Kvapky od Valovica. Nemáte náhodou skúsenosti?

petra2505
28. aug 2008

Nemate nahodou skusenosti s kvapkami od Valovica?Dnes som v lekarni nasla od neho kvapky na podporu funkcie vajecnikov a podporu otehotnenia, stoja 200 korun, co sa mi nezda tak strasne vela.Ma viacej produktov, ale zaujali ma tieto 🙂

lenkaoravcova
21. jún 2015

@nika234 a predtym sa dlhsie nedarilo?

nika234
22. jún 2015

My sme sa sice snazili len 4 mesiace ale mam syndrom polycistickych vajecnikov tak preto verim ze mi pomohli

lenkaoravcova
29. jún 2015

mozem sa opytat brali stie tie kvapky 2 krat denne cely cyklus alebo medzi ovulkou a menzesom ste vysadili? dakujem

petra212
29. jún 2015

@lenkaoravcova
ja ich beriem dvakrát denne celý cyklus
(teda až na nejaké malé výnimky, kedy zabudnem 😀 ako napr. včera) ale inak ich beriem stále

lenkaoravcova
29. jún 2015

@petra212 dakujem pekne budem ich aj aj rbat teda cely cyklus, sa mi zda ze bola skor ovulka odkedy ich beriem tak uvidime

petra212
29. jún 2015

@lenkaoravcova
je to možné, sú to čisté bylinky, tak nejaký účinok isto majú 🙂

atka1989
18. nov 2015

Podla. Vas ktore su lepsie kvapky od valovica alebo gynex?

butterfly333
18. nov 2015

@atka1989 ja som brala gynex a teraz beriem femi kvapky nevravim že gynex bol zlý no mne nepomohol ale od kedy beriem femi kvapky cítim ovu aj hlien mam poriadny.

zuzka56
19. nov 2015

ahojte kočky, doberám kvapky od Valoviča ale mne vôbec nepomohli, mám ťažké PCO a u mňa žiaden efekt.

atka1989
19. nov 2015

@butterfly333 tak aj ja som brala gynex uz davnejsie a som prestala lebo mi nepomahal.Tak teraz som si objednala femi kvapky. Ja zase mam neprav.menzes.aj dost slaby,kratko len dva dni.tiez som brala duphaston aj to som vysadila uz mesia bez duph. Tak skusim tie kvapky.Ako dlho sa snazite?

butterfly333
19. nov 2015

@atka1989 no začali sme sa snažit oktober 2014 do aprila lebo som mala dve operacie teraz po pol ročnej prestavke sme začali znova.Aj to na 20DC ved čo mokro bolo kalendar v mobile hlasil plodne obdobie tehu vysoka šanca tak sme skusili.No dnes som 29Dc a viem že ms pride presne v sobotu.Takže další mesiac pred nami.

atka1989
19. nov 2015

@butterfly333 unas je to 4roky a stale nic. Akoze netlacime na pilu ked dojde dojde ked nie budem to riesit s dr. Tak rok co hodim ku gynde aj to som uz zmenila dr.ale zatial nic nove neviem,som bola dost nasrata nervozna tak minuli mesiac som nesla na foliku. Lebo mi je uz trapne ist tam.a stale to iste dookola a este sestricka sa opita co potrebujete?no to ma vytaca.neviem ale asi mi neni sudene mat babo.

butterfly333
19. nov 2015

@atka1989 a poslal vas už gyn na postkoitalny test? Lebo mna to prekvapilo včera som bola u gyn to je moj novy gyn a tak som mu vravela že sa snažime o dalšie a on si ani poriadne moju kartu nepozrel a hned mi napisal že mam ist na ten test.No keby si pozrel moje vysledky tak by zistil že výsledky na protilatky proti spermiam su negativne čiže ich moje vnutro nezabíja.Neviem teda načo na ten test ist.Uvidim zajtra ako dopadne spermio.Neboj určite sa vam podati tehu a kolko máš rokov?Nevravel vam gyn o umelom opl??

atka1989
19. nov 2015

@butterfly333 nie nikde ma neposiela tak neviem kde je chyba. Ja mam 26 rokov.

butterfly333
19. nov 2015

@atka1989 mna tam poslal hned a to som jeho nova pacientka.Dve deti už mam HP aj všetko v poriadku,Tiež nechápem načo ma tam posiela.Ved keby si pozrel moje výsledky tak by videl že moje protilatky proti spermiam su negat.

ladore
19. nov 2015

@butterfly333 ahoj tak vidim ze pi dlheeej dobe si spat 🙂 stale sa nesari? :( neboj urcite urcite sa vam uz postasti ja teda neviem roky sme vzdy cakaku na kazdu babu a potom som zacala tie femi kvapky od Valovica 1cyklus a druhy uz som bola tehu a tera za cca 2 ttzdne mam termin 🙂

butterfly333
19. nov 2015

@ladore waaau no tak to maš supeeeer .No mali sme pauzu kedže ma 2x operovali.No tento mesiac sme začali po pol roku znova.Femi nachystane ešte som obj macu zajtra ide mm na spermio.Tak verim že sa zadarí aj nam,

ladore
19. nov 2015

@butterfly333 juu drziiim palceky inak suseda zacala tiez tieto kvapky a pisala mi ze je v 15tt teraz 🙂 tak urcite tfuj tfuj nech sa drobcek podari a budu krasne sviatky 🙂

butterfly333
19. nov 2015

@ladore juuuuj moja to je super sprava aj ja verim že pomožu aj mne aj ked už nemám 20r ale 36 no verim že sa nam to podarí.Dnes som 29DC a v sobotu ma prist ms tak další cyklus bude určite moj.A čo budeš mat dievčatko či chlapčeka? Sa tešim s tebou a držím palčeky aby sa ti dobre rodilo a bolo všetko v poriadku vela zdravíčka prajem.Ja mam tých kvapiek asi polku no kupim dalšie tieto som načala a brala no potom ma čakala operacia tak som ich nebrala .Tak verím že mi pomožu.

ladore
19. nov 2015

@butterfly333 dakujem 🙂 chlapceka Samko a teda valibuk vsak si pozri album si sadnes ake mam mega bruskoo🙂) doslova problem tu vahu uz udrzat .No ja som v 15tt dostala znova dalsiu pl.emboliu tak riedim krv este silnejsimi davkami :/ tak sa porodu aj obavam cisarsky pivedali ze koli tej krvy v ziadnom pripade iba ak o zivot by slo tak dufam ze zvladneme s malym a nevytrapy on mna a ja jeho.

butterfly333
19. nov 2015

@ladore krasne meno.No bruško máš peknučke.Ja som v tehu pribrala 30kg lenže som nechodila lebo som mala rizikove tehun obe a cele som preležala.No tak ti budem držat mooooc palčeky aby všetko dobre dopadlo moja.Kludne mi napíš som tu stale kedže som po dvoch operaciach stále pn.

ladore
19. nov 2015

@butterfly333 mojaaa no ja sice chodim ale ako strelena kacka vaha je +15 kg ale maly mal pred mesiacom uz 3 kg a mam aj viac vody tak mi brusko steasne rastlo dopredu klby bolia tak dlho stat mi nejde ani prejst lebo ho asi stratim po ceste. Tak tiez sa len tak lemracim z kuta do kuta...ale ked sa pizeram do zrkadla tak si vravim ze som ako vorvan ale keby nie tak take brucho proste neunesiem ma zlomi 🙂)

butterfly333
19. nov 2015

@ladore no a ja som pribrala 30kg a mala mala 48cm 2500g.No na vahe mi nezaležalo hlavne že je dieta zdrave.Tak to už máš riadneho chlapa ale hlavne že je v poriadku.

ladore
20. nov 2015

@butterfly333 ti poviem ....ale vravim rovnako len nech je zdravy vaha pijde dole ked dva roky tak dva roky ale ako sa povie cica nezer v tehu aj ked som sa neprejedala mi nestoji zato riskovat toho drobca o ktoreho clovek tak bojoval

atka1989
20. nov 2015

Niekomu uz pomohly kvapky od Valovica ostali ste potom tehu.?

ladore
20. nov 2015

@atka1989 za seba mozem povedat ze mne ano

atka1989
20. nov 2015

@ladore ako dlho si uzivala? A predtym ste sa ako dlho snazili o miminko?

ladore
20. nov 2015

@atka1989 jeden cyklus a na zacala som akoze druhy a to som uz bola tehu 🙂 prva dcera 4 roky pred nou jeden potrat v 8tt 2 dcera takmer 4 roky medzi nimi 2 potraty 5tt a 12tt a za druhou jedno biochemicke to bolo v tom prvom cykle ked som zacala aj kvapky a v nasledujucom so.

ladore
20. nov 2015

@atka1989 druha dcera ma teraz 3,5 roka a zacali sme na malom "pracovat" v sept.2014 a v marci som uz vedela ze som tehu kvapky som mala vravim cca nieco po novom roku

atka1989
21. nov 2015

@ladore my sa snazime 4 roky a nic.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre