Kvapky od Valovica. Nemáte náhodou skúsenosti?

petra2505
28. aug 2008

Nemate nahodou skusenosti s kvapkami od Valovica?Dnes som v lekarni nasla od neho kvapky na podporu funkcie vajecnikov a podporu otehotnenia, stoja 200 korun, co sa mi nezda tak strasne vela.Ma viacej produktov, ale zaujali ma tieto 🙂

baja28
25. sep 2016

@timi_timi drzim palce 🙂 a dakujem pekne🙂

sweetrevenge
15. nov 2016

Ahojte, chcem sa opytať že ci aj Vas pocas uzivania kvapiek dr.valovica pichalo vo vajecnikoch este tyzden po ovulacii :( a citim taky tlak v podbrusku a to pichanie vo vajecnikoch raz v jednom raz v druhom. dakujem za odpoved

anicka234
11. okt 2017

Ahojte baby,tiež som začala užívať tie kvapky cca asi 5 deň tak uvidíme.
Chcem sa ešte opýtať, ako pociťujete ovuláciu, ja som ju nikdy necítila :(.A ak vás aj pichá vaječník viac dní ako viete ktorý z tých dní prebehla ovulácia?
ďakujem

tanakamil
21. aug 2018

Ahojte kocky. Chcela by som ozivit tuto temu! Ake skusenosti mate s Femi kvapkami od Valoviča ? My sa pokusame o babo uz pomali rok. Mame za sebou aj potrat a zase sa snazime. A stale nic. Cyklus sa mi rozhadzal ako sa len dalo. Zacinam byt zufalec ...

katka1981
21. aug 2018

@tanakamil, tie kvaply treba brat aspon 2 mesiace myslim. Ja som brala na obliecky kedysi, na slezinu, a manzel mal zarabane na trojklanny nerv od P. Valovica. On vedel velmi dobre diagnostikovat.

vero013
11. sep 2018

Ahojte, dnes mi prisli akurat kvapky od Valovica, tak som zvedava 🙂

tanakamil
11. sep 2018

Beriem zatial cca 3 tyzden. Zatial ziadne zmeny. Tak uvidime dalej.

tanakamil
27. sep 2018

@katka1981 no tak ja ich beriem uz 2 mesiac. Po potrate presne viem kedy mam obulaciu a vtedy sa aj snazime... zatial bezuspesne... uprimne prestala som dufam ze mi vobec nejaka vec pomoze... proste uz ani sa netestujem. Nesledujem. Neriesim... menej bude aspon slz...

katka1981
28. sep 2018

@tanakamil, skus este caj pakost smradlavy, je lacny, chutny a okrem plodnosti je vyborny na urologicke problemy. Pije ho aj partner, nam asi pomohol. Ale minimalne 2 mesiace.

tanakamil
1. okt 2018

Dakujem . Skusim sa pozriet v lekarni ci budu mat.aspon ze ide sezona cajov 😊

lucinkaboz
10. mar 2019

Jedny z najlepsich kvapiek su gynex kvapky, zmiernili mi bolesti pri tazkej endometrioze

erikapiloxing
13. sep 2020

@nuttelka dobrý deň, začali ste ich brat v 1 deň krvácania?

miniee7
27. aug 2021

@anicka234 aj Ti femi kvapky pomohli? 🙂

miniee7
27. aug 2021

@sweetrevenge aj ti Femi kvapky nakoniec pomohli? 🙂

miniee7
27. aug 2021

@vero013 aj ti Femi kvapky nakoniec pomohli? 🙂

miniee7
27. aug 2021

@tanakamil aj Ti femi kvapky pomohli? 🙂

vero013
28. aug 2021

@miniee7 nie, zatial tehotna nie som

anicka234
19. sep 2021

@miniee7 neviem ci len tie kvapky,ale uzivala som aj kys.listovu,vit C,selen a zinok a vceliu matersku kasicku.
Tak asi vsetko malo svoj ucinok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre