Ktorý test vám ukázal falošné //?

katy2
3. aug 2007

Ahojte,
zakladam tuto temu, lebo viem, ze uz viacerym z nas sa stalo, ze nam testy ukazali falosne //.
Ja mam teraz cerstvu skusenost, ze test BEST2 mi stale ukazoval // a tehotna nie som...
Pridate sa aj ostatne, ktore mate podobnu skusenost? Bolo by dobre napisat aj znacku testu. Mozno to pomoze ostatnym nadejnym tehulkam alebo snazilkam vyvarovat sa sklamania a falosnej nadeje....

snazivazuzi
18. aug 2008

Rapi clear - ukázal iba jednu palicku, pri tom som mala pozitivne 3 testy lacnajsieho druhu, s nizsou citlivostou.

evanek77
18. aug 2008

rapi clear mi taky neukázal a levný mamatest ano 😒

sandrika
18. aug 2008

mne zase ukázal falošné test verify

evanek77
18. aug 2008

jinak k falešné pozitivitě: nevím, jestli jsem potratila nebo mne klame mamatest, ale od 10.8. byl 8x pozitivní, nejprve po limitu, pak v limitu+ sílila čárka..... no a předevčírem jsem začala špinit, dnes krvácet a ráno jen stín čárky a teď večer na pepinotestu vůbec žádnou. Jinak mám dva měsíce po vyvolání porodu, ale to už by asi nemělo mít vliv.

evanek77
18. aug 2008

ale rapiclear neukázal nic ani teď ani při minulém těhotenství....

strouzek
18. aug 2008

evanku tebe sleduju poočku na andílcích, viděla jsem tvoje testíky se slabýma // a říkala jsem si že jste smůlu konečně prolomili ale to co se dneska stalo že na testíku už nic není, no nevím, třeba tam mimčo ještě je, nemyslím že by tolik testů bylo falešně pozitivních, buď tam mimčo je nebo se neudrželo, já taky měla asi 10 testíků pozit. ale dostala jsem mrchu takže mimčo se neudrželo. budu držet palečky aby to vyšlo když ne teď tak příští měsíc určitě 😉 ty, ba i helísek 😵

evanek77
18. aug 2008

hm a teď jsem koukla po limitu na pepino a čárka je tam... malinká
ach jo, snad to nebude mimoděložní, u toho jsem to taky normálně dostala a test byl pozitivní až 14 dní po začátku krvácení, které nepřestávalo, ale sílilo

evanek77
18. aug 2008

děkuju stroužku, taky myslím, že tam mimi bylo, ale něco nebylo v pořádku, tak odešlo 😝 . Lepší teď než později, ale moc se těším, až mi nějáké vydrží až domů do kočárku... a pak do tanečních... a domova důchodců 😀

strouzek
18. aug 2008

evanku no vidíš je tam ještě naděje, nechceš zajít k dr??nebo třeba jen na krevní testy a zaplatit si je sama ať víš na čem jsi

strouzek
18. aug 2008

evanku neboj vyjde to, třeba už to vyšlo 😉 si hodně moc silná co všechno si už prožila já bych se už dávno utopila v slzách.

evanek77
18. aug 2008

zítra jdeme do špitálu na výsledky pitvy našeho chlapečka, tak se paní doktorky yeptám, moje ordinuje jen pátky a já jí dnes chtěla volat, ale když byla čárka slabší a začalo krvácení, řekla jsem si, že to mimísek vzdal a je konec

evanek77
18. aug 2008

já se v nich taky občas topím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evanek77
18. aug 2008

a stroužku,
měla by ses jako mamulka šetřit a nečíst smutné věci, ať nemáš smutné miminko 😉

strouzek
18. aug 2008

ježiš jak si napsala pitvy úplně mě zamrazilo ☹ budu držet palečky aby tam mimíšek byl a jen vás napínal 😉

evanek77
18. aug 2008

No, i pitva patří k životu, já ho broučka viděla, když se narodil a vím, že byl moc nemocný a je mu teď líp. A že není fér, že ho museli zkoumat, ale že to je proto, aby nějáký jeho bratříček nebo sestřička se mohli narodit zdraví. Vím, že by souhlasil....

evanek77
18. aug 2008

stroužku, pohlaď si bříško a mrňouska nelekej, to jsem nechtěla, občas mi to nedochází...

strouzek
18. aug 2008

evanku no jo vím to, ale víš já si říkám nežijeme jen v krásné úžasném světě kde je vše dokonalé, jsou kolem nás lidské smutky a osudy, které o kterých je občas potřeba se dovědět aby nás vrátili do reálného světa.např. já dneska řeším jak špatnou mám v těhu pleť, samý pupínek, připadám si nepřitažlivá a přitom je to taková prkotina, jsem na facku. prostě jsem se rozhodla že budu brát osud jak mi ho život připraví, nechci se bát každé prohlídky a klepat se a být pověrčivá protože jsem prošla pod žebříkem nebo že jsem koupila mimíškovi věcičky ačkoliv se říká až později aby se to nezakřiklo. co se má stát stane se. ne že bych se nebála, bojím zas taková hrdinka nejsem ale nemůžu utíkat před životem, počítám s tím že se může něco stát ale věřím že nestane. 😉

strouzek
18. aug 2008

no nic holky jdu spát, dobrou a evanek držím palce ať se čárka dál ukazuje ale už v limitu a silná věřím že mimíšek to vydržel

evanek77
18. aug 2008

dobrou stroužku a opatruj se, hrozně rychle to letí, na vánoce už budeš cítit kopkání 🙂

zuzu_z
19. aug 2008

ahojky, evanku byla jsem ve stejné situaci: první citlivější testy 20ml Unimark, Hcg a RapiClear ukázaly //, já se radovala jako blázen, pak stín na mamatestu, no a potom čárky najednou zmizely, špinění, dnes teplota klesla a mrcha je tady... takže já mám krizi. Měla jsem i testy z levnych testu ale ty si už nekoupím. ClearBlue ukázal / když jsem těhotná nebyla... ale myslím, že o ceně to není ...

evanek77
19. aug 2008

zuzu,
na druhé straně, když jsem těhu byla a šlo o mimoděložní, test mi to ukázal až 14 dnů po termínu menzes.
Zítra budu mít výsledky krve, na UZ nic nebylo, ale doktorce se to nezdálo a vzala radši i tu krev 😉

strouzek
19. aug 2008

ahoj evanku, budu držet palečky na ty zítřejší výsledky ,na utz by nic nebylo vidět ani takže to není směrodatné. a testila si?? pořád jsou //??

zuzu_z
20. aug 2008

evanku taky držím palečky 😉 nebo spíš pěsti - ty nosí štěstí 😉

sandrika
20. aug 2008

evanek radčšej by som zašla k dr mne mamaest ukázal vždy pravdu podľa mna je najlepší...
máte daktorá skúsenosti s tým testom verifylebo síce mi ukázal po limite ale nádherné dve jasné je slabšia ale jasne viditeľná a na druhý deň modrá správa neukázala ani po limite nič

evanek77
24. aug 2008

ahoj holky,
já vám pak nenapsala, hcg z krve bylo 3,00, tj. negativní a dle UZ se mimi neudrželo, ale sliznice napovídala, že těhu se připravovalo. Takže mamatesty nelžou 😀
Ať vám brzy vyjdou //, co se udrží....

strouzek
24. aug 2008

evanku to mě mrzí tak příště hodně pij kontryhel ať se má mimčo za co chytnout 😵

sandrika
28. sep 2008

robili stesiniektorá test Firsttest zo 101 drogérie????

katwind
28. sep 2008

holky, mně tento měsíc ukázaly falešně // dva testy best2 😒 sice až po asi 10ti min, ale stejně to je takové divné vidět //. mamatest čistý jako lilie, dnes ms...takže best už nechci 😉

misicka455
28. sep 2008

Kámošce taky blbě ukázal ten best2

lucule
28. sep 2008

mě také best2

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre