Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

asshanti
31. júl 2009

Jeeej, tak supis, cele poobedie mas kvazi volne, mozes sa pripravovat na narodeninkovu party !!! 😀 😀 😀 Ja dufam, ze po druhej budem moct vypadnut, uvidim ci ma pocitac pusti, lebo sa odhlasujeme cez pocitac... A tesim sa na ten relax na kozmetike, mozno aj zaspim na lozku... 😵 😵 😵

anjelinka
31. júl 2009

ass, tie srandicky kozmeticke mam aj ja rada, ale ked idem na hlbkove, tak dakujem pekne, dakedy ma fajne potrapi s niektorymi pormi...a obocko si vytrhavam sama, ja mam strasne nizky prah bolesti 😅 😅 😅
oddychnes si aspon, este taku masaz, ked ti daju, hmmmmm 😉

asshanti
31. júl 2009

No, moja kozmeticka je aj moja super kamoska, bola mi svedok na svadbe, tak je setrna ku mne... 😵 Teraz ma taky pristroj, ktorym robi cistenie, ale dnes jej poviem, ze som tehu, takze musi rucne, lebo ten pristroj vyzaruje nieco elektromagneticke, ci co, tak tehotnym s tym nerobi cistenie... Ale bolo to menej bolestive ako rucne, co uz musim vydrzat... 😉 😉 😉

anjelinka
31. júl 2009

jj, poznam ten pristroj, ale mne velmi nezabral, mam problemovu plet, takze musela rucne... 😉

takze kamoska este nevie, ze si tehu? 😉

vierka
31. júl 2009

ass - prave som to chcela pisat, ze treba kozmeticke povedat ze si tehu, lebo moze na teba tym padom pouzit len urcite procedury 😉

anjelinka - tak aj mne sa viacej paci ta druha alternativa, lebo som este aj chorlava, tak sa budem valat ako prasaaaatko doma 😀

anjelinka
31. júl 2009

vierka, jooooo..a papkaj, kukaj telku, spinkaj....a vsetko to iste dookola 😉 😉 , ja ta budem asi v pondelok nasledovat,aj ked nie som tehu 😅

asshanti
31. júl 2009

Kamoska to este nevie, dnes jej poviem... 😵 😵 😵 Aj ja mam problematicku plet, teraz uz ovela lepsie, ale ten pristroj mne v pohode zabera...

vierka
31. júl 2009

anjelinka - len skoda, ze ja budem v pondelok uz zase zamakavat... to ti budem veru prudko zavidiet, tu tvoju pohodu pondelkovu 😅

shaarka
31. júl 2009

no co, tehule bruchate! jak sa tu mame? secko v poriadku?

asshanti
31. júl 2009

Mame sa fajn, aspon teda ja. A dufam, ze vsetko je v najlepsom poriadku, v utorok idem k svojmu dokimu, tak snad to potvrdi... 🙂))

shaarka
31. júl 2009

😵 😵 😵

asshanti
31. júl 2009

Babky, tak zatial, ja padam na tu kozmetiku !!! Dnes to tu nejako zanedbavate, vidno, ze je piatocek... 😵 😵 😵

anjelinka
31. júl 2009

Ahojte, nedavno sme dosli z Madarska, muzik uz chrapka, ja este chvilu na nete...

Baby, ale...my asi pojdeme v stredu Chorvatska, vravim, ze len "asi". Bratranec ho zacal lamat, aby sme teda sli...ale ja proste neviem, ci je to dobre rozhodnutie takto narychlo, ked sme sli na dovcu, tak ja som sa chystala dva tyzdne 😀 😀 😀 .
Len moj muz bol ten sporovlivy a ja vlastne teraz premyslam, ze sa vystavime do dna 🙄 🙄 🙄 , ak teda pojdeme...ale ked sme si to tak zobrali, ist na kupka do Madarska, potom po vyletoch, tak to uz rovno k moru...

No nic, ja som sa len musela vyrozpravat, lebo som v citovom rozpolozeni, neviem, ci ist, ci neist alebo co...

asshanti
1. aug 2009

Ahojte.

Anjelinka - jasne, chodte !!! Viem, ze to zhltne vsetky prachy, ale potom dosporite... 🙂 Aj my by sme urcite isli, keby sa nam nepodarilo babatko, more je super !!! Clovek si oddychne, lebo doma furt na nieco myslis, stale sa najde nejaka robota, doma si neoddychnes... 😵 😵 😵

nellie_
autor
3. aug 2009

dobre raaanko 🙂 🙂 🙂

anjelinka jasne ze chodte...kaslite na peniaze, aj tak by vas vylety tu po slovensku vysli rovnako a more je more...a ten oddych je na nezaplatenie 😉 😉 😉 a praveze take rychlovky su najlepsie, len sa zbalite a idete....
a kam by bo malo byt v chorvatsku???? 😉

vierka
3. aug 2009

dobre ranko baby 😀

ja by som k moru isla keby sa dalo 😀

ale teraz som vysla napriklad zo sprchy a to mi musi pre zaciatok dnesneho dna asi aj stacit 😀

asshanti
3. aug 2009

Dobre ranko.

Nellie, ako bolo na wellnws pobyte ??? Urcite super !!! 😵 😵 😵

Ja som celu noc nemohla spat, bolo priserne horuco, takze som taka unavena ako nikdy v zivote.... 😒 😒 😒

nellie_
autor
3. aug 2009

ani ja som nemohla spat, este o 01,30 som bola hore co mi bolo tak priserne teplo, okna dokoran ale aj tak to nepomahalo, strasne daco.... 😖 😖 😖 😖
rano som taaaak trpela ked som mala o 5,45 vstat...skoro ma slahlo 😠 😠 😠

jasne ze bolo supeeeeeeeer....a taki fesaci v tom hoteli....od casnikov po maserov no fakt uplni fesaci tam...som si popasla ocka troska.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
len ma nastvalo ze pri masazach som vzdy schytala zenu a toho najkrajsieho chlapa moja mamina.. 😀 😀 😀 😀
to bolo take nefer 😀 😀 😀 😀 ale bolo fakt super, uplny relax..len manzelik mi tam troska chybal.. 😅

vierka
3. aug 2009

nelie - takze fesaci????!!!! 😝 hod kontakt 😀

a mozno zrovna ten fesak mal taky charakter, ze bol radsej na starsie panicky, ktorym pomota hlavu, oni si ho zoberu a coskoro bude po nich dedit 😀 😀 😀

asshanti
3. aug 2009

nellie, mala si sa vymenit s maminou !!! 😀 😀 😀 Ale pekne od Teba, ze Ti chybal muzicek... 😵 😵 😵
To ja som nespala uplne celu noc, len som sa prehadzovala... Dufam, ze dnes to dospim... 😝 Zajtra idem k svojmu dokimu, tak mam volno, nejdem uz do prace, dufam, ze vsetko bude ok... 😵

anjelinka
3. aug 2009

Ahojte mojky,

ja uz dovolenkujem, ale muz, ako som spominala musel este do stredy obeda do prace.

Nellik mojko zlate, velmi som na teba myslela, som rada, ze ste sa mali fajn, no a dopraj aj maminke peknych fesakov, sak je velka kocanda 😉 😉

Poviem vam, ani nevieme, kam pojdeme, ci na nejaky ostrov alebo tak. Mne sa paci aj ta mala duba, co bola nelli, uvidime, co sa z toho vykluje. Muz by chcel otvorene more a prazdne plaze...neviete o niecom?

vierka
3. aug 2009

a ja ze co ta anjelinka furt nechodi a ona urcite este len teraz vstavala 😝 😀

anjelinka
3. aug 2009

vierkaaaaaa, 100 bodov..mam povedat, kedy som vstala????az sa hanbim, 13:15 😀 😀 😀 v noci sa nedalo spat, taka horucava, tak som to dospavala a spala by som aj dlhsie, ale dosiel bratranec, ze stratil retiazku zlatu v zahrade, tak som s nim sla hladat...v pyzame 😀 😀 😀

anjelinka
3. aug 2009

...a nenasli sme aj tak... 😒

nellie_
autor
3. aug 2009

ahojteeee dneska troska napor roboticky...

no ale fakt bol tam ten personal na zožratie 😀 😀 😀 a mali ste vidiet ako som fujazdila prec ked som vyliezla z hydromasaznej vane a tam mi tie silne prudy vody totalne osupali moje telo takze vo vode kopa môjho DNA materialu a ked ten fesacik siel to po mne cistit, najradsej by som sa bola v riti videla 😀 😀 😀 😀 😀
ale sak na druhy den sa znova usmieval tak snad si to nevsimol 😀 😀 😀 😀

anjelik jasne ze maminke doprajem...a aj tak nadavala ze sice pekny bol, ale funel ako lokomotiva, ze jej to kazilo ten relax 😀 😀 😀 😀 😀
joooj tebe je dobre, takto si sa fajne vyspinkala, ja budem dneska tiez dospavat, lebo mam totalny deficit po vcerajsku...som bola v noci hadam 6x cikat, co som nemohla spat...to je totiz moja uchylka, ze ked nespim, stale mam pocit ze sa mi chce cikat a vycikam dve kvapky 😀 😀 😀 😀

soni1
3. aug 2009

Ahojte baby, my máme zajtra s manželom termín do Iscare, takže som zvedavá, čo nám povedia a ako to tam bude prebiehať. Ani po laparke sa nám nepodarilo otehotnieť, tak som sa rozhodla, že nebudem ďalej čakať a ideme konať ďalej.

anjelinka
3. aug 2009

soni, drzim vam velmi palceky, aby sa to vsetko nastartovalo a coskoro, aby si mala v brusku maleho anjelíka...a teraz si pohla veci, mozno ani zasahy nebude treba, ako u vierky, alexik... 😉

alex
3. aug 2009

Ahojte kočky, ja už si úžasne dovolenkujem, došli sme z kupka a ja som totál unavená...
Počasie máme krásne, aj keď už od zajtra hlásia, že tu má pršať, ale uvidíme. Včera sme boli v Tatralandii, no hrôza, tam bola hlava na hlave, aj sme ľutovali, že sme vôbec išli. Dnes sme išli len do Lipt. jánu na termálne kúpalisko, ja som sa len slnila a ovlažila pod sprchou, bazény ma nelákali. A aj tak tam šli len tri maličké, veľký plavecký práve napúšťali. Inak sa mám super.

asshanti
3. aug 2009

soni, drzim palce, aby Vam to vyslo !!! Tfuj, tfuj, tfuj, vela stasticka !!! 😵 😵 😵

Ahoj alex, a ja ze kde si... 😉 Ani katika sa neozyva... A vy si dovolenkujete, ako je vam super... Ja v robote cely tyzden zastupujem kolegynu, takze mam toho vyse hlavy. Dnes cely den na prd, kedze som nevyspata, som mrzuta na kazdeho... 😠 😒 😒 Ale zajtra mam volno, idem teda k tomu svojmu dokimu, dufam, ze vsetko bude dobre, az sa trochu bojim... 😖

nellie_
autor
4. aug 2009

dobre ranko 🙂

soni tak nam potom daj vediet ako ste v centre dopadli 😉

alex takze ty dovolenkujes 😵 😵 😵 😵 aj tu u nas je dnes zamracene a ma cely den prsat, ale je dusno...ja tu dnes plasim uz od 5,50 - drahy siel rano nakladat tak ma zobral, aky nezvyk tu takto skoro strasit...a jak by sa super spalo...ja mam taky spankovy deficit ako som davno nemala..dnes pojdem spat o 20,00 😅 😅

asshanti, kontrola urcite dopadne super 😉 a asi uz dostanes aj tehu knizku, nie? 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre