Kúpele Lúčky. Pomohli vám k otehotneniu?

mayka
27. feb 2007

Ahojte,
v poslednej dobe uvazujem nad liecebnym pobytom v kupeloch Lúčky alebo Nimnica kvoli tomu, ze sa nam nedari otehotniet. Preto prosim snazilky, ktorym to pomohlo, alebo celkovo maju skusenosti s tymito kupelmi o informacie. Urcite to bude zaujimat viacere snazilky. Vdaka

extania7
28. okt 2014

@merry1001 po operácií...

extania7
28. okt 2014

Nájde sa tu niekto kto ide do kúpeľov 4.11.2014??

marika112
7. jan 2015

ahojte. planuje ist niekto do kupelov na 21 dni od 6.7.2015? hladam spolubyvajucu 😀

abigael
3. feb 2015

dobry den mam otazku ak gynekologicke tazkosti vytoky,menstruacnu pauzu,silne krvacanie cystu na vajecniku potom som po operaci vajecniku ake to ubehlo uz 5 rokov ale mam bolesti vajecnikov da sa íst do kupelov čiž

marshmallow
9. feb 2015

@helka1 zial uz to neplati

marshmallow
9. feb 2015

@marika112 ideme????ale uz mam rok od operacie....asi mi uz nedaju

marshmallow
9. feb 2015

@abigael do čížu ???srandujes?Niet nad lučky!Kazde leto sme v číži....na Lučky nema ani z daleka

marika112
10. feb 2015

@marshmallow pridas sa? hm, uz rok, neviem, asi nie na acko. skus zistit, budem rada, ak sa pridas 🙂 ja ten termin uz mam schvaleny na acko

helka1
10. feb 2015

@marshmallow odpovedas na moju reakciu z roku 2007 😅, takze zmeny sa po 8 rokoch bezne deju 😉

marshmallow
10. feb 2015

@marika112 mne hned po operacii nechceli dat acko len becko! :/

tomasko9
11. feb 2015

mne pomohli v lubochni, konkretne dr Brtko, ale to je už viac ako 14 rokov. 🙂 🙂

katusik82
27. feb 2015

Nájde sa tu niekto kto ide do kupelov apríl, maj 2015?

katusik82
27. feb 2015

presnejšie kúpele Lúčky 🙂

dika5598
25. mar 2015

@katusik82 Moja mamina ide začiatkom apríla. Nástup má 31. marca. Najde sa tu ešte niekto? 🙂

blazenka
7. apr 2015

@katusik82 ano, uz som tu🙂 Aj ty ides?

snehuliacka
16. apr 2015

ahojte babenky, nemá niekto nástup 20 apríla?

snehuliacka
16. apr 2015

@katusik82 Ahoj nástup mám 20 apríla 🙂

katusik82
16. apr 2015

@snehuliacka takze nekoniec mi to nebolo schvalene tak sa to pomenilo, prajem prijemny pobyt

snehuliacka
16. apr 2015

@katusik82 to mi je lúto ☹ ďakujem

3iva
27. apr 2015

Ahoj, nájde sa tu dakto kto ide v máji ????

3iva
27. apr 2015

@marika112 Ahoj mne schválili kúpele do lúčok na 28 dní ale zatial mi neposlali termín tak možno sa tam stretneme.

marika112
28. apr 2015

no parada, tak keby si sla v juli, ozvi sa, mozeme sa dohodnut, ak budes chciet. ja som mala povodne schvaleny termin marec, ale dalo sa to prelozit, tak to leto je pre mna lepsie, aj z hladiska prace, aj ze je teplo 🙂 teda snad bude 🙂

snehuliacka
2. máj 2015

@3iva ja som už tu ešte týždeň

kominar
2. jún 2015

Ahojte dievčatka. mi sa liečime na neplodnosť 16 rokov 5 IVF neúspešne 2x laparoskópia na druhej poškodili 1vaječník a moja gynekológ hovorí že nemám nárok na kúpele .Mám či nemám ? Viete mi dáko pomôcť .

magdus999
2. jún 2015

@kominar určite nárok máš, ja som po jednom IVF a minulý rok som tam bola s diagnózou neplodnosť a v poisťovni mi to schválili obratom, jediný problém je, že to je v B skupine, kde si doplácaš cca 20€ na deň

kominar
9. jún 2015

@magdus999
Ahoj Magduška ako mám postupovať keď gynekológ hovorí že nemám nárok. Pýtam sa od 1 laparoskópie až po 5 IVf mám 37r asi nemám nanič nárok

tatova
17. jún 2015

@marika112 ahoj,ja nastupujem 6.7.do lucok 🙂 🙂

tatova
17. jún 2015

Chcem sa este spytat,moze sa odist skor domov?mala by som odchadzat v pondelok a chcela by som uz v piatok.idem do Lucok.

kominar
17. jún 2015

@magdus999 Ahoj Magduška ja som @ do poisťovne poslala otázku či má alebo nemám nárok vyjadrenie má dostať do 30 dní .

snehuliacka
17. jún 2015

@tatova No nemalo by sa, ale dá sa to 🙂 Treba mať absolvované všetky procedúry a druhá vec, do doby oficiálneho skončenia (vrátane pondelka) sa tváriť, že som ešte tam 🙂 čiže žiadna návšteva lekára, ani nástup do práce, lebo to sa hneď dozvedia na zdravotnej, alebo sociálnej poisťovni, že si už doma a dajú ti celý pobyt preplatiť. A ešte jedna vec, treba si po ceste domov dávať pozor na dopravnú nehodu, lebo ty nesmieš byť "jej účastníkom" lebo máš byť ešte v kúpeloch, lebo tak isto to dostaneš k náhrade v plnej výške. Toto nie sú reči, že bu bu bu, toto všetko sa reálne stalo a dozvedela som sa to priamo v Lúčkach 😀 Príjemný pobyt, je tam úžasne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre