Kúpele Lúčky. Pomohli vám k otehotneniu?

mayka
27. feb 2007

Ahojte,
v poslednej dobe uvazujem nad liecebnym pobytom v kupeloch Lúčky alebo Nimnica kvoli tomu, ze sa nam nedari otehotniet. Preto prosim snazilky, ktorym to pomohlo, alebo celkovo maju skusenosti s tymito kupelmi o informacie. Urcite to bude zaujimat viacere snazilky. Vdaka

magdus999
18. jún 2015

@kominar super si to spravila,ked ti nevie doktor pomoct.... i ked je to smutne,ze clovek musi googlit,zhanat a pomahat sj sam. A potom su doktori nahnevani,ze ludia le googlia a su premudreli....ake maju inu moznost?

tatova
18. jún 2015

@snehuliacka dakujem velmi pekne za info.idem prvykrat do kupelov a vobec neviem ako to tam chodi?mozem sa este spytat,v ktorom dome je najlepsie byvat?treba si tam zobrat zupan?dakujem moc za odpoved...

kominar
18. jún 2015

@magdus999 Ahoj Magduška ďakujem veľmi za podporu i .Snáď odpoveď dostanem a tých 30dní utečie rýchlo .kominar

magdus999
18. jún 2015

@kominar rada som pomohla, verím, že to schvália, potom napíš, ak sa budeš chcieť niečo popýtať 🙂

kominar
19. jún 2015

@magdus999 Magduška Ďakujem veľmi... Pravdaže napíšem ako pochodím .Teraz som si objednala Superfolin www.gigalekarna.cz bylinkarka som tiež profeltinfemili inofolik tak snáď zaberie superfolín Ďakujem veľmi Magduška Betty

kominar
22. jún 2015

@magdus999 Ahoj Magduška. Poisťovňa na mail poslala že mám si u lekárky gyn dať vypísať tlačivo ak ma odmietla toľko krát snáď zmení nazor

magdus999
24. jún 2015

@kominar super, to som rada.....ja nechápem tých doktorov, práca na 5 minút a nechce sa im do toho, však až poisťovňa určuje, či to schvália, alebo nie..... nie doktor, ktorý sa sám rozhodne ...držím palce

mirka2305
28. aug 2015

Baby,nejdete niektora do kúpeľ teraz vo oktobri???

katusa16
1. sep 2015

Ja idem od 14.9 do 4.10:) nejde niekto v tomto termíne?

gabika2001
1. sep 2015

@katusa16 ahoj, ja idem od 8.9 do 29.9, možno sa tam dakde stretneme, vieš kde budeš ubytovaná?

katusa16
1. sep 2015

@gabika2001 dala som si ubytovanie v Maji🙂 aké procedúri predpisujú pre gynekolgické problemy?

gabika2001
1. sep 2015

@katusa16 ja by som mala byť tiež ubytovaná v Maji ale si to chcem zmeniť ak sa bude dať, a procedúry? vôbec neviem lebo idem 1x do kúpeľov

katusa16
1. sep 2015

@gabika2001 prečo nechceš ostať v Maji?

gabika2001
1. sep 2015

@katusa16 neviem, sa mi to zdá dosť od ruky od procedúr - tie sú vraj v Balneoterapii ktorý je spojený s Chočom a Liptovom, som po operácii a nechce sa mi chodiť moc po vonku - hlavne po procedúrach

katusa16
1. sep 2015

@gabika2001 Jáj no 200 metrov sa mi nezdá dlho, ale tak samozrejme keď si po operácií a je ti ťažko tak nezaťažuj sa zbytočne🙂 určite sa s nimi bude dať dohodnúť

gabika2001
1. sep 2015

@katusa16 možno sa tam aj stretneme ak zostanem v Maji, nehovorím že by som tých 200 m neprešla len neviem ako to bude keď pôjdem napr. po bazéne von, a ktovie aké bude počasie, ináč po okolí budem chodiť veľmi rada 🙂

ufa
1. sep 2015

@gabika2001
@katusa16
Kocky Lucky su uzasne! Ja som bola prvy krat min. rok v oktobri sla som pomaly z placom i ked najprv som sa velmi tesila, ale potom ked som tam ostala uplne sama boli veru slzicky... Hned prvy vecer som si nasla kamosky a uz sme boli na vinku pri harmonike😃 procedury kazdy den bazen, masaze, vane, cvicenie mojzisovej metody kazdy den som mala 3-4 procedury vacsinou do obeda a potom volny program. Skoro kazdy vecer usporaduvaju diskoteky alebo ine kulturne vyzitie. A clovek hlavne uplne vypne, prostredie je tam nadherne a ked je dobre pocasie je to uplne super. Ja som stale nieco riesila a z kupel som sa vratila ,,zivot gombicka,, . Nelutovala som ani ze to poistovna nepreplaca, ked je problem s otehotnenim teda preplaca procedury ale ubytko a stravu nie. No a dnes som v 15tt po niekolkych rokoch snazenia, neviem teda ci to pomohlo zdravotne ale hlava sa vycistila na 100%. Tak ze baby uzite si to plnymi duskami! 🙂

katusa16
1. sep 2015

@ufa a kedy si ty bola v Lúčkach?

ufa
1. sep 2015

V oktobri 2014

ufa
1. sep 2015

@katusa16 oktober2014

ufa
1. sep 2015

@ufa a este mame za sebou umele oplodnenie, neuspesne lebo ze inak to u nas nejde a podarilo sa prirodzene😀

katusa16
1. sep 2015

@ufa Ja som mala dvakrát MA, takže ja nemám problém otehotnieť ale donosiť...neviem ktorá situácia je horšia ,či nemôcť otehotnieť alebo vidieť biť srdiečko ,a o pár týždňov počuť že nevidím akciu:( Verím že tam mi pomôžu

ufa
1. sep 2015

@katusa16 no ia som tiez 2razy potratila a prvy raz v 21tt druhy v 7tt teraz verim ze sa to podari i ked opat lezim v nemocnici s krvacanim... Ale mam tu uz odlezanych 7 tyzdnov 5 vkuse a potom po par dnoch ale male je v poriadku a za dva tyzdne ma budu zasivat teraz to urcite zvladneme😀

mirka2305
1. sep 2015

Baby niektora v oktobri???ja mam nástup 12ho do Adama

leren1
25. jan 2016

Ahojte holky nechystate sa niektora do Lucok do kupelov v najblizsej dobe ? Ze by som mala partacku ?

schatzi18
28. jan 2016

@leren1 Ahoj, aj ja to prave zvazujem ;)

leren1
28. jan 2016

@schatzi18 super aj ja 🙂 kedy by si chcela ?

schatzi18
28. jan 2016

@leren1 este neviem presne, chcem sa informovat, kolko to stoji a pod ;)

leren1
28. jan 2016

@schatzi18 ja idem 2.2. Na kontrolu tak sa chcem popytat co a ako ? Zalezi od toho preco tam ide a s akou diagnozou ...

evkanovaa
1. feb 2016

Baby, ja som tu a pokial budete na bcko a mate moznost vyberu....uz by som si lucky nevybrala. Ako bcko si doplacam 700e a sluzby (okrem procedur) su otrasne, servirky v jedalni sa tvaria akoby kazdy den boli v praci za trest, neodzdravia, neodpovedia, ked sa clovek slusne pyta, nevysvetlia...ani mu ani bu.ledva polozi clovek lyzicu, ze dojedol polievku, uz mu to beru, ani sa nespytaju, ci ste skoncili....sunka ci zelenina sa zjedla pocas ranajok na 1vej smene, smola ze ste na 2hej smene, uz nnie je co dolozit. Jednej tu zhasli pocas vecere, aby uz vypadla....des. Na procedurach (okrem jednej moletnej mladej damy co robi v bazene, ktora vrieska akoby sme boli decka v tabore) su zatial prijemni.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre