Lady - Q test. Naozaj funguje?

cigaretka5
31. okt 2007

AHojte baby ma niektora z vas prakticku skusenost s tymto ovulacnym testom? fakt to funguje?

katarina822
1. nov 2007

Ahoj ja ho mam doma kupila som si ho cez internet a adresu som mala z brozurky predmaterskej knizky ktoru vydava bocian na internete si ju možete objednat na www.bocianoviny.sk ja ho použim iba občas manžel robi na tyz.tak iba cez vikend funguje to

zuul
1. nov 2007

dievčatá ja ho mám už veľmi dlho, síce snažíme sa len dva mesiace, ale musím povedať, že to papradie je tam skutočne len 1x do mesiaca 😅 . to znamená, že prebieha ovuláciu. ja som rada, že som si ho kúpila a možno nám to tento mesiac vyšlo. necháme sa prekvapiť. 😀

katarina822
3. nov 2007

drzime palce aby vyšlo 😉

augustovka
3. nov 2007

aj ja som si ho kupila a musim tiez povedat ze to original papradie je tam len jeden krat(1 den)!a funguje vyskusala som ho zaroven s inym ovu testom, a ukazovali rovnako!

maryloou77
6. nov 2007

ahoj, tak ja ho mama doma tiez a tiez len raz som videla papradie ale neskusala som v kombinacii s inym testom, ale teraz skusim ked mi ukaze tycinka ovu skusim to dokazat aj s inym 😉
dam vam potom vediet ci to funguje 🙂

tessie
6. nov 2007

Ahojte, mne to minulý mesiac fungovalo, s manželom sme to každý deň pozorovali, že ako sa mení štruktúra,bola to celkom sranda 🙂 Ale tento mesiac som to tam mala len také útržkové, tak neviem... Chcem sa vás opýtať, dávate na ten mikroskop sliny alebo hlien? Ja som dávala sliny, ale potom som sa niekde dočítala, že v slinách ešte môžu byť nejaké zostatky z večera a preto nie je test vždy presný a ukáže papradie, aj keď v skutočnosti to nie je ovu... Zuul, držím palce, aby to papradie bolo tento mesiac správne 🙂

viiila76
6. nov 2007

Da sa kupit aj v lekarnach, ja som ho kupila v Raci (BA). 🙂

maryloou77
6. nov 2007

ja si davam sliny, lebo si to akoze neviem celkom predstavit s tym hlienom☹

viiila76
7. nov 2007

😀 Inak, ja som bola z neho taka vytesena, ze som oslintala hned v elektricke, ked som si ho kupila, ale nebolo tam vela ludi, takze ma nik nevidel. Bola som dost sklamana, ked tam nic nebolo, o par dni sa ale ukazali stromceky a to som si potom slintala aj 6 krat denne. 😀 Po tom ako som si tu vcera precitala, ze to moze ovplyvnit aj jedlo, som trochu sklamana a pripadam si trochu ako blbec, mozno som sa vytesovala aj v case, ked to bolo zbytocne... 😀

tessie
7. nov 2007

Viiila76, nič si z toho nerob, ja som to prvýkrát oslintala z každej strany, kým som podľa návodu a za pomoci manžela pochopila, ktorá strana je tá správna 🙂 . Aspoň sme sa na tom obaja dobre pobavili 🙂 . Takže vôbec si nepripadaj ako blbec, ani kamoška to neoslintala na správne miesto hneď na prvýkrát 😉 A či to je naozaj pravda s tým jedlom, tak neviem... To som len čítala... Dobrú noc zajtra 🙂

augustovka
9. nov 2007

babulky mslite ze sa struktura slin meni po oplodneni pripadne uhniezdeni?alebo sa zas ukazuju tie bodky?neviete ako by to malo byt?dakujem 🙂

tessie
9. nov 2007

Augustovka - nie som si istá, ale počula som, že potom sa ti tam neukazuje už nič, alebo proste len neurčité tvary... Ale určite sa ti neukáže papradie 🙂

maryloou77
10. nov 2007

no to bola zaujimava otazka, co sa deje v mikroskope ked si tehotna?
inac v merani baz.tepl. to vidis hned lebo hodnoty neklesnu a stale su vysoke 😒 ale v mikroskope, uff no to budem tlmocit vyrobcovi, mozno on pomoze 😎

roasha
10. nov 2007

boze zeny,ja som uz davno zabudla,ze cosi take mam doma. 😅

maryloou77
10. nov 2007

a ako to mas dlho? akoze este zo scializmu 😀

tessie
10. nov 2007

Maryloou, a koľko je to vyššia teplota? Ja som si nikdy ešte BT nemerala, ale vidím, že väčšina báb si to meria...

roasha
11. nov 2007

maryloou,cca 4roky,vtedy nejak to prislo na trh. 😉 😀

roasha
11. nov 2007

bavilo ma to asi 1,5r. 😵

pozemka
11. nov 2007

ahojte ked nevadi tak sa zapojim do pokecu ja ho mam tiez doma asi tak 2roky a ukaze sa mi to papradie tiez len 1krat za mesiac. a vraj ked sa clovek naje tak si ma urobit az po 5hodinach test inac vam nemusi ukazat spravnost.prajem pekny den.

roasha
11. nov 2007

najpresnejsie je to rano po prebudeni.drzim palce,nech vam to ukaze co si prajete. 😵

petka2803
15. dec 2008

Ahojte kocky.Mozem sa spytat,ako nanasate sliny na ten mikroskop?Ci priamo z ust na sklicko alebo cez prst?Ja som si kupila LadyQ len nedavno a vobec nic tam nevidim,okrem ciernych bodiek 😠 .Dakujem krasne za rady,ako to mam spravne robit a kolko asi treba cakat,na zaschnutie sliny.Dakujeeeem 😉

emjee
26. mar 2009

lucinka1104 • 1d, snž • Dnes o 13:57
Ahojte , chcem vás poprosiť aby sta sa podelili o vaše skusenosti s týmto testom? Koľko dní pred ovu sa vám ukázalo papradie? UKázalo sa vám naozaj zakaždým , ked ste mali ovu? Ja by som ju mala mať tento víkend a dnes zatiaľ nič, čisté bodky a chcela yb som vedieťči sa na to môžem spoľahnút, bt mi zatiaľ nestupla ale zato krčok mi už dosť zmekol. Ďakujem

ixi • snž • Dnes o 14:21
ahoj ja mam tento test ja sa velmi nanho nespolieham lebo pred ivf som mala papradie a doki mi robil hor.profil a povedal ze som nemala ovulku tak neviem

mamartinka • snž • Dnes o 15:29
ahojte.mozem sa pridat?ja si tiez chcem ten mikroskop kupit.chcem sa spitat kolko stoji a ci mam za to vlastne davat peniaze,ked niektore pisete ze je to dobra vec a niektore nieste spokojne?je to na baterie?dakujem.

lauritka • Dnes o 15:34
martinak ja ho mam doma, ale je odlozeny v skrini. ja som tam nic nevidela, len nejake haky baky, stratila som proste nervy. to uz radsej ovu testy, ak mate pravidelne cykly.

stanusa • snž • Dnes o 16:28
ahojte, lucinka používam ho v období očakávanej ovu a papradie sa mi objavuje.najskôr len trochu potom viac. Používam aj ovu testy a meriam bt
mamartinka nie je drahý, pred rokom ma stál okolo 300,- Sk, je aj so svetielkom. batérie sú tam také malé okrúhle, boli v balení a len nedávno som si kupovala nové.
trvalo mi dlhšie kým som vedela ako ho používať a vlastne videla čo tam je. slinu napĺujem hneď ráno, potom treba počkať asi 5 minút kým zaschne. Na samotný mikroskop by som sa však nespoliehala.

dicinka1
26. mar 2009

ja som mala papradie skoro vzdy 😠

lucinka1104
27. mar 2009

ja to mam dake divné večer som mala ale na riedko strmčeky ak krčok otvorený dnes už zavretý a nič len bodky...
inak som chorá nemôže to mať vplyv?
ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre