely ako sneh..ked som si ho robila ja, bolo to z obednajsieho mocu, tri dni pred ocakavanou MS /ktora ale samozrejme neprisla 🙂 /, tak sa mi urobila ciarocka tenucka, akoby nechtom urobena, no a je z toho Tamara 🙂

prvapomoc
29. sep 2008

mne ukazal verifi test jasne dve čiarky a nebola som tehu,krv som mala negat.

sandrika
29. sep 2008

lucia aha tak asima ani to pichanie v podbrušku, neklame a bradavky juj tie tak bolia hlavne kojím cez slzy a práve som zvaracala takže asi na tom dačo bude. Ja by som muverila, lenže keď mne už takto fakt vyšlo spústu testov no ako som už písala nie tento. Tá čiarka ale nie je sfarbená do ružova, ale je ju vidieť aj manžel ju videl.
Jaj celkom mám aj strach byť znova takto rýchlo tehu, ale zároveň sa aj teším.
Ja neviem kedy mám mať mrchu keďže som mala poslednú 25.7.2007 😕 tak ani netuším koľko môžem byť tehu , ale vzhľadom na tento test teda tú slabulinkú čiarku hádam tak 3tt 😒
už som vyhodila teraz za testy 400,-sk tak muž mi už zakazal kúpiť , budúci týždeň skočím k dr

lucia31
30. sep 2008

waw, sandrika, aj ti zavidim, ze pracujete na druhom, no a co, ze tak skoro..my sme uz skoncili, teda aspon podla mojho manzela, je o 1O rokov starsi ako ja, a ja mam 32 🙂 , vravi, ze uz sa neda tretikrat nahovorit, aj teraz, ked nam deti robia hurhaj, tak lamentuje, ze co ho to na stare kolena napadlo 😀 ..no ale uvidime, mozno nejaky zazrak sa este stane, lebo ja som vzdy chcela 3 deticky

sandrika
30. sep 2008

luci my sme nepracovali 😅

lucia31
30. sep 2008

...ale je pekne, ze sa tomu nebranite 🙂

sandrika
30. sep 2008

nie ja som proti HAK veľmi by som chcela 4 detičky nomuž má tiež o 10 rokov viac , ja mam 24
ten test jeinak silnejší akovčera ,keď som si ho robila, vieš enmôžem tomu veriť, lebo už minulý mesiac ma moje telo sklamalo, mne nešlo o to silou mocou otehotnieť, no kd som sa fakt cítila byť tehu a ešťe 2 takto poz. testy a krv negatívna tak nakoniec ma to aj bolelo, aj keď mám z toho fakt strach. Lukáško je vynikajúce dieťatko, akurát nespáva inak je to môj veľmi šikovný poklad. Už mesiac sa stavia nanohy a tak že ho držím len za ruky dokáže stáť aj 10 min. Ak dokyna sa čudovala....po tom čo si chúďa vytrpel (kuk album) no nikdy neviem aké bude druhé, keď zvyknú byť ako deň a noc...no dáko to hádam s láskou zvládnem.
No keď hovoríš, že mamatest takto neklame tak ti verím 😀 😀

sandrika
30. sep 2008

luci nie si tu???

lucia31
30. sep 2008

uz som, konecne vsetko spi 😝 😀
sandri, poznam tvoj pribeh, ja si to neviem ani predstavit, ake to muselo byt tazke, bezradnost, co bude s dietatkom..ale zvladli ste to paradne, Lukasko je krasny a sikovny chlapcek 🙂
mamatest comfort je jediny test, ktory som si kupovala aj ja a aj kamoska a ked nebolo co, tak nikdy neukazal ani naznak..zato rapid mi raz ukazal na tom mieste, kde mam byt tehu ciarka, len taky kusok asi 2mm, ale dost vyrazny, no a nebola som 🙂 ale ten mamatest nikdy, len ked uz to bolo 🙂

sandrika
30. sep 2008

tak díky robila som dnes ešťe jeden z tej drogérky a vyšiel a kuštilinček silnejšíako pred 3 dňami amomentálnemije strašne zle z papriky, mám zvýšenú teplotu, bud. týždeň teda zájdem k dr
jej ty si rodila v máji? Až teraz som si pozerala album Tamarka je zlatulinká , celkovo mám krásne detičky.

lucia31
30. sep 2008

sandri, tak to je super, drzim palce, nech len ciarocka silnie a tentoraz nech je to krasna skutocnost 🙂

sandrika
1. okt 2008

luci takže dnešný mamatest nagatívny, až po rozobratí testu som tam našla ,ale iba ja slabulinkú čiarku,namiesti tehu som asi riadne chorá ,ale neviem takto mi v živote nebolo som hore od 5,00 zobudila som sa na bolesti hlavy , následne somšlas zvracať, od rána ma stále dačo, tlačí , šťeklí a vzápetí strašne pichá a bolí v podbrušku. Mala som 2 x riadnu hnačku, čistá voda. Celý deň som v bez jedla, len ráno som zjedla kus rožku. Telesnú teplotu mám 37,4 adole som ráno predtým ako mi vyskočila telesná mala 37,2 vôbec tomu nerozumiem

gerdusha
9. feb 2009

ahojte baby, otvaram znovu tuto diskusiu, ak dovolite...ako citam, tak citam, tusim ziadna z vas nema skusenosti s baby test-om..je tak? alebo mate? ako ste s nim boli spokojne? ukazuje "pravdu"?...

perla200
9. feb 2009

teraz viem že modrá správa z DM

gerdusha
9. feb 2009

a co taky VIA-MED Baby Test?

ariola
23. feb 2009

mne meska mrcha uz druhy tyzden a kupila som si tehot. test Pepino z Dm...ukazalo mi, ze tehotna nie som..Mate s tymto testom niekto skusenosti? Citala som, ze najlepsie si test urobit ráno, ja som ho robila o dost neskor...

miumia
6. júl 2010

! ! ! ! dievcata test Modra sprava je 100% blbost dajte si pozor uz trom nam dnes ukazal pozitivny vysledok a ostatne testy negativny ! ! ! ! nechapem ako nieco take mozu predavat...

dicinka1
13. júl 2010

miumia..spravne..aj mne ukazal // a tehu som nebola.!!!

callex
14. júl 2010

najviac sa mi osvedcil mamatest. a ked si kupite ten ktory sa ponara do pohara nie do prudu mocu tak tam mate dva testery.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre