Ktorý test vám ukázal falošné //?

katy2
3. aug 2007

Ahojte,
zakladam tuto temu, lebo viem, ze uz viacerym z nas sa stalo, ze nam testy ukazali falosne //.
Ja mam teraz cerstvu skusenost, ze test BEST2 mi stale ukazoval // a tehotna nie som...
Pridate sa aj ostatne, ktore mate podobnu skusenost? Bolo by dobre napisat aj znacku testu. Mozno to pomoze ostatnym nadejnym tehulkam alebo snazilkam vyvarovat sa sklamania a falosnej nadeje....

emily85
3. aug 2007

Ahoj, ja mám zlú skúsenosť, ale opačného typu. mne ukazoval test len / a tehotná som bola. Kedže lekárka 100% verila testom nasadila mi lieky na zápal, ktoré poškodili plod a skončili sme na UPT, pretože bábo bolo velmi poškodené. Test sa volal Rapid Preg (alebo tak nejak). Takže aj na to dajte pozor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fabiana
3. aug 2007

Ja som použila test RapidPreg, vyšli mi 2 paličky a tehotná som naozaj bola... 😖

nika251
3. aug 2007

Ahoj katy2. Mne ukazalo vacsina testov falosne // ale vzdy az po limite. Ked som bola ozaj tehu, tak mi aj slabulililinku ciarku ukazalo v limite. Prva bola tusim na pasiku z www.levnetesty.sk a vysla do 6 minut. Ale bola hrozne slabucka. Neverila som, ale ked rovnako vysiel aj test s citlivostou 50ul/ml hCG a v limite 5 minut uz sa mi to nezdalo a o dva dni boli silnejsie. Falosne mi vysla obrovska spusta testov 😀 ale VZDY po limite. Najneskor mi ukazal prave RapiClear. Najsilnejsiu mi 9DPO ukazal prave ten s citlivostou 50ul/ml len neviem ako sa volal.
Strasne ma mrzi ze si sa sklamala ale aspon vies, ze si nepotratila len to nevyslo. Takto ta moze tesit, ze az otehotnies, je velka sanca ze aj donosis. Drzim palceky

krista
3. aug 2007

Ahojky, slyšela jsem mnohokrát o tom výše zmíněném testu Best2, mě se tohle naštěstí nestalo 😉

To je hrozný holky, nedovedu si představit to zklamání 😒 Emily a tvoje Dr. je taky "dobrá", místo toho aby ti udělala pořádné testy a ujistila se, že je to tak, tak to takhle pohnojila ☹

katy2
autor
3. aug 2007

mne best2 ukazal // hned do limitu...
je to zvlastne, ale naozaj sa tym testom velmi verit neda...

jity.d
3. aug 2007

ahoj holky, mám špatnou zkušenost s testem Best2, v březnu mi ukázalo několik testů této značky //
bohužel patřím stále mezi snažilky

nika251
3. aug 2007

Ale neboli velmi slabucne- skoro az priesvitne?

katy2
autor
3. aug 2007

Takze snazilky, POZOR NA BEST2!!!! Radsej ani nekupujte!!!

katy2
autor
3. aug 2007

slabe boli, ale v prvych dnoch su slabe vsetky!!!

nika251
3. aug 2007

Normalne by mala byt zalozena tema- takto vyzeraju foto falosnych tehutestov 😠 . pamatam si to obrovske sklamanie ked to uz x-ty krat nevyslo. Raz mi rapiclear ukazal v limite taku peknu ciarku ale iny test nie. A ta bolest z toho- no nic moc. A ked boli prave // tak som zostala uplne lahostajna ze to bola zas len haluz.A ta nasa haluzka uz poriadne kope. Snazili sme sa 15 mesiacov, presla som si hormonalnou liecbou a nakonie som otehu ked som ju vysadila a dokonca v mesiaci kedy nemala byt ani ovulka.
Katy- ja viem ze su slabe ale potom silneju. Ale viem o com hovoris ☹ Ja som si tam to silnenie dokonca bola ochotna aj vsugerovat. Ja viem....

zusma
3. aug 2007

Náhodou jsem zavítala na toto téma... Nezastávám se v žádném případě testu Best 2, ale mně to ukázal správně - a to // a těhotná jsem opravdu byla. Že by to ukazoval všem bez rozdílu? 😅

katy2
autor
3. aug 2007

Nika, pomaly sa zo sklamania dostavam... A naozaj ma tesi to, ze to nebol potrat. Zaciname odznova, ovu bude asi na buduci tyzden, takze sa tesim 😀 😀 😀
Ja len chcem pomoct ostatnym vyvarovat sa podobnym skusenostiam a hlavne sklamaniam...

katy2
autor
3. aug 2007

Ja som uz rozmyslala nad tym, ze dam BEST2 ocikat mojmu muzovi. Mozno mu tiez ukaze //. Ale to by bola sila!!! 😀 😀 😀

marinka
3. aug 2007

Holky, já jsem vždy dělala test Best 2 (mockrát) a musím říct, že to teda byl pořádný rozdíl, když se ukázaly opravdové těhu čárky //. Občas se mi u něj stalo, že se ukázala druhá čárka, ale vždy dlouho po limitu, až když test uschnul a byla téměř neviditelná, možná tak z určitého úhlu, když si člověk stoupnul ke světlu. Ale tohle dělá spousta testů. Ale když se řídíte návodem, tak víte, že tohle už se nedá brát jako pozitivní test..

marinka
3. aug 2007

Jo, a někdy se vám na testu můžou ukázat // a nemusíte být těhu, ale není to chyba testu! Můžete mít z nějakého důvodu zvýšené hcg v krvi, i když těhu nejste. Třeba kolem ovulace, nebo na to mohou mít vliv různé léky..

katy2
autor
3. aug 2007

marinka, mne test ukazal // do 3 minut. a bola slaba, ale viditelna z kazdeho uhla... 😔 😔 😔

marinka
3. aug 2007

katy, a nemohl to být ten druhý případ? Neužíváš nějaké léky, nebo nemohla jsi mít zrovna posunutou ovu?

katy2
autor
3. aug 2007

robili mi krvne testy na hcg a mam ich uplne v norme - a tehotna nie som

katy2
autor
3. aug 2007

lieky neuzivam a viem kedy bola ovu, lebo si meriam BT...
uz teraz nic neporiesim, len chcem, aby sa pocitalo aj s moznostou falosnych //, hoci vyzeraju ako prave...

fabiana
3. aug 2007

Ano, test môžu ovplyvniť hlavne lieky na báze hormónov, napr. injekcie Pregnyl, Choragon, lebo obsahujú hcg.

kolca
3. aug 2007

mě se ukázaly dvě čárky do 3 minut na tomto testu a těhu jsem nebyla:
http://www.pevnezdravi.cz/zbozi/tehotensky-test...

nika251
3. aug 2007

Katy- takze hor sa do snazilkovania 😀 . Mozno ti poradim poriadnu capacinu 😀 ale skus sa jeden-dva dni po ovulacii poriadne ale poriadne utahat. Ja som sa pocas tych 14mesiacov v tom case prvy krat nesetrila- bola som po roku na koni- jazdila som hadam 3 hodiny- no poviem ti bolel ma celucicky clovek a spala by som hadam dva dni v kuse a mozno to absolutne nesuviselo ale ostala som tehu. Ja si nahovaram, ze to bolo tym, ze moj organizmus nemal silu branit sa proti vajicku a to sa dokazalo uhniezdit. navyse jazdou na koni sa prekrvia este aj take organy ktore netusis ze mas 😀 .
Ale mozno je to blbost- neviem ale ja tomu do dnes verim 😝

maova
3. aug 2007

nika251, nedá mi to, abych se nepřipojila 😉 Já jsem v době ovu taky konečně začla jezdit po zimě pořádně na kole, jeden den jsme jeli 80 km, že jsem myslela, že už pak nedojdu ani domů a druhý den nevstanu z postele 😀 a taky jsem ten měsíc otěhotněla 🙂 Ale těžko říct, jestli na tom něco bude 😉

Jinak test Best 2 jsem dělala asi dvakrát a vždycky ukázal správně jenom / .

nika251
3. aug 2007

Maova- vdaka za podporu. Aspon mam pocit ze nie som sama kto si mysli podobne hm- ako to jemne vyjadrit 😀 - capacinky

maova
3. aug 2007

nika, no fakt těžko říct, ale měsíce před tím jsem se pořád tak šetřila, jako co kdyby náhodou, abych si něco neudělala a tak a pak jsem si řekla, že na to kašlu, stejně pojedeme na dovolenou, bude léto, užijeme si krásné počasí ... no a ono to najednou vyšlo 😉 Aspoň víme pro příště, jak na to 😀 😀 😀

nika251
3. aug 2007

Hej- utahat sa jak somar 😀 a potom este s chutou snazilkovat 😝 . Inac my sme rozmyslali presne tak isto.Lekar povedal ze folik uz nedorastie od 13DC (mal 10m) a tak som sa rozparadila ze som nesetrila ani manzelika ( myslim tym snazilkovat obden) a ani som sa nebala ze co ak si fyzickou namahou nejako ublizim. Proste konecne som si uzila sport, sexik..... a mykozu(prvy krat v zivote) 🙄 . takze skoro nulove predpoklady na otehotnenie. Ale BT som zo zvyku merala dalej a stupla az 20DC - po fyzickej namahe.

sali
3. aug 2007

Ja som sa testovala testom Rapid Preg ukazal mi že nie som tehotna a tehotna som bola.

petruci6
4. aug 2007

no mne ukazalo hned niekolko testov // a tehu som nebola,napr Baby test,RapiClear a Pepino z DM,takze si vyberte 😒

romcatko
4. aug 2007

Já sice netestuji, akže nemám vlastní zkušenost, ale nasbírané info - falešně // často ukazují RapidClear, Best//, Lenve testy (a často různé testy levnější objednané z netu). Nejméně stížností je na mamatest..(stačí i ten za 30kč) a snad ClearBlue.

lauritka
4. aug 2007

😀 mne nevysli dve palicky nikdy ale ani tehu som nikdy nebola. a mohla som na to pozerat aj po dvoch hodinach ..ani naznak. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre