Ktorý test vám ukázal falošné //?

katy2
3. aug 2007

Ahojte,
zakladam tuto temu, lebo viem, ze uz viacerym z nas sa stalo, ze nam testy ukazali falosne //.
Ja mam teraz cerstvu skusenost, ze test BEST2 mi stale ukazoval // a tehotna nie som...
Pridate sa aj ostatne, ktore mate podobnu skusenost? Bolo by dobre napisat aj znacku testu. Mozno to pomoze ostatnym nadejnym tehulkam alebo snazilkam vyvarovat sa sklamania a falosnej nadeje....

jakales
24. aug 2016

@kotatko1232 mne ukazal pravdivo , asi v kazdej značke sa najde chybny ale ak ukaže silne tak neviem...

kotatko1232
24. aug 2016

@jakales mne umazalo a to nie 1x ale az 6ks

kotatko1232
24. aug 2016

@jakales takto

jakales
24. aug 2016

@kotatko1232 no ja som mala ale ten umely nie tento pruzkovy a ciarka bola rovnako široka ako kontrolna len omnoho bledsia ale to som testovala asi prd dni pred ms a skusila som aj ine znacky a vsetky ukazali, potom som si na potvrdenie Az do datumu ms kupila tak najlacnejsie v tescu a pekne tmavli a v den ms uplne tmave ako kontrolna

kotatko1232
24. aug 2016

@jakales a potom preco mne roobi toto.ale iba mneeee.kamoske ukazalo dnes //

kotatko1232
25. aug 2016

@jakales zajtra by som mala dostat MS a mna zacali boliet vajecniky.no viac ich citim a aj na dotyk.ja uz tomu nerozumiem 😡

jakales
25. aug 2016

@kotatko1232 a co neskusis inu znacku ... Ak si tak hadam ukaze uz... Ked mne tyzden pred ukazalo ale ja som vraj mala dost vysoke hcg .. a teraz mi je dost kvalitne na... 😀

kotatko1232
25. aug 2016

@jakales tu v lekarni nema ine testy iba tie Women secret a tie su onicom ked mi stale tie kanaliky robia...

tisicka123
16. nov 2021

@katy2 môžem sa zapojiť so svojou skúsenosťou.. Včera mi vyšiel falošné pozitivny test.. Myslela som ze odpadnem a dneska ráno som test zopakovala a samozrejme nič tak ešte poobede inú značku a nič... Okrem toho mam menštruáciu a nízku teplotu, takze kľudne môžu vyjsť falošné pozitívne..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre