Ktorý test vám ukázal falošné //?

katy2
3. aug 2007

Ahojte,
zakladam tuto temu, lebo viem, ze uz viacerym z nas sa stalo, ze nam testy ukazali falosne //.
Ja mam teraz cerstvu skusenost, ze test BEST2 mi stale ukazoval // a tehotna nie som...
Pridate sa aj ostatne, ktore mate podobnu skusenost? Bolo by dobre napisat aj znacku testu. Mozno to pomoze ostatnym nadejnym tehulkam alebo snazilkam vyvarovat sa sklamania a falosnej nadeje....

evelyin
23. sep 2007

Čo je OHSS?
To je naozaj prvý prípad, čo som počula že by niekomu axiom ukázal falošnú pozitivitu. Nepichali ti pregnyl? On obsahuje ľudský hormón alebo niečo také, takže keď si testovala, keď ho telo ešte neodbúralo, tak ti mohol ukázať aj //.

ceeruti
23. sep 2007

Axiom jsem mela v prirozenem cyklu bez hormonu 😠
OHSS je hypesrimulacní ovarialní syndrom,ktery je po horm.stimulaci,je to velmi bolestve,behem nekolika dnu jsem mela obrovske bricho a pribrala jsem asi behem 3 dnu 12 kilo,musela jsem na infuze do nemocnice a protože jsem tehotna,tak se to jen zhorsilo,ale dali me tema infusema dohromady a mimi je zatím O.K 😀

ceeruti
23. sep 2007

Laicky se me zalilo telo vodou 😖

lenka.s
23. sep 2007

Evelyn, to mi je luto, ze nemozes otehotniet po potrate .. poznam to a je to hrozny pocit ☹ , drzim ti prsty, aby to vyslo uz coskoro, ale pokial bude nutna laparka, tak na nu drzim prsty tiez 😉

no a ja som taka polosnazilka, u mna doslo k tomu, ze som neplanovane otehotnela minuly mesiac akurat vo faze, kedy sme s manzelom premyslali, ci sa zacneme snazit o dalsie babetko a o babo som prisla v 7tt, nejako tak to so mnou otraislo, ze sme sa rozhodli sa zasa snazit a tento mesiac to opat skoro vyslo ..tak uvidime, co bude nabuduce

ceeruti, no hystero odporucali aj mne, ale kym na to doslo, otehotnela som a podarilo sa mi babo donosit .. bolo to ako zazrak 🙂

ceeruti
23. sep 2007

lenka.s:tak to jsi mla štesti,ja jsem po 2 SP a 1 ZT 😠 Tak doufam,že už to dotaneme tentokrat do konce 😅

evelyin
23. sep 2007

Ceeruti, tak to čumím, takéto problémy a hneď na začiatku tehu.
Ako sa hovorí, zlý začiatok-dobrý koniec, tak verím že to tak určite bude
aj v tvojom prípade.

Lenka, ja si myslím že buď to mám psychického razu-veľmi som sa na to upäla, alebo sa mi po potrate vytvorili zrasty po zápaloch, dúfam ale že to sa nestalo, lebo jediná šanca v tom prípade by bola až IVF. ☹

lenka.s
23. sep 2007

ceeruti, ohss som mala aj ja ... po stimulacii a kedze som tiez akurat vtedy otehotela, tak to riesili liekmi a injekciami, ale akymi uz si nepamatam, len viem, ze to vyvrcholilo krvacanim a strasnymi krcmi, ale tak prezila som 😉

lenka.s
23. sep 2007

ceeruti drzim prsty, aby bolo vsetko ok ... urcite dotiahnes toto tehu do konca, myslim na teba 😉 , poznam baby po hystero, co maju deticky

evelyn, psychicke upnutie poznam, ale neboj, to sa tiez nejako utrasie ... chce to cas a bude aj to dobre .. drzim prstiky a urcite to vyjde 😎 ..
IVF bolo a je u nas to, co ja velmi nechcem, bojim sa toho sklamania potom 😒

ceeruti
23. sep 2007

Manžel ma katastrofalni spg a me přisli na spoustu problemu,u kterych je tehotenství témer nemožne 😢 Mame jeste 5 mrazacku a ted to vypada na jedno miminko 😉

evelyin
23. sep 2007

Ja sa na to celkovo necítim , ešte som v takej fáze že si hovorím, prečo by som na to išla,keď som nevyčerpala ešte iné možnosti a som ešte relatívne mladá.
Nemienim si platiť za dieťa, ale to už nepatrí do tejto témy.
Prajem všetkým bezproblémové tehotenstvo a zdravé bábätká. 😉 😉

lenka.s
23. sep 2007

ceeruti, uhm, tak to bolo u vas troska ine .. ked nie je ina moznost, tak clovek rozmysla inak ☹ , pozeram, ze termin mas 24.5 .. ja by som mala 25.5, keby to vyslo tentoraz 🙂

Evelyn, celkom ta chapem 🙂 , uvazujem podobne

emjee
2. okt 2007

chimena snž 1. okt 2007 o 16:58
Prosím o radu. Je možné, že test víde negatívny aj keď je žena tehotná? Som 8. deň po IUI a už som to nemohla vydržať a urobila som si test, no bola tam len jedna čiarka. Možno že bolo na test ešte zavčasu, nakolko mi doktor kázal prísť na test až za 14. dní.Velmi by som chcela babo, už som vydatá 8. rokov a nič. Niekedy dávno mi vyšli 3. testy pozitívne, no vôbec som nebola tehotná. Dá sa testom veriť?

lia
2. okt 2007

8.den je podla mna este skoro,skus vydrzat do toho 14teho dna 😖 .ja viem,su to strasne nervy

lola11
2. okt 2007

Pridam aj ja svoju skusenost s testami. Takze: First responce(anglicky test, neviem, ci sa da kupit aj u nas - som v Italy)tento mi ukazal //, s tym, ze druha bola slabucka a za 4 dni som dostala MS! Tyzden nato sme skusili iny - ze co ak predsa, lebo MS bola nic-moc. Bol to Clearblue(zase anlicky test)ten mi ukazal minus (je to +/- test), ale s tym, ze v kontrolnom ramceku sme nic nemali!!!Tak sa teda spoliehajte na testy!! No a kazdy ten test stal nad 8euro, takze by mali byt spolahlive!!!My uz testom neverime a ani ich uz nekupime!

ajuska212
5. okt 2007

emjee ahoj nevyhadzuj zbytocne peniaze na testy...ano je skoro ze si si test urobila po 8,dnoch....ja mam ist na buduci tyzden na 2 IUI tak som zvedava ako dopadne...neviem preco ale strasne verim a dufam ze na druhy pokus to vyjde🙂)))my sme manzelia 10 rokov a snazime sa asi tak 6 rokov....

ceeruti
5. okt 2007

Holky,u IUI bych testovala nejdříve 12 ty den po!!

ajuska212
5. okt 2007

ano spravit test ked uz 12-13 den... ceeruti ma pravdu🙂

prdecek
4. aug 2008

holky a co říkáte na to že se na místě druhé čárky ukázala bílá druhá čárka? co to znamená? 😀

kacurienka15
17. aug 2008

Ahojte dievcata 🙂 Testy su spolahlive iba v tom pripade ak neberiete nejake lieky, ktore obsahuju Hcg,Tento hormon sa vyskytuje LEN V TEHOTENSTVE! Pri ziadnej cyste ani inom podobnom, ak vam test ukaze // a aj tak dostanete mrchu, znamena to, ze sa vajicko snazigli uhniezdit ale nepodarilo sa mu to, a preto zacalo vylucovat hcg, no a kedze sa neuchitilo spravne, tak prisla mrcha 😠 Ja som tiez mala pozit. testy asi tri a bola som zakazdym tehotna, ale nevyslo, tiez som sa prvykrat cudovala, ze ako je to mozne a vidite, testy su spolahlive... 😉

ava
18. aug 2008

a máte některá zkušenost s GS Mamatestem? Mě dnes ráno ukázal // , první den očekávané mens.

poletucha
18. aug 2008

ava- mamatest je myslim jeden z nejspolehlivejsich tehu testu, takze moc gratuluju 😵

ava
18. aug 2008

poletucha - děkuji, ale jisté to pořád ještě není...vždyťstále jen 29 Kč 😉

strouzek
18. aug 2008

ava mamatest je opravdu velmi spolehlivý takže gratuluju!! neznám dokonce nikoho kdo měl // na mamatestu a těhu nebyl.

weri
18. aug 2008

Ahojky. Tak mi to nedá a musim reagovat. Po zkušenosti letos v červnu bych si už v životě nekoupila testy BEST 2. Asi jako každá tady 😉 . Dobré zkušenosti mám s Mamatestem, taky jako asi každá tady. A mimochodem, asi před hodinou mi ukázal // a to očekávám MS v pátek, tak doufám, že teda nelže 😉 .

strouzek
18. aug 2008

weri s testem best jsem měla taky špatné zkušenosti,neukazoval mi dokonce skoro ani tu kontorolní čárku. jinak gratuluji já taky našla // ještě před oček. MS. holky možná že budete se mnou v dubnovkách !!! 😵

jinak co já mám zkušenost dobrý je mamatest, pepíno test a gravitest. jsou levné a přesné a ukazují, tedy mě ukázali ještě před MS

weri
18. aug 2008

strouzek: díky moc. Tobě taky gratulace - dodatečně. Jestli jsem těhu, tak termín dle netu bych měla 1.5. Jinak zrovna včera v noci jsem zpětně pročítala diskuzi kam chodíš (teď nevim která to byla) a četla jsem jak si objevila ty //, atd... 🙂

strouzek
18. aug 2008

díky weri a tobě zatím malinkatá gratulace ať to nezakřiknem, velká bude až po doktorovi, jak dlouho jste se snažili??

weri
18. aug 2008

V květnu jsme začali, ale to jenom jedním snažením. A naposledy 8.8., no spíš skoro 9.8. 😉 . Myslím, že to poslední bylo to úspěšný. A co vy?

evikmi
18. aug 2008

mno já nevím,ale já se ptala na mém CARu a bylo mi řečeno,že testy,které stojí pod stovku nejsou důvěryhodné 😕 ale nevím,mně minulý měsíc ukázal i mamatest slabou čárku a krev byla čistá......a když jsem si dělala best-je to už tři roky- tak mi ukázal // a byla to pravda.....takže je to spíš asi kus od kusu 😉

strouzek
18. aug 2008

já zase naopak myslím že ty levné testy jsou kolikrát spolehlivější než ty drahé. mě třeba drahej test neukázal nic a obyč gravitest za 30 kč malinkaté // a těhu jsem byla 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre