Kvapky Joalis a ich vplyv na tehotenstvo. Máte s nimi skúsenosť?

flyangel
29. jún 2009

Ahojte,máte niektorá skúsenosť s týmito kvapkami,hlavne na gynchoroby a tehotenstvo?

jancos
29. jún 2009

ahoj, ja som to brala pred prvym otehotnenim, ale brala som aj ine lieky, tak tazko povedat, ci prave to pomohlo, alebo nieco ine. teraz sa znova snazime, znova som to brala a zatial nic. tak uvidime. asi som ti velmi nepomohla, ale aspon drzim palce🙂

flyangel
autor
29. jún 2009

Ahoj jancos...dakujem za tvoju odpoved a palceky...dufam ze sa aj tebe zadari 🙂 ja to prave xcem vyskusat...doteraz som brala gynex uvidime ci zaberu homeopatika 😉

harmanceky
30. jún 2009

Ahoj flyangel, ake su to kvapky? Mali by napomôcť otehotnieť?

flyangel
autor
30. jún 2009

Harmančeky...ano su to kvapky ktore vplyvaju na otehotnenie a aj na gynekologicke choroby...su na baze rastlin...ale su lepsie ako gynex..totiz su kvalitnejsie a uz novsie..

mamartinka
30. jún 2009

flyangel mas ipcko.

zabka888
21. sep 2012

@flyangel
@jancos ahojte baby. Tiež mám skúsenosti s týmito kvapkami ale nie ohladom tehotenstva. Pomohli Vám? Ktoré konkrétne? dakujem 🙂

viva13
31. máj 2013

Ahoj, užíval niekto kvapky pri plánovaní tehotenstva?máte niekto skúsenosti? užívali ste aj počas tehotenstva?Môžu sa užívať aj ned žena nevie či je tehotná?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre