Kvapky od Valovica. Nemáte náhodou skúsenosti?

petra2505
28. aug 2008

Nemate nahodou skusenosti s kvapkami od Valovica?Dnes som v lekarni nasla od neho kvapky na podporu funkcie vajecnikov a podporu otehotnenia, stoja 200 korun, co sa mi nezda tak strasne vela.Ma viacej produktov, ale zaujali ma tieto 🙂

piussi
14. jan 2014

@elje ahoj, ak ich ešte máš, ja by som mala záujem🙂

elje
14. jan 2014

@piussi Ahoj, uz davno som ich posunula kamoske 😉

piussi
14. jan 2014

@elje aj som si myslela, že už budú v obehu..😀

awish
1. júl 2014

@petra2505
Ahoj Peťa, ja mám kvapky od p.Valoviča odskúšané, sú fakt prírodné a mne osobne skutočne pomáhajú - užívam poniektoré z nich už dlhé roky, keď treba :O)

kubisova
31. aug 2014

@awish ahoj chcem poradit pred necelym 3tyzdnom som potratila...kedze mam este kvapky femi od valovica tak ci ich mozom aj teraz zacat brat alebo radsej pockat kym pride ms

ruzovy_gunar
3. jan 2015

hm s kvapkami od Valoviča bude mať asi najviac skúseností pani Valovičová

nuttelka
28. jan 2015

Kvapky od Valoviča môžem len a len odporúčať, neužívala som ich ani celý mesiac, dostala som ich od kamošky a teraz v januári sa mi na teste ukázali krásne palice II, takže za mňa určite áno a dala som ich svojej sesternici, ktorá sa tiež snaží a nedarí sa, tak hádam zaberu 😉

majuskabobi
1. feb 2015

@nuttelka a ako si užívala tie kvapky? môžem ich brať celý mesiac alebo len do ovulky? a počas Ms? 🙂
plánujem kúpiť, snáď pomôžu

nuttelka
1. feb 2015

@majuskabobi ja som ich brala len do ovulky,kedze obsahuju alchemilku, 3x denne po 12 kvapiek, upravili mi krasne cyklus, ovulku a podarilo sa nam otehotniet 🙂

majuskabobi
1. feb 2015

@nuttelka uvidim co zozeniem,lebo dnes som citala o femigrade,gynexe,kokoos.. Bojim,ze zbytočne domrvim ovulu

nuttelka
1. feb 2015

@majuskabobi tiez som mala z toho chaos,uz uz som chcela objednat gynex,ale do ruk sa mi od znamej dostali tie Femi kvapky, tak som skusila tie a pomohli, dost babam som citala,ze pokazili gynex,femi kvapky ci femigard cyklus,takze je to individualne

majuskabobi
1. feb 2015

@nuttelka a kolko dni po ovulke uz mozem pit tie kvapky? Asi to nevydržím a zajtra skocim do lekarne.dufam,ze najdem taku kde ich budu mat 😠

nuttelka
2. feb 2015

@majuskabobi davala somsi tyzden pauzu, ale niekde som citala,ze to brali baby tri mesiace v kuse a potom si dali mesiac pauzu...nie je na nich vyslovene napisane aku dlhu dobu sa maju uzivat, len v akom mnozstve 🙂

majuskabobi
2. feb 2015

@nuttelka tak ak dojde ms,skusim v 1.dc. Asi nevies,ci maju Femi bezne v lekarni

nuttelka
2. feb 2015

@majuskabobi nemajú ich v každej lekárni, musíš hľadať a pýtat sa alebo potom cez internet - pilulka, mojalekaren alebo oficálna stránka http://www.valovicsro.sk/gynekologicke-problemy

majuskabobi
2. feb 2015

@nuttelka práve som pozerala na dr.max, že majú kvapky od dr.valoviča, ale femi kvapky nevidím..skúsim sa opýtať,nerada čakám na donášku 😝

nuttelka
3. feb 2015

@majuskabobi to sa stalo aj mne takmer všetky kvapky od Valoviča mali, ale o tie FEMI, oficiálne sa volajú J.V.Kvapky - FEMI boli vypredané a museli ich objednávať

atka1989
10. mar 2015

@nuttelka ako dlho s pila tie kvapky?

nuttelka
11. mar 2015

@atka1989 Pre dosiahnutie požadovaných účinkov sa doporučuje využívať pravidelne minimálne 1 balenie, pri pravidelnom dávkovaní vydrží 1 balenie cca 7 týždňov. Neužívala som ich ani celý mesiac, teraz mi aj sesternica, ktorej som ich posunula, oznámila, že je tehotná, tak som rada, že aj jej zabrali a idú v rodine ďalej.

kika691
11. mar 2015

Ja dnes s nimi zacinam...mam ich kupene uz dlhsie no az teraz sa do toho pustim

atka1989
11. mar 2015

@nuttelka Ďakujem za odpoveď 🙂 .... inak ako dlho si sa snažila o bábätko ? ja beriem gynex akurát mam teraz prestávku začnem 3 fľaštičkou ale žiadna zmena ja mam problém s nepravidelnou menštruáciou som si myslela že sa mi upraví cyklus ale zial ne zase mi meska mrcha budem musieť ist na vyvolavačku .

nuttelka
11. mar 2015

@atka1989 ja som vyskusala hadam vsetko mozme - nosifol,inofolic,gs mimistar a tiez som sa chystala na gynex,s mm sme sa snazili nieco vyse roka, a kedze mam uz viac rokov,zacali sa objavovat aj anovlacne cykly, co ma dost trapilo,potom som pred vianocami dostala od kamosky Femi kvapky a skusila som, nadherne sa mi upravil cyklus, citila som ovulaciu a ako bonus sa nam podarilo otehotniet, dokonca moj gynekolog to nevie nejako pochopit,lebo na tento rok mal pre nas naplanovanu navstevu caru a pre mna laparku a ine odborne vysetrenia a to mi pocas vianoc hovoril,ze ten dalsi cyklus bude anovulacny,ze z toho nic nebude 🙂 a nakoniec bude 🙂

nuttelka
11. mar 2015

@kika691 pozor,ale moze sa objavit reverzna reakcia, bud budes mat trochu silnejsi menzes,alebo sa ti viac povyhadzuje tvar vyrazkami,ale je to reakcia na posobenie byliniek v tvojom tele a to sa rychlo upravi,ale to je zrejme pri vsetkych prirodnych preparatoch

butterfly333
6. apr 2015

Ja ich beriem tiež tie femi kvapky a pisala som s pánom Valovičom a maju sa brat v kuse bez prestavky aj cez ovu. Vôbec nezablokuju ovu ani nič podobne. Ja ich beriem id 6DC vtedy som ich kupila a asi 16-17DC som mala ovu dnes som 21DC a berem ich stále. Verím že pomôžu.

butterfly333
6. apr 2015

@nuttelka ahoj ako tehulkovanie všetko v poriadku? Chcem sa spytat no beriem tie kvapky a ovu som mala asi v štvrtok piatok neviem presne no od vtedy cítim podbruško ako ked je ms. Jasne cez ovu to boli riadne bolesti no to podbruško cítim do dnes aj ty si to mala?

nuttelka
7. apr 2015

@butterfly333 ahoj, tehuľkuje sa nám celkom dobre, aj napriek malým zdravotným komplikáciam. museli sme chvíľu pobudnúť v nemocnici, ale bábätko je v úplnom poriadku, teraz sme doma na pn a musíme mať kľudový režim 🙂.
To je v poriadku s tým podbruškom , ja som ho teda počas používania tých kvapiek cítila veľmi intenzívne, presne som vedela, kedy bude ovulka ani testy som nepotrebovala. Občas som mala pocit, akoby každú chvíľu mala príjsť ms, ale to tie vaječníky tak veľmi s maternicou spolupracovali. Počas používania kvapiek bolo všetko oveľa citlivejšie a intenzívnejšie.

butterfly333
7. apr 2015

@nuttelka tak držím palce aby bolo všetko v poriadku a bolo len krasne a zdrave tehu. No ja verím že sa zadarí už by som sa velmi potešila. Neviem ani kolko DPO som asi 4DPO a tebe sa za ako dlho podarilo po tych kvapkach byt tehu?

kika691
7. apr 2015

Ak by niekto chcel tak mu ich predam.

butterfly333
8. apr 2015

@nuttelka ahoj mám este otazku ked si brala femi tak nemala si ružovy vytok? Dnes som 5DPO a mam taky tmavší ružovy vytok a to podbruško cítim stále.

nuttelka
8. apr 2015

@butterfly333 ružový výtok som mala tiež len po používaní FEMI kvapiek a je to úplne normálne ale pozor! 😉 hneď v tom cykle som aj otehotnela...držím palce, aby to bol aj tvoj prípad, ale nebudem radšej predbiehať...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre