Kvapky od Valovica. Nemáte náhodou skúsenosti?

petra2505
28. aug 2008

Nemate nahodou skusenosti s kvapkami od Valovica?Dnes som v lekarni nasla od neho kvapky na podporu funkcie vajecnikov a podporu otehotnenia, stoja 200 korun, co sa mi nezda tak strasne vela.Ma viacej produktov, ale zaujali ma tieto 🙂

petra2505
autor
28. aug 2008

to naozaj nikto neuzival tie kvapky?

misik1
28. aug 2008

ahoj, ja som to iba registrovala ze su a rozmyslala nad kupou

moncika15
28. aug 2008

ahojte 🙂
a co tie kvapky robia? okrem podpory funkcie vajecnikov?

misik1
28. aug 2008

je o taky doplnok vyzivy, ktory podporuje funkcie jednotlivych organov, aby boli o.k. a fungovali ako sa najlepsie da...

maryah
30. aug 2008

ahojte, o tych kvapkach som uz pocula a ze su dost dobre, ja ich uz mam objednane tak ich idem skusit

petrzalkaa
1. okt 2008

ja mam tiez tie kvapky,uzivam ich prvy cyklus, tak uvidime, ale mam pocit, ze zaberaju, pretoze stale citim,ze sa v nich nieco deje, hlavne okolo ovu.....

petra2505
autor
1. okt 2008

ja mam za sebou uz dve davky tretiu mam tak v stvrtke a zmeny nie su ziadne teda aspon k otehotneniu mi to nepomohlo....

maryah
1. okt 2008

ahojte, aj ja ich beriem, uvidim ci budu nejake zmeny. dnes som 14 DC a uz treti mesiac som spozorovala, ze presne na 14 DC mam ovu bolesti. dnes som ich mala slabsie ako inokedy. neviem ci to je tymi kvapkami, ale dufam, ze mi to nejako nezablokovalo ovulku. po ovulke ich uz nebudem brat az potom ked mi zacne mrcha (dufam, ze mi nepride 😅 ) ich zacnem znova brat.

petrzalkaa
1. okt 2008

aho maryah, myslíš, že by sa po ovu už nemali brať?
ja ich beriem stále,celý cyklus,hádam som nic nespackala..... 😒

mici11
1. okt 2008

http://www.mojalekaren.sk/jv-kvapky-femi-50ml/

baby hovorite o tychto kvapkach?

petrzalkaa
1. okt 2008

ano mici uhádla 😀

maryah
1. okt 2008

petrzalka, nikde nie je pisane, ze sa nemaju brat po ovulke, ale myslim si, ze vajecnicky by mali lepsie pracovat pred ovulkou, po ovulke uz asi nemusia pracovat tak dobre. mozno sa mylim, este ich beriem len prvy mesiac a skusam to najskor takto a potom to skusim brat cely mesiac

maryah
1. okt 2008

jedna kamaratka ich tiez berie cely mesiac, neboj petrzalka, nic si nespackala 😉 , ja len robim taky pokus 🙂

petrzalkaa
1. okt 2008

joooo dakujem ja uz tolko vselijakých pokusov a nic z toho.... 😒

no uvidime, čo prinesie tento pokus, všelijak som pčula, že sú to dobré kvapky, no možno nepomôžu na každý problém.....
držím palčeky!!!!! 😉

maryah
1. okt 2008

dik petrzalka, aj ja ti velmi drzim palce. skusit musime vsetko 😉 . aj ja som pocula, ze su tie kvapky dobre tak som si ich hned kupila. duuuufam, ze nam vsetkym pomozu 🙂

mici11
1. okt 2008

Petrzalkaa dakujem, prave mi prisli, objednavala som si ich cez net. Mam ich zacat brat hned, alebo prvy den cyklu?

maryah
1. okt 2008

mozes ich zacat uzivat hned v prvy den cyklu

mici11
1. okt 2008

diky moc 🙂

petrzalkaa
2. okt 2008

Dajte potom vedieť či a ako zaberajú 😉

yvetta
8. júl 2009

ahoj holky chcela by som obnovit tuto temu a spytat sa na Vase skusenosti - planujem si tieto kvapky kupit tak chcem vediet co a ako 😉

fomarik
8. júl 2009

Ahojte!
Ja tie kvapky užívam už dlhšiu dobu...teda pol roka. Musím ich len a len pochváliť. Menštruáciu mám bez bolesti a slabšiu ... a hlavne pomáhajú ovulke 😉 . V balení je aj letáčik s anketou...ja som ju vyplnila a po 2 týždnoch mi prišiel balíček priamo od pána Valoviča aj s ostatnými jeho prípravkami. Nielen Femi, ale aj Angi.................... + milý list s prianím všetkého dobrého! Bolo to velmi milé.
A naozaj tá cena nie je veľká. ved jedno balenie týchto kvapiek pri správnom užívaní vydržia na 7 týždnov. takže...ja ich možem len odporučiť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fomarik
8. júl 2009

...a ešte sa mi po nich upravil cyklus.................. pred tým som mávala nepravidelný..raz za 3 mesiace a teraz to klape ako hodinky.

anjelinka
9. júl 2009

foooomarik...ahoj moja...

ja tiez uzivam druhy cyklus, nemala som roky ovulku, teraz ju mam, cyklus pravidelny...nemozem na ne povedat kriveho slova 😉

cuculik1
20. sep 2009

Aj ja som si ich vcera kupila a az potom som natrafila na tuto diskusiu. Ja mam tesne po zakroku - kyretaz ☹ . Bola som niekde na prelome 6 - 7 tyzdna. Teraz sa na to snazim cim skor zabudnut a dat sa do normalu. V lekarni mi ich odporucili aj na regeneraciu maternice po takomto zakroku. Dufam, ze pomozu a my mozme okolo vianoc zacat znova 🙂

bubulka722
20. sep 2009

Ahojte bambulky! Prosím, napíšte mi celý názov tých kvapiek.Chystáme sa na IVF a chcem sa na to čo najlepšie pripraviť. Dajú sa kúpiť aj bežne v lekárni? Díkes!

cuculik1
20. sep 2009

J.V. kvapky - femi, FIRMA vALOVIC, VYZIVOVY DOPLNOK BYLINNY PRIAZNIVO POSOBIACI NA CINNOST VAJECNIKOV

petra2505
autor
20. sep 2009

bubulka pred IVF by som doporucila rat Femibion 800 a nie Valovica.

sofinka2009
20. sep 2009

ahojte.ja planujem kupit femi kvapky a uzivam aj femibilon 8OO mozem to brat naraz?nemalo by to vadit ze

cuculik1
21. sep 2009

sofinka, myslim ze nie lebo tie kvapky su na cisto bylinnej baze ale treba sa opytat v lekarni, pre istotu

saksina
22. sep 2009

ahojte, beriete tie kvapky bez prestávky? Stále počas celého cyklu? Ja som si ich dnes kupila a neviem, ako ich mám užiívať, na návode nie je napísané, či sa majú robiť aj prestávky v užívaní alebo brať vkuse... ďakujem! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre