Kvapky od Valovica. Nemáte náhodou skúsenosti?

petra2505
28. aug 2008

Nemate nahodou skusenosti s kvapkami od Valovica?Dnes som v lekarni nasla od neho kvapky na podporu funkcie vajecnikov a podporu otehotnenia, stoja 200 korun, co sa mi nezda tak strasne vela.Ma viacej produktov, ale zaujali ma tieto 🙂

anjelik29
14. jan 2013

@patka_1
ahoj moc sa s tebou tesim, ze si sa konecne dockala,. chcela by som sa spytat, ako dlho si tie kvapky brala? a ci si okreh toho brala este nieco ine. ja som si ich dnes kupila, tak dnes zacinam a okrem toho beriem uz asi 3 mesiac macu. a snažime sa rok a pol a nejak sa nam nedari

zuziklc29
14. jan 2013

kocky beriem femi a aj inofolic,tak uvidim ci sa podari

patka_1
14. jan 2013

@anjelik29 ahoj, ja som brala rok a pol hormony a uz ma to nebavilo tak som to vysadila bez vedomia lekara...objavila som nahodne tieto kvapky v lekarni a povedala som si ze vyskusam, ale nic som od nich necakala 🙂 prvy mesiac uzivania mi prisla mrcha presne dokonca o jeden den skor, co som nechapela lebo u mna to bez hormonov nebolo mozne 😲 😀 tak som sa tesila, ze kvapky su ozaj dobre, pred nimi som brala aj na mocove cesty a tiez pomohli preto som skusila aj tieto na vajecniky...ale necakala som to naozaj...a na druhy mesiac uzivania uz mrcha neprisla a ja som si na testiku nasla tie najkrsjsie ruzove palicky na svete 🙂
takze brala som ich 2 mesiace...ani som ich nestihla douzivat 🙂
macu neberiem, ale pocula som ze je tiez dobra...
neboj zadari sa aj vam len si musis aj mysel uvolnit, naozaj, ja viem co hovorim a hovori ti to clovek, ktoremu sa 2 a pol roka nedarilo splodit babo..sice sa nam podarilo ale prisli sme on...cize teraz beriem Femi znova a znova skusame

anjelik29
15. jan 2013

@patka_1 ani nevies ako sa tesim, ze sa vam to podarilo. prajem ti, aby bolo vsetko super. a dakujem za tvoje povzbudive slova, vela ludi mi hovori, aby som sa tak na to nesustredila, len ono to niekedy nejde, ked mas pocit, ze ti nieco chyba uz niekolko rokov., ale verim tomu, ze aj ja budem moct onedlho napísat, ze malý anjelik je na ceste. tak davajte si na seba pozor.

miminkova
1. feb 2013

ahojte a tieto kvapky v lekarnach maju ,alebo skor na objednanie ? a tu macu to tiez kupim v lekarni vo forme tabletiek ?

elje
9. feb 2013

@miminkova Na ich stranke najdes zoznam lekarni podla kraja, v ktorych predavaju kvapky. Co sa tyka Maca, tak bud inernet alebo bio-shopy.

Mam otazku baby, ked tie kvapky obsahuju 20% alkohol, tym padom nemozem soferovat, vsak? 😖

miminkova
10. feb 2013

@elje diky za info, idem pozriet

sarah00
11. mar 2013

ahojte. vedeli by ste prosím poradiť od kedy začať brať kvapky? dávali ste si ich nejak od začiatku cyklu, alebo môžem začať hocikedy aj v strede cyklu? ďakujem 🙂

enanena
14. mar 2013

chcem sa spytat ci sa mozu uzivat pri kojeni?chcela by som zacat uzivat lebo ma stale trapia zapaly a bolesti a tak by som to chcela vyskusat ci pomoze

enanena
15. mar 2013

takze volala som s panom valovicom a ten ma ubezpecil ze je to uplne bezpecne uzivat tieto kvapky v obdobi dojcenia...takze ide sa na to 🙂

fidka21
8. apr 2013

caute baby je tu nejaka z Vas co uziva femi kvapky ? 🙂

tinka1811
12. apr 2013

@zuziklc29 takú kombináciu mám aj ja 🙂

zuziklc29
18. apr 2013

@tinka1811 a podarilo sa ti uz ? ja som potratila a opat mam aj lieky aj inofolic,aj kvapky

tinka1811
18. apr 2013

@zuziklc29 ahoj zatial nič, idem v pondelok na krv, tak uvidím čo mi povie, dúfam, že mi inofolic zaberie... tebe ten inofolic zabral a potom si potratila?

zuziklc29
13. máj 2013

@tinka1811 ano pomohol a dvakrast som uz potratila . . . . . . .

tinka1811
13. máj 2013

@zuziklc29 juj tak to mi je ľúto ☹

zuziklc29
16. máj 2013

@tinka1811 a ty ako pomaha ti to?

tinka1811
16. máj 2013

@zuziklc29 no zatial nie, ale stále dúfam...

weeron
5. aug 2013

ahojte kocky..ja rozmyslam ze si tieto kvapky tiez objednam..ja mam pravidelnu mrchu a aj ovulacny hlien..len mam anovulaky,bez hormonov clostyl nemam ovulaciu.zistili mi ze mam PCO..myslite ze mi pomozu..je tu niektora s takym problemom ako ja..snazime sa o babo uz vyse roka..dakujem za rady.. 🙂

nefertitka
8. aug 2013

Ahojte, chceme sa s muzom zacat snazit o mimi v septembri, skusila by som tieto kvapky, ale ako sa to teda berie?teraz som na konci MS...mam s tym zacat uz teraz a brat to vkuse?alebo zacat brat az od dalsieho zaciatku cyklu a len do ovulky?

elje
9. aug 2013

@weeron Nad Inofolicom si nerozmyslala? Ten je na liecbu PCO a mne pomohol, tiez som mavala len anovulaky a odkedy som ho nasadila, mam vzdy krasnu ovulku 😉

elje
9. aug 2013

@nefertitka Mozes zacat kludne teraz. Ja beriem 2x denne po 12 kvapiek nakvapkam do lyzice vody asi 20-30 minut pred jedlom. A beru sa len do ovulky, potom uz nie.

nefertitka
9. aug 2013

@elje este ich nemam kupene, snad sa mi podari ich co najskor zohnat...

weeron
10. aug 2013

@elje. No mne nejak moc nepomohol..brala som aj ten..

amulik79
2. sep 2013

tiež mam ten istý koment.kupila som si tie kvapky chcem skusiť ich uživať no nieje tam navod ako dlho sa maju brať,iba to že pred jedlom.poradi niekto?beru sa cely mesiac pokial sa nedoberie flaštička alebo ako???..dakujem

timusi
2. sep 2013

Ahojte, aj som sa rozhodla tiež pre kvapky, dnes som si ich objednala. Dúfam, že pomôžu.
http://www.valovicsro.sk/index.php?route=produc...
Mala som aj inofolic - nepomohol.

timusi
2. sep 2013

@amulik79 ahoj, na uvedenej adrese v mojom príspevku sa píše: Pre dosiahnutie požadovaných účinkov doporučujeme využívať pravidelne minimálne 1 balenie (je to individuálne, v niektorých prípadoch je potrebné využívať aj 3 balenia).

smejlicka
20. sep 2013
zuzlicek44
25. sep 2013

kvapky beriem už druhy deň🙂nemávam ms tak Uvidime čo sa stane. Povedala som si že do vianoc budem brať tak verím že sa niečo udeje🙂

elje
10. okt 2013

Ahojte dievcata. Ak by mala niektora zaujem - ostali mi Femi kvapky, ktore uz nebudem potrebovat 🙂 Snad pomozu zas niekomu inemu. Stihla som si z nich dat max. 3-4krat (toto bolo moje druhe balenie), vo flasticke je skoro 100%. Doba spotreby do 10/2015. Povodna cena 7.35 Eur, posuniem za 5 Eur (postovne platim ja) 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre