Kvapky od Valovica. Nemáte náhodou skúsenosti?

petra2505
28. aug 2008

Nemate nahodou skusenosti s kvapkami od Valovica?Dnes som v lekarni nasla od neho kvapky na podporu funkcie vajecnikov a podporu otehotnenia, stoja 200 korun, co sa mi nezda tak strasne vela.Ma viacej produktov, ale zaujali ma tieto 🙂

katkamarek
5. mar 2010

danielka a ako sa prejavili tie vrdy? Lebo ja ich tiez beriem a mne sa praveze urobili na chrbte take akoby lisaje, suche miesta, ale neviem ci to moze mat suvis s nimi a ci som to uz nemala pred kvapkami.

mimuska77
5. mar 2010

danielkabn je mi lúto že si nemala práve najlepšiu skúsenost s tými kvapkami ale možno by si mala vyskúšat niečo na posilnenie imunity,ale ako hovoríš každá sme iná a nie každej musí vyhovovat zloženie,aj ked by som Ti zo srdca dopriala len pozitívne účinky,prajem vela štastia a držím aj Tebe palce 😵

danielkabn
6. mar 2010

katkamarek,no ja som mala tie vredy ako vyrážky,len to bolo obrovské a bolestivé,a nikdy v tom nebol eee,myslim hnis. Mala som nato zineryt a diflucan gel.
Diky mimus..)))

nikika33
6. mar 2010

mimuška mohla by si prosím ťa hodiť link na tu stránku valoviča? ..diky

mimuska77
6. mar 2010

nikika33 tu je link: http://www.prírodnékvapky.sk/kvapky/kategorie/k...

nie je zač 😉

danielkabn 😉

asteri
9. sep 2010

ja som si ich tiez kupila a hned prvy mesiac uzivania sa nam podarilo otehotniet 🙂 neviem ci je to nahoda alebo vdaka nim 🙂 snazili sme sa 4 mesiace predtym...

eninka27
26. sep 2010

baby, pripájam sa, začala som užívat Valovičove Femi kvapky a teda dufam, ze sa mi podari nastartovat cyklus aj s kraasnou ovulkou 😉 😉 uzivala som Duphaston, mozem ho kludne kombinovat aj s kvapkami, myslim? 😉 😒

lemge
16. okt 2010

baby a myslite ze je dolezite sa 20 minut po podani kvapiek najest?ked pisu podavat 20 minut pred jedlom...nie vzdy sa to da.napriklad dnes sme nahodou skocili do pizerky,no sa mozrejme kvapky som nemala zo sebou..a zas neskoro vecer tlacit do seba nechcem 😝
@eninka27 ahoj,asi uz kvapky uzivas,vsak.?aj badas nejaku zmenu??
ja si myslim ze v kombinacii s dufikom sa mozu v pohode brat...aj ja ho beriem 😉

eninka27
17. okt 2010

@lemge ahoj, jasne, uz asi mesiac ich uzivam a celkom paradicka 🙂 teda, ovulka dosla 🙂

michellina
15. nov 2010

babulky, myslite, ze ked chcem unormalnit cyklus, teraz mam 35-40dnovy, v poslednej dobe skor 40DC :(( su vhodne tieto kvapky? Dakujem za rady

martinka285
20. dec 2010

@eninka27 Ahoj pomohli ti femi kvapky na upravenie cyklu aj na ovulaciu? Lebo ja ich tiez uzivam asi tyzden, tak som zvedava ci mi pomozu. Nemam prirodzenu menstruaciu po vysadeni antikoncepcie, tiez som uzivala duphaston a clostilbegyt resp. chodim na vyvolavacky, tak dufam, ze mi pomozu, lebo sa snazime s mnazelom 10 mesiacov o dietatko ale nedari sa nam.

eninka27
8. jan 2011

@martinka285 , ahoj martinka, ano, myslim, ze pomahaju, akurat si idem objednavat dalsie 2 balenia . My sa este sice moc nesnazime, tak nejako prirodzene 🙂 nie nasilu 🙂 a nenaháňame to 🙂 Vyvolavacky uz aj ja doverne poznam, brala som aj antikoncepciu aj Duphaston, ale stavila som na tieto kvapky, je to prirodne, nepcham sa ziadnou chemiou a uvidime 😉 Drzim Ti palce 😉 😉

lemge
8. jan 2011

ahojte dievcata.ja som sice kvapky brala len jeden cyklus.ale asi pomohli.mala som 2 folikuly a jeden z nich mal az 38mm-teda cysta? 😕 doteraz neviem ktory z nich vo mne vytvoril zazrak co nosim teraz pod srdcom 🙂 drzim vam vsetkym palce,aby z vas boli coskoro tehulky 🙂

fialkka
8. feb 2011

Ahojte, chodi sem este niekto? Ja som si kupila kvapky minuly mesiac. Neviem este posudit, ci pomahaju. Mrchu dostavam vzdy presne alebo o den skor a teraz mi meska, obavam sa ci to nie je z tych kvapiek. Dufam, ze mi nerozhadzali cyklus. Nestalo sa to nikomu? 😒

michellina
8. feb 2011

@fialkka ja si myslim, ze by ti nemali rozhadzat cyklus, oni su aj na ine veci, napr. ked mas caste vytoky, zapaly, kvasinky, nie je to len na cyklus cize by to nemalo robit to co pises, ja ich beriem teraz druhy cyklus, zatial nepozorujem na sebe nic, ze by pomahali, tak uvidime, drzim palce

fialkka
8. feb 2011

Babulky beriem spat,,,mrcha prisla 🙂. tiez dufam, ze zaberu okrem mojich velmi castych mykoz aj na uspesne splodenie. Snazime sa uz skoro rok a nic. Bola som dvakrat na folikulometrii a z toho raz som mala a druhykrat nemala folikul (teda dostatocne velky). Takze vkladam nadej do tychto kvapiek 🙂 . Papam aj vitamin E. Bola by som rada, keby mi nieco z toho zabralo, lebo lekar do mna chce uz tlacit clostilbegyt po doteraz jednej dokazanej anovulacii ☹ . nepaci sa mi to ☹

veroveronika
8. júl 2011

tieto kvapky odporucam, ak ma niekto pri akychkolvek detoxikacnych kurach problemy napr s pokozkou..vysyp..vyrazky a pod, alebo nadcha, kasel je to prejav toho, ze telo sa cisti, treba zvysit prijem tekutin, najlepsie cistej vody, aby sa organizmus lepsie a rychlejsie zbavil skodlivych latok!

l_e_n_o_c_k_a
27. jan 2012

ahojte, ja beriem gynex vyse roka... a rozmyslala som, ze by som presla na FEMI kvapky, myslite si, ze je to podobne ako gynex?

jankar.
12. nov 2012

@fomarik a ako ich užívaš? lebo na letáku je napísané 2x až 3x denne 12 kvapiek tak teraz neviem. stačí ráno 12 kvapiek a večer? pred jedlom samozrejme. a môžem ich začať užívať hocikedy?

fomarik
14. nov 2012

@jankar. ja som začala užívať hned ako som si ich kupila v lekárni. A 2x denne. 😉

patka_1
27. dec 2012

babulky ja som z nich po 2 a pol roku snazenia sa o babo otehotnela 😀 odporucam kazdej snazilke 😉

viki2012
28. dec 2012

@maryah ahoj pomohli ti ty kvapy k tehotenstvu? chcem ich kupit ,dakujem

stella6
29. dec 2012

Ahojte...ja som zacala kvapky brat a hned som otehotnela. Predtym sme sa snazili skoro pol roka.

maryah
29. dec 2012

@viki2012 ahoj, ovulácia mi chodila presne ako hodinky na 14. maximálne na 15. DC... neviem či mi pomohli, my sme mali úplne iný preblém prečo sa nám nedarilo otehotnieť... brala som ich krátko a ovuláciu som mala aj po nich, dokonca aj po pôrode mi začala, síce nie tak presne, ale je... nič tým nepokazíš keď si tie kvapky kúpiš a budeš užívať a ešte plus na to by som pila alchemilkový čaj, pol litra denne do stredu cyklu... držím ti palce 🙂

cat
29. dec 2012

pán Valovič je náš sused, viem, že pomohol strašne vela luďom, chcem vás len upozorniť, že tie kvapky obsahujú až okolo 20% tvrdého alkoholu, prečítajte si zloženie. Ja som musela kvapky vysadiť, bolo mi po nich nenormálne zle, užívala som ich na stavy po chemoterapii. Naopak kolegyni jeho kvapky pomohli, na žlčník aj na menopauzu. Kamarátke zas pomohol s inou vecou... len ten alkohol v nich 😖 nemožno tvrdiť že sú to len byliny...

simca06022011
29. dec 2012

mne valovic velmi pomohol, uzivali sme CHOL kvapky (ja po porode pri problemoch so zlcnikom) a tiez na hrube crevo a zenske problemy. Alkohol tam je, kedze je to vyluh bylin, inak by to nefungovalo 🙂) Ak niekto alkohol nesmie ani v tych par kvapkach, tak samozrejme neuzivat...

viki2012
29. dec 2012

@maryah dakujem

janine6623
29. dec 2012

mne kvapky. femi pomohli, nevybrala som ani cele balenie a otehotnela som, ale je pravda ze som pila ajmcaje a brala aj ine vitaminy.

luskacik16
12. jan 2013

caute baby ja beriem asi od stredu decembra tieto kvapky alebo aj menej a nejako asi citim pichanie raz na jednej strane raz na druhej strane je mozne ze to je ovulka? alebo to mozu byt ine priciny ako cysta atd? neviem nechcem sa moc do toho prehlbovat aby som nebola sklamana, sme pred ivf, mam nizke ahm a fsh okolo 30 no ale tieto odbery mi uz dobre davno boli spravene, tak neviem a ideme na ivf z vlastnych vajicok tak neviem dufam ze mi toto nieco pomaha

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre