Kúpele Lúčky. Pomohli vám k otehotneniu?

mayka
27. feb 2007

Ahojte,
v poslednej dobe uvazujem nad liecebnym pobytom v kupeloch Lúčky alebo Nimnica kvoli tomu, ze sa nam nedari otehotniet. Preto prosim snazilky, ktorym to pomohlo, alebo celkovo maju skusenosti s tymito kupelmi o informacie. Urcite to bude zaujimat viacere snazilky. Vdaka

lucka2405
10. feb 2016

@katusa16 Ahoj tebe pomoli tie kupele? Aky si mala problem, ja uz som zufala☹

katusa16
10. feb 2016

@lucka2405 no ja som problem s otehotnenim nemala , uz pred kúpeľmi som bola 2x tehotná, no 2x MA. Teraz čakám tretie tak verim že donosim. Uvidime ci aj oni tomu dopomohli. No ja ich určite odporúčam super som si oddychla

agiagi
10. feb 2016
Používateľ agiagi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agiagi.

cenovo to tam ako vychadza?

miama10
16. feb 2016

@snehuliacka ahoj, ja nastupujem do kúpeľov o pár dní. Prosím ťa vieš mi povedať na čo si dať pozor a čo si určite nezabudnúť? Ďakujem za info.

lucka2405
18. feb 2016

@miama10 Mozem sa spytat aky mas problem? Ja PCO a teraz uz zasa ziadnu ms☹

anastasyrk
16. mar 2016

Ahojte, nejdete niektorá v najbližšej dobe do Lúčok kúpeľ? Lebo ja sa chystám a bolo by super mať parťáčku dáku 🙂

butterfly333
23. mar 2016

ahojte idete niektora do Lučiek po Laparoskopii??

anastasyrk
24. mar 2016

@butterfly333 Ahoj, mne po laparke kúpele neschválili, pretože som nemala komplikácie žiadne... ja idem do Lúčok v B skupine teraz v apríli.

butterfly333
24. mar 2016

@anastasyrk a nič ti na laparke nenašli?? Kolko sa doplaca na B??

anastasyrk
24. mar 2016

@butterfly333 ja som mala náhlu brušnú príhodu, mysleli, že slepák, ale nakoniec bol problém s vaječníkom, praskol mi folikul, pravdepodobne tam bol zápal a trocha mi zakrvácal brušnú dutinu. Ale tým, že priebeh operácie bol štandardný a po laparoskopii nenastali žiadne komplikácie, mi nevznikol nárok na kúpele (je to v prílohe 6 zákona 577/2004, že nárok na kúpele v A indikácii, teda keď zdravotná poisťovňa prepláca kúpele úplne, majú stavy po operáciách vnútorných rodidiel do 6 mesiacov po operácii, vynímajúc operácie diagnostické a laparoskopické bez komplikácií).
Konkrétne na Lúčkach v B budem doplácať okolo 620 € (za ubytovanie, stravu + miestny poplatok obci).

katuska1511
6. apr 2016

@anastasyrk Ja nastupujem akurat zajtra do kupelov na tri tyzdne 🙂

skill
25. apr 2016

@katuska1511
@anastasyrk
Ahojte, prosím dajte vedieť ako to tam chodí. Ja som 4 týždne po hysteroktomii , ešte si musím ísť dať lekárovi vypísať papiere do kúpeľov. Pomohlo by mi to pri rozhodovaní.
Ďakujem vopred

skill
20. jún 2016

už nastupujem za 2 týždne do Lúčok

sirell
5. aug 2016

@skill mohla by som poprosiť o nejaké info ohľadom pobytu v lúčkach? napíšem do IP

lucka2405
5. aug 2016

@anastasyrk Ahoj ako bolo v Luckach?

anastasyrk
9. aug 2016

@lucka2405 Ahoj 🙂 V Lúčkach bolo výborne 🙂 Ak chcete bližšie info, kľudne dajte otázky sem alebo do IP.
@sirell

smajliki
24. aug 2016

Ahojte, som aktuálne v Lúčkach, je tu úžasne, krásna príroda, vidno ako si to tu každý užíva, ľudia usmiati, milí. Procedúry mám pre neplodnosť a endometriózu naordinované, hlavne cvičenia, zábaly, bazén v minerálnej vode, ktorá má liečivý účinok nie len na gynekologické problémy, ale aj osteoporózu a iné pohybové problémy. Strava je skôr jedálenská, ale dá sa. Ubytovaná som v Diane a je to všetko nové, čisté, veľmi pekné. je tu aj minerálny prameň z ktorého sa pije 3xdenne po 2dcl. Večer je tanečná rehabilitácia (diska) 😉 Po laparoskopickej operácii mi poisťovňa zamietla preplatiť skupinu A, tak som si dala od znova vypísať návrh na liečenie, ale už s uvedením diagnózy neplodnosť, tak na Béčko ma to vyšlo 620 € ale neľutujem. Plavky treba len do bazéna, stačí si vziať také staršie, pretože voda dosť farbí. Balíme sa tam do plachiet, takže ani osušku si netreba brať, jedine k vonkajšiemu bazénu, na ktorý je zdarma nárok 1xpočas liečby. Lekár je veľmi zlatý, dá sa s ním aj dohodnúť na procedúrach, kto je aktívnejší viac cvičí, kto má potrebu viac oddychovať chodí do vírivých vaní alebo na masáže. procedúry sú 3x do dňa počas pracovného týždňa, v sobotu je bazén a v nedeľu je voľno. Jedným slovom super 🙂

anastasyrk
26. aug 2016

@smajliki pekne si to zhrnula 🙂

smajliki
26. aug 2016

@anastasyrk ďakujem, dosť som sa nahľadala kým som sa dopátrala k informáciám, tak snáď ten môj popis niekomu pomôže pri rozhodovaní

daisydee
30. aug 2016

@smajliki
@smajliki aj ja som teraz v Luckach, suhlasim s opisom... Je tu super😊

katuska1511
31. aug 2016

@smajliki
@anastasyrk
Suhlasim, v Luckach bolo perfektne 🙂 najlepsiu spolubyvajucu som mala. 🙂 aj tanecna terapia bola supis 😀

anastasyrk
5. sep 2016

@katuska1511 :-* ja som mala najlepšiu spolubývajúcu 😀

selenka7
13. sep 2016

Ahojte kocky, nechysta sa niekto v blizkej buducnosti do Lucok? Ja som si dnes odniesla do poistovne navrh na kupelnu liecbu, tak verim, ze mi ju schvalia, mam narok na plne hradeny pobyt podla vsetkeho. Chcela som sa opytat vas, co ste tam uz boli, ak poistovna navrh schvali, termin zadaju kupele? Alebo si mozte samy vybrat?

sirell
13. sep 2016

@selenka7 termin zadaju kupele, ale ak ti nevyhovuje da sa zmenit a dohodnut tak ako to vyhovuje tebe.

smajliki
16. sep 2016

@sirell ak si ešte neodniesla návrh, napíš na vrch tohto návrhu ceruzkou do ktorých kúpeľov chceš ísť a od akého termínu, ak majú voľné, zvyknú vyjsť v ústrety

lana28
9. nov 2016

Ahojte, ak niekomu nevyhovuje termin, ktorý mi zadali do kúpelov, ako ho treba zmenit? Stací zavolat a komu? Ci písomne....prosím dajte vediet...dik

lana28
9. nov 2016

hallo...

daisydee
9. nov 2016

@lana28 mas na papieri co ti prisiel, cislo. Vsetko je tam napisane ako treba postupovat.

selenka7
9. nov 2016

Caute zienky, nechysta sa niekto do Lucok v decembri? Ja tam nastupujem 29.11. na 3 tyzdne, celkom by mi bodla partacka 🙂

sarmzivot
20. dec 2016

Ahojte do kupelov Lucky nastupujem 2.1.2017 ubytovanie mam v dependance Barbora trosku mam aj obavy ake to bude ubytovanie . Prosim dajte my vediet ked to niekto pozna.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre