Ktorý test vám ukázal falošné //?

katy2
3. aug 2007

Ahojte,
zakladam tuto temu, lebo viem, ze uz viacerym z nas sa stalo, ze nam testy ukazali falosne //.
Ja mam teraz cerstvu skusenost, ze test BEST2 mi stale ukazoval // a tehotna nie som...
Pridate sa aj ostatne, ktore mate podobnu skusenost? Bolo by dobre napisat aj znacku testu. Mozno to pomoze ostatnym nadejnym tehulkam alebo snazilkam vyvarovat sa sklamania a falosnej nadeje....

len
9. aug 2007

Lauri, na rovinu přiznávám, že přesně nevím 😀 Ale Fidorka brala, pokud si dobře pamatuju, Clostylbegit, takže jí to ovu mohlo trochu uspíšit... Jenom mě překvapuje, že ji zatím vůbec nesledovali ultrazvukem, aby si ověřili, jak ty léky zabírají 😒 Kdyby po tom Clostylu byla na folikulometrii, tak tu nemusíme tápat 😒

lauritka
9. aug 2007

🙂 no mna tiez nesledovali ked mi davali clostyl pred rokom, co mi pripadalo dost cudne, ale vtedy som este nemerala BT. tak zostava len cakat a drzat fidorke palce ;) aby graf uz neklesol🙂 a nasla dve //.

fidorka81
9. aug 2007

Laurit, já netuším. Musím počkat. Beru ten Utrogestan a ten mi drží cykly dlouhé 28dní.

Leni, Clostil jsem ještě nebrala, chystám se na něj v srpnu, až (jestli) dorazí MS.

len
9. aug 2007

Aha, tak to jsem to popletla... No fakt nevím, jsi pro mě záhada, tak doufám, že budeš aspoň těhotná záhada 😉 Ale mezi vzorové těhugrafíky tě asi nezařadím 😀

Když už jsme v té česko-slovenské diskuzi, plácám se teď s jedním textem a potřebuju si ujasnit - "vyzretý beton" je "vyzrálý beton"? Díky 🙂

katy2
autor
9. aug 2007

len, prelozila si to presne 😀

len
9. aug 2007

Díky, já si to myslela, ale zase těm stavařům nechci vykládat nesmysly 😉 Oni mi to na Slovensku přeložili do češtiny, akorát tak nějak napůl, člověk by řekl, jak jsou ty jazyky strašně podobné, ale holt tam pár rozdílů je a já z toho mám vyprodukovat odborný článek 🙂 Tak díky za pomoc, už tu nebudu rušit téma 😉

fidorka81
9. aug 2007

Leni, aspoň v něčem jsem origoš 😉 Taková těhotná záhada není špatný a mockrát děkuju 🙂

monisia
2. sep 2007

Ahojte,
mam jednu otazku. Je to mozne, aby po tyzdni meskania ms bol jeden test jasne pozitivny a vsetky ostatne negativne? Ten pozitivny bol pred troma dnami a odvtedy su testay negativne. Prsia ma strasne bolia ako nikdy predtym a ms mi meska uz tyzden. Ma niekto podobnu skusenost? Dakujem

funy
2. sep 2007

ahoj monisinka,
kamaratka mala tiez citlive prsia a vyrazne citila vone a naopak smrady 🙂
spravila si jeden test - dve ciarky, chcela to o hodinu potvrdit dalsim - jedna ciarka, vecer spravila treti - jedna ciarka.
takze zalezi kolko mas v moci kyseliny. nie vzdy ti ju test zachyti. takze ak vela pijes, spoliehaj sa na prvy test. ked uz raz test ukaze tehotenstvo, nenechaj sa odradit dalsimi. sup k lekarovi. dufam, ze aj ja uvidim coskoro dve ciarky. 🙂

funy
2. sep 2007

monisia,
este jedna vec ma napadla. dalsia kamaratka, kt. caka prichod babatka uz v novembri ma skusenost, ze si robila v druhom mesiaci tehotenstva test a bol negativny. a pritom uz bola v druhom mesiaci. Takze ja sa na testy uz nespolieham, radsej dam na vlastny instinkt.

nika251
2. sep 2007

Ahoj Zuzka.sk- neboj sa, ak ti tie dve palicky vysli v limite 5minut, tak si urcite tehulka. Mne kym som nebola tehotna vychadzali // az po uplynuti 10 minut. Aj to skor ako test zaschynal. Ked som bola teho- ukazali sa mi po 9 dnoch od oplodnenia // ale ta druha bola slabucka ale v limite 5 minut, o dva dni uz boli skoro dialnice. Nemaj strach- blahozelam.
PS: vacsine vyjdu // jasne az par dni po meskani MS, len malokomu skor.

nika251
2. sep 2007

Zuzka- takto uz fakt nie je o com diskutovat, len blahozelat. A ak chces vidiet fazulku uz aj na UZV- daj si asi tyzden cas. Ak ale chces teho potvrdit tak jasne ze na krv. Mne videl az v 6+3 a bola uz aj akcia srdiecka. drzim palceky nech miminko rastie.

anysek1
2. sep 2007

holky me to ukazoval baby test ale to neni chybou testu nybrz hormonu...

kacka.va
2. sep 2007

mně ukázal 2x špatně best test, dobře mi ukázal Mama test

poleva
4. sep 2007

blahoželám 😅

lenka.s
23. sep 2007

Ahojte, neda mi sa nepridat k tejto teme .. spominany best2 test som si sice nerobila, ale teda robila som si akurat dnes hcg test od toho isteho vyrobcu. mate s nim niektora skusenost ?

U mna je ten problem, ze som 37 dc, na 29 a 31 dc som mala pozitivny pepino test a na 32 dc seratec direct test, ale na 34 dc uz bol pepino test negativny a vcera rapi clear tiez negativy ... teda pozitivny, ale veelmi slabo ... no a dnes tento hcg test pozitivny pomerne intezivne, tak som z toho jelen, zajtra sa chystam k lekarke, ale som nervozna strasne ..

krista
23. sep 2007

Leni já se moc v tědlech značkách nevyznám, ale je fakt že každý má jinou citlivost, takže to nemusí nic znamenat, že nějaký je silnější a nějaký slabší 😉
Já věřím Mamatestu takže bych zkusila ten a pokud vyjde pozitivně tak věřím tomu že těhulka jsi 😉

Držím palečky a dobře pochoď u Dr., i když nevím jestli tam něco (miminko) už uvidí 😉 Ale aspoň gestační váček by mohl být vidět 🙂

certica
23. sep 2007

ja len prispejem do statistiky: zatial ma nikdy ziadne testy nesklamali a neklamali 😉 a pouzite znacky: rapid clear, rapid preg, pepino, mamatest,...

lenka.s
23. sep 2007

Tak sa asi len pridam a potvrdim, ze tento test http://www.pevnezdravi.cz/zbozi/tehotensky-test... mi vysiel intenzivne pozitivne okamzite, nebolo to ani 5 sekund a mozem povedat, ze urcite vysiel falosne pozitivne... pred chvilou som dostala menzes
no a tiez mi vysiel vcera slabo, ale tiez hned pozitivny rapi clear

krista, dik za radu, mama test som skusala pri prvom tehu, no a tam som to mala zasa opacne, bola som v 9tt a bol stale negativny 😀 , ale stale myslim, ze toto je ten lepsi pripad, ako falosne pozitivny test ☹

inak este by som chcela pridat svoju skusenost s falosne negativnym krvnym testom ... v labaku mi na 100 % potvrdili hodnotu hcg 0 a na usg sa veselo rozvalovala fazulka ... lekarka nechapala, ako je to mozne, ale citala som uz viac krat, ze sa moze stat aj toto 😒

evelyin
23. sep 2007

Lenka, to neznamená že keď boli oba testy pozitívne, boli chybné, možno sa mimčo riadne neuchytilo a odišlo pri MS. Moja švagriná mala toto isté, robila si viacero testov , všetky // a prišla menzes.
Inak pozitívne bolo, že hneď v nasledujúcom cykle otehotnela znovu a dnes má môj synovec takmer 3 rôčky.

Rapiclear - tak veľmi ospevovaný mi ukázal // až po týždni meškania menzesu -
a že do 5 dní po styku, ha! k smiechu.. 😀

lenka.s
23. sep 2007

evelyn, no u mna je to viac ako pravdepodobne, ze baby bolo, som po 6 mikropotratoch, kym som otehotnela so synom, tak som bola tehotna 4 x a ani v tehu s nim to nebolo jednoduche, lebo som mala cele tehu nejake problemy a krvacanie, len takto silno pozitivny test a nasledne krvacanie mi pride cudne ..

hehe a na temu rapi preg alebo rapi clear by som vedela romany pisat .. mne tento test nevysiel vobec pozitivny a bola som tehotna ... vlastne v tehu so synom my vysli pozitivne iba BABYTEST a SERATEC 🤐

evelyin
23. sep 2007

No presne, mne ukázali // skôr lacnejšie testy, na taký axiom nedám dopustiť.
Ten keď bol sneholbiely - tehotná som nebola, keď som bola tehu tak mi to ukázal ako prvý a to som testovala aj 2 - 3 testy denne, lebo som si nebola istá. 😀
Leni a vieš prečo si mala tie mikropotraty? Nemohlo to byť nedostatočnou funkciou žltého telieska? V tom prípade, by to vyriešil možno aj duphaston, aby sa tomu predišlo.

lenka.s
23. sep 2007

Evelyn, no 2-3 testy denne, to tiez poznam, manzel si ide zo mna vlasy vytrhat.. 😀 , ale ked moja dr ordinuje len raz v tyzdni
no a mikropotraty som mala mozno v dosledku PCO, ale co je viac pravdepodobne, je to, ze mam v maternici prepazku, ktora rozdeluje maternicu tak, ze v jednej casti je nedostatocne prekrvenie a tym padom sa mi nezacne tvorit placenta, co pre babo znamena okolo 7-8 tt koniec ... jedine uspesne tehu bolo upsesne preto, ze boli dvjcatka a jedno sa "prizivilo" na druhom ..
duphaston som brala pri vsetkych tehotenstvach ... a beriem aj teraz, kedze som mala // a moja dr je opatrna, ale asi to zasa nepomohlo ... co uz, musim dalej mysliet pozitivne a dufat

ceeruti
23. sep 2007

Jestli mohu přidat svou zkusenost,tak BEST 2 falesne pozit a AXIOM,naopak po IVF jsem byla tehu a na prod byl ten s tou citlivosti 10,nejlepsi-RAPID CLEAR-Tycinka a mamatesty,ale jen ty obyč.proužky.Na obou jsem mela od 8 dne po ET jasne viditelne // a stale silnejsi.
At mate co nejdříve ty opravdove // 😀

evelyin
23. sep 2007

PCO sa dá odstrániť pri laparke, nie je to tak?
To sa napichajú vaječníky, či to je niečo iné?
Bože , koľko problémov bráni aby sme mohli normálne otehotnieť a priviesť na svet bábätko že to ani pravda neni.
Takže tvoj problém je srdiečkovitý tvar maternice, dobre rozumiem?

evelyin
23. sep 2007

Ceeruti, mala si falošne pozitívny axiom test? 😅 😕 😕

lenka.s
23. sep 2007

PCO sa da odstarnit, myslim, ze ano, ale myslim, ze u mna je to skor o tej maternici
a ano, ten problem je srdieckovy tvar maternice ☹ ,ale nikto mi dodnes nepotvrdil, ze mikropotraty sposobilo toto, to je iba teoria, moja dr to vidi tak, ze to mohlo byt cokolvek, aj PCO

evelyin
23. sep 2007

Lenka, to je hrozne, ja zase po potrate nemôžem akosi stále otehotnieť, ale neviem prečo, to ukáže až laparka, keď sa na ňu dostanem. 😖
Ty sa zrejme tedy snažíš otehotnieť, aj keď to nemáš napísané v pase,že?
Prajem ti veľa trpezlivosti a sily, to je to, čo mne už dochádza..

ceeruti
23. sep 2007

evelyin-ani ten jsem mela falesne pozitivní 😠 Dokonce jsem to ukazovala Dr a ta řekla,že je to proste falesne pozit,protože krev byla negativni 😠

Mam PCO vajecniky,jsem tehu po IVF 😉 A v deloze uterus septus byla u me také překazka v otehu,takže jsem sla na laparku a hysterosk.kde me vse napravili,jen mam vklienou delohu potom septu 😕

ceeruti
23. sep 2007

A PCO mam stale,kvuli tomu jsem po ET prodelala OHSS 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre