Kúpele Lúčky. Pomohli vám k otehotneniu?

mayka
27. feb 2007

Ahojte,
v poslednej dobe uvazujem nad liecebnym pobytom v kupeloch Lúčky alebo Nimnica kvoli tomu, ze sa nam nedari otehotniet. Preto prosim snazilky, ktorym to pomohlo, alebo celkovo maju skusenosti s tymito kupelmi o informacie. Urcite to bude zaujimat viacere snazilky. Vdaka

lubica96
2. jún 2014

ahojte, nechysta sa niekto do kupelov Lucky v juni okolo 19teho?
Dakujem

zvolsiinylogin
7. jún 2014

zienky,priblizte mi kupule lucky,pocujem o nivhprvy raz...dik..

skaredekacatko
7. jún 2014

@lubica96 cai ja cakam na poistovnu a chcem ist ? Nevies kolko trva schvhvalenie a naslefne odpoved z kupelov ze ci to za mesiac vibavim.ziadost som. v pondelok zaniesla do dovery.

lubica96
7. jún 2014

ahoj, ja som si podala ziadost do poistovne a o 2 tyzdne mi prislo ze mam o dalsie dva tyzdne nastupit🙂

nenak
10. jún 2014

Ahojte ide niekto v júni do Lučiek?

lubica96
10. jún 2014

ahoj, ja idem 🙂 a kedy ides ty? ja nastupujem 19.6.

skaredekacatko
1. júl 2014

@lubica96 ako je tam ? Kolko dni ti trva liecba 21 ci 28 ? Mne to poistovna este neschvalila vraj buduci tyzden to su uz 4 tyzdne lenze ja som chcela ist teraz v juli tak to uz nestiham. V auguste nieco mam tak to nemozem. Uvidim ze co ako.

leonetka
23. júl 2014

@lubica96 ahoj, cez aku poistovnu si sla a kedy si si podavala ziadost? si A alebo B?

leonetka
23. júl 2014

je tu niekto, kto si len podava ziadost? to asi mam ratat cca 2 mesiace, kym sa to schvali a bude volny termin, co 😒

lubica96
24. júl 2014

ahoj leonetka, ja som mala A, a podavala som si ziadost koncom maja a 19.6. som uz nastupovala..poistovna dovera.

leonetka
25. júl 2014

@lubica96 tak to sikovno vybavili. ja mam vseobecnu, tam je viac ludi a hlavne starsich co skor chodia do kupelov, takze to bude trvat dlho 😒 vraj 6-7 tyzdnov teraz cez sezonu 😠 a ako tam bolo? 😉 v ktorom hoteli si bola?

gerdusha
1. aug 2014

@lubica96

bola by som ti velmi vdacna, keby si sem napisala zopar postrehov a dojmov... 🙂

rozmyslam aj ja nad luckami, dokonca mam uz od mudr vypisanu ziadost , ale akosi som stale neni rozhodnuta...28 dni, ja a plavky...atd atd...

prosim, napis ako to tam bolo...vdaka vopred

buba08
1. aug 2014

@leonetka ja som bola B, ziadost bola schvalena za 2 tyzdne, mam VSZP

leonetka
1. aug 2014

@buba08 fakt? ale zalezi aj kedy si podavala. ja len teraz, koncom jula a vravela mi pani na telefone, ze im to trva dlhsie takto cez sezonu. 😒

evica01
1. aug 2014

Kupele Lucky su uzasne. A tie co sa snazite o deticky, nechodte do Besenovej 😖

bronia13
1. aug 2014

bola som tam a mne pomohli a aj ostatnym dievcatam co mali problemi a bolo tam fakt super!!!!! ja som bola v zime ale aj tak bolo fajne, mala som vseliake procedury, fakt super ako na dovolenke 😀

adamnela
1. aug 2014

Ahojte. Podla coho sa rozhoduje, ci si ziadatel A alebo B ? Diky...

buba08
1. aug 2014

@leonetka podavala som v maji

happyfrog80
1. aug 2014

@bronia13 Broni ty si potom otehotnela abo ti pomohli na insie tie kupele?To fakt robia take divy ?Ze by som aj ja isla ?Uz mi to leze na lebku .

happyfrog80
1. aug 2014

@mayka Maji aj ti pomohli tie kupele bola si tam?Vidim ze uz skoro rodis 😉 ,mozno uz stvrte nie?Daj vediet a vela zdravicka

leonetka
1. aug 2014

@adamnela ak ides z gynekologickych dovodov, tak pooperacne stavy su A a vsetko ostatne napr, ak ides z dovodu ze nemozes otehotniet, tak B. na stranke to maju vypisane ale neoznacene ci A alebo B, ale to sa mozes spytat v poistovni, tam ti povedia.

leonetka
1. aug 2014

@buba08 zda sa, ze v maji to slo rychlo 🙂 som zvedava, kedy to pride mne... 😅

bronia13
1. aug 2014

@happyfrog80 ja som otehotnela potom na prvy krat a jedno dievca co tam bolo tak mala problem donosit deticky vzdy porodila velmi pedcasne a potom nakoniecdonosila zdrave dietatko mozno nepomozu kazdej zene ale uskodit ti urcite neuskodia, je tam fajne, prijemny personal, doktori atd.... kusok LM a RBK na skok - procedury mas rano a potom mozes pendlovat, ak je tvoja rodina blizko tak ta mozu prist pozriet si prist zapalvat .... mne sa tam tak pacilo ze som si to o 4 dni predlzila 😀 😎 prajem ti ze by ti to pomohlo a dockala sa vytuzeneho babetka 😵

adamnela
1. aug 2014

@leonetka dakujem za vysvetlenie..

leonetka
2. aug 2014

Baby co ste pracujuce a isli ste do Lucok. Brali ste si dovolenku alebo PN? V praci s tym nemali problem, ze na tak dlho budete prec?

mayka
autor
2. aug 2014

@happyfrog80 nie nebola som tam. Prve dieta mame z IVF a druhe sa podarilo priorodzene a necakane. 😉 Prajem vela stastia vam vsetkym snazilkam.

merry1001
24. okt 2014

Chystate sa niektora?

extania7
27. okt 2014

@merry1001 ja sa chystám 4.11. čo je už za dverami

butterfly333
27. okt 2014

Aj ja som bola v Lúčkach je to už 17r vtedy som mala 18r a bola som tam najmladšia bolo super. A pol roka na to som zostala tehotná. Išla som tam koli operácii maternice na onkológii a 4x som potratila. Dnes mám dve zdravé deti. Lúčky odporúčam.

merry1001
28. okt 2014

@extania7 pre neplodnosť alebo po operácii?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre