Ktorý test vám ukázal falošné //?

katy2
3. aug 2007

Ahojte,
zakladam tuto temu, lebo viem, ze uz viacerym z nas sa stalo, ze nam testy ukazali falosne //.
Ja mam teraz cerstvu skusenost, ze test BEST2 mi stale ukazoval // a tehotna nie som...
Pridate sa aj ostatne, ktore mate podobnu skusenost? Bolo by dobre napisat aj znacku testu. Mozno to pomoze ostatnym nadejnym tehulkam alebo snazilkam vyvarovat sa sklamania a falosnej nadeje....

bbara
18. júl 2010

Holky nevim cim to je ale me opakovane vychazi falesne pozitivny Mamatest. Temer kazdy mesic a tehotna nejsem. Carky sice nejsou uplne rovnomerne silne ale jasne viditelne a tluste. Netusim cim to muze byt zadne leky neberu a nemam ani cysty.

sissmiss
12. apr 2011

mno, takze pred par rokmi rapipreg ukazal // a bolo to naozaj, robila som si tak 5dni od meskania m. Nejake lacne z drogerky, nieco ako beta test tak to bolo neg a tehu som bola, ale za par dni uz vsetky ukazovali //. A vcera poobede pepino ukazal taku slabunku druhu// a dnes rano rapipreg nist, biely sneh. Tak idem dnes pokupit dalsie :D do rana som nespala poriadne co som sa tesila na //. M mi nezvykne meskat, mam 28-31 dni(vynimocne 31) a dnes je 32 den...je mi jasne ze je to zavcasu testovat, ale som nejaka nedockava 😅

sissmiss
12. apr 2011

mnooooo, mamatest je pozit dnes na obed, skusim este zajtra rano nejaky z tych 7ks co este mam :D 😀

smima
13. apr 2011

Ahojky, jsem asi 8-9 den po ovulaci. Na tu mi píchli Pregnyl. Dnes ráno jsem si dělala 2 testy. Jeden hodně reklamovaný, digitální Clearblue, který mě stál 179,- s citlivostí 25, a ráno mi ukázal negativní výsledek. Ale dělala jsem si ještě dnes ráno Mamatest s citlivostí 10 a na tom byla slabounká druhá čárka. Jsem z toho docela zmatená, protože když jsem dnes mluvila po telefonu s doktorem, řekl, že pozitivní může být díky Pregnylu, tak fakt nevím...

agaven
28. sep 2012

Mojej susedke bayby women ukazal tehotnost a nebola.Tak jej lekát povedal aby nabuduce skusila 4 druhy testov.Potom mi povedala z e mala menstruaciu.Ale pointa bolo jej zle stale vracala.Tak kupila mama test pepino z dm, rapid clear a este cosi .No na teste nebolo nic.Potom isla ku gynekologovi ze ju boli lavy vajecnik.A gynekolog jej povedal ze je v 8tt.Zaujimave testy neukazali.Len nevolnost a stale ju nadrapovalo.A bolel vajecnik.Tak tiez som sa jej cudovala.Len ono asi zalezi aj to ze ona mala vek cez 35.Asi hormony??Neviem neukazalo jej nic.

timea88
3. okt 2012

...tak mne ukázal falošné dve čiarky teh.test Dr.max...

korylan
7. okt 2012

Mna oklamal test Barbara, neda sa na neho spolahnut.

petruskans
7. okt 2012

Mna momentalne bud klamu 2 z 3 mamatestov alebo 2 z 3 gravitestov....lebo mne vysiel najprv prvy Gravitest 10 negativne, a potom dva po sebe pozitivne,aj ked slaba ciarka ale v limite, potom som kupila este Mamatest 10 a vcera vysiel prvy negativne, dnes rano druhy negativne ale uz dnes na obed vysiel treti mamatest pozitivne...takze neviem, dokopy mi tri testy ukazali negativny vysledok a tri testy pozitivny vysledok...este mi ostal jeden mamatest, spravim zajtra a uvidime, a kupim aj gravitest a aj rapi clear.... no uvidime, sice mam este len 23.DC ale uvidime

bibinkaleo
9. okt 2012

mna oklamal mamatest 10 silno pozitivny...a ostatne pepino woman secret tehu test negativny...mama tesu uz neverim...pridam a foto ze fakt pozitivny

makreluska
9. okt 2012

Mě vyšel mamavit neg. a přitom už jsem byla 3 týdny těhu,což jsem netušila.Další test už byl pozitivní,o týden déle jsem ho dělala,měl citlivost 10,ale značku nevím.

boobaa
11. okt 2012

Predictor early (USA)

zimka
11. okt 2012

@katy2 A to bylo po IVF? Protože možná test zmátly všechny ty hormony, to se může stát, když si ho děláš moc brzo.

katy2
autor
11. okt 2012

@zimka nie, to bolo pocas snazenia, ked sme nevedeli, ze mame problem

jaruska8
11. okt 2012

Ahojte!! Ja mám zlú skúsenosť s Dr. Max testami, ukázal mi falošné // dokonca 4x. 😒

claire90
11. okt 2012

já se musím GS mamates 10 zastat, na obou byly //, pak clearblue digital také + a dr. potvrdil... vadný kousky se asi najdou u všech značek občas bohužel :(

pinkpet
28. apr 2013

Já si myslím,ze je to jedno .....mě po limitu ukázaly kdysi // různé znacky....těhotná jsem nebyla...Jinak když jsem trhu byla,stalo se,ze kazda znacka ukázala jinak silnou čárkou,jeden dokonce naprosto neviditelnou.S Best,co si vzpomínám,jsem byla spokojena.

posibilities
4. máj 2013

Predictor early

kika1111
4. máj 2013

Pepino test 2x, Dr. Max 3x, Rapi clear 1x 🙄

kika1111
4. máj 2013

@jaruska8 aj mne... vyraba to vraj ten istý výrobca ako Rapi clear

sisy222
14. máj 2013

Ahojte,možno uvidíte druhú čiarku na tom teste,len neviem,či sa mi nesníva,alebo to môže byť falošné..strašne chceme babo a ms zatiaľ mešká den a tento test je prvý ktorý mi čosi pozitívne ukázal..kedy si môžem urobiť dalsi?ďakujem.

maximsarah
14. máj 2013

@sisy222 Já to měla přesně takhle, zkus ale opravdu počkat ještě pár dní než si uděláš další. Čárka bude silnější 🙂 Můj tam sice nic neviděl a nevěřil v to těhu a už za týden rodíme 🙂)

sisy222
14. máj 2013

@maximsarah ďakujem,dúfam,že to bude aj môj prípad🙂už som ani neverila,že by to snáď vyšlo.o tyzden idem k dr,už viac nez mesiac som objednana,tak som zvedavá,čo mi povie.

maximsarah
14. máj 2013

@sisy222 nevím jestli ti to dr potvrdí tak brzo 🙂 ale za týden už by měla být čárka krásně zřetelná 😉 Já to nevydržela a test si dělala asi co 2 dny až byla krásně vidět.

sisy222
14. máj 2013

@maximsarah tiez planujem urobit dalsi o 2-3 dni,snad to vydrzim 🙂 a na zaciatku nezvyknu odobrat krv na HCG?

maximsarah
14. máj 2013

@sisy222 Asi záleží na doktorovi nebo jak moc na výsledky spěcháš. Možná už to dr. pozná i na ultrazvuku. Uvidíš sama. Mě nikdo krev nebral. Šla jsem v 6tt a to už mi to potvrdila i dr. Ale když menstruace nepříjde a čárka bude sílit tak miminko bude 🙂

bizonka1
15. máj 2013

Ahoj, mě ukázal // test PREDICTOR, dokonce dvakrát.....a nebyla jsem těhotná, takže bacha na něj.

lupuky
31. máj 2013

@sisy222 Ahoj tak mozem sa opytat ako dopadol tvoj test ci z toho nakoniec bolo tehu alebo nie ? Ja mam teraz uplne rovnaky aj rovnakej znacky tak preto sa pytam /... dakujem za odpoved

minax
4. dec 2014

Ahojte,sice tato tema je starsia,ale chcem trochu prispiet i ja...my sme vo faze snazenia,este len 3-4 mesiace,takze nic hrozne,ale minuly mesiac sme mali hroznu krizu :/ kedze sme si mysleli ze sme tehotni :/ priznaky boli,a to nevolnosti,malatnost, pichanie v podbrusku...ja som stavila na pepino test..ale zacala som sa testovat hrozne skoro :/ mozno uz 8 dni po ovulacii..vtedy mi ukazal slabu ciarku,ale az po limite,no dalsie dni som robila kazde rano jeden a vysla mi slabucka ciarka uz v limite..asi 3x..no ine testy snehovobiele..po 4dnoch meskania som bola na krvne testy a tehotna som nebola :/ takze bud som tehotna vobec nebola,alebo slo bohuzial o biochemicke tehotenstvo :( zial,podla mna sa neda so 100% istotou pisat o tom ktore testy su falosne pozitivne,kedze predpokladam ze takmer vsetky sa snazite o mimi a vsetky asi vieme,ze dni medzi ovulaciou a menstruaciou su snad najdlhsie,tak testujeme uz skor..no same si tym skodime lebo casto potom prideme aj na tehotenstva ktore sa neudrzia..a mozno prave tie testy o ktorych pisete ze su falosne pozitivne su aj najlepsie lebo su najcitlivejsie..ale jasne ze je jednoduchsie riesenie povedat potom ze ten test je zly lebo ukazal zle..ja mam tiez pozitivny pristup a teda ostavam v tom ze ten test mi vazne ukazal zle 🙂 a uz si ho pre istotu nekupim,myslim tym pepino..a momentalne som 10dpo,mam neskutocne nutkanie utekat do lekarne kupit si hoc aj 10 testov a urobit si ich,ale teraz poctivo pockam aspon do dna meskajucej ms a kupim si mamatest...po minulomesacnej skusenosti som si prebehla snad vsetky diskusie tu o tehu testoch a zo vsetkych vasich prispevkov mi pride ze mamatesty by mali byt spolahlive..a ak vyjdu dve ciarky,tak si kupim digitally clear blue a potvrdim si to..ak nahodou tento mesiac nebudu,nic sa nestalo a ideme dalej,pozitivne naladeni,ale bez hrozneho a hlavne zbytocneho sklamania z 2 ciarok,ci uz skutocnych,alebo falosnych :/

jakales
29. júl 2016

Ahojte, nakolko som sa totalne zneistila z vysledku mamatestu 2mi vysli slabo pozitivne, tak som vyskusala dalsie 3testy inych znaciek a tam mi vysli tiez druhe ciarky sice nie tmave ako kontrolna ale je ich vidno dost. Jeden mi hned po par sekundach a druhy cca 2-3minutky , Dufam ze niesu falosne lebo by ma piclo :-\ kazdopadne utorok pojdem k doktorovi

kotatko1232
24. aug 2016

Women secret nekupujte robi falosne // ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre