Ktorý test vám ukázal falošné //?

katy2
3. aug 2007

Ahojte,
zakladam tuto temu, lebo viem, ze uz viacerym z nas sa stalo, ze nam testy ukazali falosne //.
Ja mam teraz cerstvu skusenost, ze test BEST2 mi stale ukazoval // a tehotna nie som...
Pridate sa aj ostatne, ktore mate podobnu skusenost? Bolo by dobre napisat aj znacku testu. Mozno to pomoze ostatnym nadejnym tehulkam alebo snazilkam vyvarovat sa sklamania a falosnej nadeje....

sweetberry
7. aug 2007

aj ja ceeeem

bambik
7. aug 2007

Tak k čemu ty testy jsou?!!! 😠 Ale určitě zkusím jinou značku a hlavně, zajdu k doktorce.

kotenko
7. aug 2007

Nelinkav, tak mne test ukazoval MESIAC iba jednu / a ako vidis, som tehotna. ale co je divne, ani lekar mi tehu nepotvrdil, aj ma prezeral a aj sono mi robil a povedal, ze tehu nie som a vidis to... 😉

bambik
7. aug 2007

To jsou paradoxy!! 😒

sweetberry
7. aug 2007

mne test ukazal iba \ ☹ meska mi 10dnii a beriem pri tom liely duphaston a mala som normalny cyklus tak preco teraz meska???beriem stale duphaston ten sa dava aj ako vyvolavacka 😕

rubina
7. aug 2007

Ahoj, jaká je podle Vás možnost, že by se mýlili 4 různé testy?
MS mi vynechala,milujeme se bez ochrany, cítím se "nafouknutá" .... no tak mi to prostě řekněte, že jsem těhu!! 😀 Já to prostě potřebuju slyšet! A ti doktoři...na všechno mají dost času!!! Ach jo... ☹ 😉

pavlinka3
8. aug 2007

rubina - jestli ti 4 různé ukázaly, že těhu seš, tak těhu opravdu seš - tomu můžeš věřit - já jsem měla opačný problém - různé testy ukazovaly jen / a já měla 14 dní zpoždění - až z krve zjistili, že opravdu těhu nejsem .... ale to už bude skoro rok

nelinkav
8. aug 2007

rubina, kdyby se spletly 4 testy, tak by to byla fakt náhoda - takže jsi určitě těhu ! 😉

kotenko, tak to už chápu tvé motto 😀 😀 Ale gratuluji. U mě je zpoždění určitě protože jsem teprve první měsíc po vysazení HA.

Bambik, zkus ještě jinou značku a pak děj vědět. Držíme pěsti.

rubina
8. aug 2007

pavlinka3, nelinkav - díky 🙂 to jsem potřebovala slyšet.
Dnes jsem byla na krvi v soukromé laboratoři a ve dvě budu mít výsledek 😉

pavlinka3
8. aug 2007

rubina - tak tfuj tfuj tfuj pro štěstí, ale myslím, že jsi jasná těhule 😀

bambik
8. aug 2007

Tak holky, držte se, po roce snažení je tam. Byla jsem u doktorky a ta mi těhotenství potvrdila. Takže těhotenský test "Best 2" mi diagnózu stanovil jasně a nepletl se. Vám všem přeji, aby to vyšlo co nejdříve a potkávali jsme se v úplně jiném tématu. 😀 😀

pavlinka3
8. aug 2007

bambi - tak buď ráda, protože Best2 si opravdu umí vymýšlet 🙂 tak gratuluju a zadej si do profilu, že jsi těhu 😉

nelinkav
8. aug 2007

Bambik, tak na zprávu od tebe jsem čekala od těch dvou hodin🙂 Moc moc gratuluju a přeju vám oběma hodně zdraví.

fidorka81
9. aug 2007

Ahojky holky, máte některá zkušenost s tímhle testem? http://www.leky-zdravi.cz/index.asp?menu=1349&r...

ljd
9. aug 2007

fidorka: já jsem si ho párkrát dělala a nikdy mi neukázal dvě čárky ani v náznaku, ale měl bohužel pravdu 😉

fidorka81
9. aug 2007

Já se s ním setkala poprvé a taky mi ukázal /, ale pro mě je asi ještě brzy. 🙂

ljd
9. aug 2007

Tak zkus za pár dní...já myslím, že tento test je v pohodě a falešné čárky neukazuje, teda aspoň mě se to u něj ještě nestalo 😉

fidorka81
9. aug 2007

Jde o to, jestli ho ještě seženu, já už nevím, kde jsem ho koupila. Měla jsem ho doma jako rezervní 🙂 Každopádně MamaTest taky není špatný, ne?

ljd
9. aug 2007

To určitě není...možná ještě lepší 😉

fidorka81
9. aug 2007

Tak díky za konzultaci 😀

lauritka
9. aug 2007

😉 fidorka testovat mas este cas. ved si len 4DPO 🙂

fidorka81
9. aug 2007

Lauritko, já měla ovu už dřív, mě ani Len se nezdá, že by byla před čtyřma dněma, přeci jen FF je jen stroj. MS jsem měla dostat v sobotu, aspoň podle předchozích cyklů, díky Utrogestanu mám MS pravidelnou a přichází 28DC.

lauritka
9. aug 2007

😕 to fakt wow..a kedy chces testovat?

fidorka81
9. aug 2007

Já už testovala v pondělí a ve středu a je tam pořád / ještě počkám do pondělka.

lauritka
9. aug 2007

tak ti drzim palce, ja mam s testov len negativne skusenosti:( ak bola len / tak neklamala. to je jedno aky test🙂

miriamka
9. aug 2007

Fidorka...kolky den po ovulke si?

lauritka
9. aug 2007

fidorka pozerala som este raz tvoj graf. ale co ked sa ff nemylil? 😉
ovulka sa potvrdi ak teploty stupnu aspon o 0,2 stupna ako predchadzajucih 6 dni? a podla toho to vyzera ze ovulka bola neskor? nemohlo sa to stat? 😕

miriamka
9. aug 2007

Lauritka a co si myslis o mojom grafe?Kedy bola ovulka,16DC alebo 19DC?
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

len
9. aug 2007

Lauri, já to porovnávala s minulými Fidorčinými grafy (i tehdy, kdy ještě nebrala progesteron) a připadá mi, že ovulace "tam někdy" byla - na svých poovulačních teplotách se už nějakou dobu drží. A jak si troufnu tvrdit, že se v BT celkem orientuju a ovu odhadnu dost spolehlivě, tak tady fakt netuším, kdy přesně to bylo 😒 Kdyby to byl graf někoho jiného a nebyl tam ten progesteron, tak s FF i souhlasím, ale zrovna Fidorčiny grafy si vybavuju dost jasně ☹

lauritka
9. aug 2007

😕 len. a ktory den potom vlastne bola ovulka? je to zaujimave ten graf 🙂
miriamka odpisal som ti do priprav 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre