Ktorý test vám ukázal falošné //?

katy2
3. aug 2007

Ahojte,
zakladam tuto temu, lebo viem, ze uz viacerym z nas sa stalo, ze nam testy ukazali falosne //.
Ja mam teraz cerstvu skusenost, ze test BEST2 mi stale ukazoval // a tehotna nie som...
Pridate sa aj ostatne, ktore mate podobnu skusenost? Bolo by dobre napisat aj znacku testu. Mozno to pomoze ostatnym nadejnym tehulkam alebo snazilkam vyvarovat sa sklamania a falosnej nadeje....

govinda
4. aug 2007

mne // ukázal Rapipreg alebo RapiClear, neviem teraz presne, ktorý je to. A tehu som nebola ☹

nelinkav
4. aug 2007

Holky, mám otázku: bývá to i naopak? Že by test ukazoval / a vy byli těhotné? Nebo se to splete spíš naopak? Děkuji za odpověď.

zuzka82
4. aug 2007

ahojky..mrkni na prvu stranu, pise tam emily, presne, ze jej ukazovalo / a teho bola... 😕

petruci6
4. aug 2007

nelinka kludne test moze ukazat iba /,ked si tehu velmi skoro,ak sa nedostavi mrcha,tak o par dni skus dalsi test 😉

nelinkav
4. aug 2007

zuzka, jo, to o emily jsem to četla, chtěla jsem vědět, jestli je to výjimka, nebo se s tím setkalo víc z vás nebo vašich kamarádek. No, tak se nechám překvapit, zatím meškám týden... Ale děkuji za odpovědi.

nelinkav
4. aug 2007

jo, zkoušela jsem ten BEST2, takže jste mě s těmi referencemi moc neuklidnily 😉

zuzka82
4. aug 2007

nelinkav, a si snazilka ci este nie??

nelinkav
4. aug 2007

zatím ne, ale musela jsem vysadit HA no a párkrát se stalo, že jsme zapomněli na cokoli jinýho 😒 No, určitě bych se z toho nehroutila, ale ráda bych věděla na čem jsem.

evelyin
4. aug 2007

Nelinka mne tiež ukázal test // až po takmer týždennom meškaní a to bola taká slabučká, že asi sa tam objavila silou vôle, dovtedy ani ťuka a tehotná som bola, hoc to nedopadlo ako sme si predstavovali ale vidieť ich tam bola sila. 😀
Chcela by som to vidieť znovu.
Inak ja už som tiež niečo natestovala, môžem povedať že best a rapiclear sú testy na ... nič.
Dobrý sa mi zdá Barbara a axiom.

nelinkav
4. aug 2007

evelyin, díky, podle vašich zkušeností si ten Best už radši nenechám vnutit, je zbytečný za něj vyhodit byť i korunu, když to často ukáže i naopak. Až budu 100% vědět jak na tom jsem, hodím teda taky reference. Jinak jsi mě moc neuklidnila 😅
Ale vám, co už se opravdu snažíte budu držet palečky, ať se daří.

zuzka82
4. aug 2007

aha nelinkav...takze ostava pockat a testovat zasa...

evelyin
4. aug 2007

No aspoň máš šancu, že si tehulka, tak to je pozitívne rozrušenie, nie? 🙂
Podľa všetkých Bestov by som bola každý mesiac tehotná, presne ako hovoríš, keby to ocikal aj môj muž tak výjdu //. 😀
Držím palce aby tvoje // boli pravé a skutočné. 😵

nelinkav
4. aug 2007

evelyin, jsi moc hodná, ale mě to zatím tak moc nepřej, radši ať to štěstí mají ty, co si to opravdu moc přejí, já ještě ráda počkám 😉 I když je fakt, že mám strach, že až se budeme snažit, že to dlouho nepůjde... Bych se měla rozhodnout 😀 . Nejlepší by bylo, kdyby šlo otěhotnět hned jak si to člověk přeje... 😅 Jinak já jsem přesvědčená, že těhotná nejsem, že bych "něco " poznala...aspoň jak jsem to pochopila tady z některých diskuzí.

zuzka82
4. aug 2007

no, nelinka, ja ked som zacala tusit,ze nieco sa deje, bola som uz asi v 4 ci 5 tt... 😅

evelyin
4. aug 2007

No ja som to nepoznala. 😀
Na 28 DC som začala špiniť, myslela som si že sa rozbieha mrcha, špinila som občasne počas troch dní, po víkende som išla na gyndu s tým že neviem či som mala mrchu, gynďoš ešte nič nevidel ale tehotenstvo nevylúčil.
Medzitým som stále testovala jak o život a stále nič.
Už som sa bála že som nejako chorá alebo mám cystu a keď sa mi na jednom teste po limite zjavila slabučinká druhá čiarka skoro som odpadla, no stále som neverila.
Máš pravdu , bolo by najlepšie a najspravodlivejšie aby deti prichádzali na svet veľmi vytúžené hneď ako si to človek naplánuje.
Bohužiaľ to tak nieje, asi je to aj dobré, dieťa je dar, nieje to ako ísť do obchodu si niečo kúpiť na čo mám práve chuť.
Keď sa raz rozhodne že ku nám príde, budeme najšťastnejší rodičia na koníkovi. 😵

nelinkav
4. aug 2007

zuzka, moc jsi mě nepotěšila, my zatím nemáme kde bydlet (jsme v bytě, ale naprosto nevhodným pro miminko), takže proto se zatím nesnažíme (taky se na to necítím,ale to je vedlejší, to asi přijde s miminkem).
evelyin, určitě budete těmi nejšťastnějšími už brzy, tady si to tolik holek navzájem přeje, že by bylo, aby ta pozitivní energie neudělala své 😉 Přidávám se k těm, co na tebe myslí a moc ti přejí zdravé miminko.

Ale teď už tu asi jsme mimo téma, tak aby nás zakladatelka nehnala... Za týden přijdu zhodnotit test Best2. A jestli se spletl, napíšu výrobci výhružnej dopis ! 😀

zuzka82
4. aug 2007

nelinka, tak uz nech ti to dopadne ako si zelate... 😉

evelyin
4. aug 2007

Nelinka bodaj by si mala pravdu a ten bocian zhodil niečo už aj u nás. 😀
Tak budeme čakať, sama som zvedavá ako ti to dopadne.

sweetberry
4. aug 2007

a stalo sa avm ze ste tehu boli a test vam ukazal 1palicku a iny potom 2? 😕

poleva
4. aug 2007

milá emily a ty si to tak nechala s tou doktorkou??

macc
5. aug 2007

holky, já testovala vždy jen mamatestem a vždy mi ukázal jen / 😒 a nepletl se, bohužel 😖 , ale asi bude aspon spolehlivý 😉

nelinkav
7. aug 2007

ahoj, tak jak jsem slibovala, jsem zde a musím oznámit, že mě ten BEST2 nekecal, ve výsledku se shodl s mamatestem a nejsem těhu !!! 😉 ALe stejně bestu už věřit nebudu, stačily mě vaše skušenosti.
Jinak MS pořád nemám, ale těhu příznaky taky ne, tak jsem klidná 😎 Jak jsem začla plašit, tak jsem se sledovala, a zjistila jsem, že bych pořád spala a že mě poslední dobou bolí záda -tak dole, u ledvin, ale prostě jsem si jako těhupříznaky vyložila normální přepracování.. Jestli se tak budu sledovat až se budu snažit o mimčo, tak manžu klepne 😀
Holky přeju vám, ať testíky dopadnou podle vašich přání a sem hurá s dobrýma i špatnýma zkušenostma s různými výrobci, ať nekupujem šmejdy! AHoj Nela.

petul.a
7. aug 2007

Holky, mojí kámošce se přihodilo, že test ukázal /. No ale značku už si asi nepamatuje, tomu stvoření, co tam tehdy podle testu nebylo, je už 11 týdnů. A je to krásnej kluk 😀 😀 😀

bambik
7. aug 2007

Ahoj holky! Je tam někdo? Dnes jsem 48DC, jsem po Agolutinu a nic, tak jsem to už nevydržela a zašla si do lekárny pro test (Best2, jiný tam neměli) a vyšly mi dvě //. Tak teda nevím, touhle diskusí jste mě pěkně dostali.

sweetberry
7. aug 2007

ja som tu

bambik
7. aug 2007

Sweetberry, máš nějakou vlastní zkušenost s tímto testem?

sweetberry
7. aug 2007

nie s tymto nie hmm
ja mam opacny problem ako ty

muf
7. aug 2007

Tak co já vím, tak hodně holkám ukázal právě Best 2 // i když těhu nebyly. Takže bych si raději koupila jiný test 😉

sweetberry
7. aug 2007

ja by som chcela taky co mi ukaze\\ mne ukazal len jednu a to mi meska 10dni pri tom veriem hormony na vyvolanie nechapem

haninka
7. aug 2007

Bambik, gratuluju!!..neboj, může mít i pravdu!..tak šup pro jinej testík, nebo se objednej k doktorce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre