Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
6. aug 2009

alex aj mne rastu brutalne rychlo..len kedy som mala po plecia a uz ich mam po zapinanie podprdy cize do pol pasa... a to som sa davala nejak zaciatkom maja strihat tusim...

pozdravim susy...a stiahnem malinku do albumu...alex keby ju vidis, totalne dokonala a vôbec nie je pokrcena a ma neskutocne plne pery.... no je ako babika.... 😵 😵 😵 😵 😵
na foto kde mala len 2 hodiny vypada ako nejake 2-tyzdnove babo.... 😵 😵 😵 😵

alex
6. aug 2009

daj foto 😵
idem sa ja napapať.

nellie_
autor
6. aug 2009

dobru chut.. 🙂 🙂 🙂

nemam tu kabel... az doma mozem dat foto... ☹

vierka
6. aug 2009

nelie - tak to ti pekne rychlo rastu vlasy, mne strasne pomaly a to chcem ist teraz na co najdlhsie 😅
aj ja by som potom rada videla malinku, ked mozem...
ja sa ti kludne odfotim a poslem fotky... aku chces fotka - spredu, profil??? v plavkach??? 😀 😀 😀

alex - no ako tak citam, tak si riadne uzivas doovlenku a teraz prajem dobru chut 😝

no ja som prave dopapala kacicku s hranolkami 😝 😝 😝

nellie_
autor
6. aug 2009

ja malinku pridam sem do albumu na konikovi nech ju vidite...je fakt nadherna 😵 😵 😵 😵 😵

vieri urob par poz z kazdej strany... 😀 😀 😀 😀

to na to si sa tak od rana tesila?? na kačicu??? to ja nemozem...mne to smrdi 😅 😅 😅

ale ja idem dnes so svagrinou vyberat svadobne satyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵
oni idu urobit tajnu svadbu, zatial to viem len ja a oni dvaja..uz maju rocneho syna a idu to urobit tak, ze normalne budu vo svadobnom pojdu sa pofotit a potom do kostola iba oni s malym a svedkovia..(ja som svedok nevesty.. 😎 ) no a potom dojdu ku mojej svokre kde bude aj jej svokra nova cize vlastne jej mama a svokra a oni aj okoktaveju ked sa tam objavia vo svadobnom, ze my sme uz zobrati 😀 😀 😀 😀
tak o tomto bude nasa dedina dobre dlho rozpravat... 😀 😀 😀 😀 😀

katika82
6. aug 2009

no ahojte maminy a snažilky
ja som akurát prišla naspať do jasnej, bola som na tej hematologii, výsledky sú až na jeden celkom oki ale dala mi pre istotu zasa pichať si tie injekcie vraj sa bojí aby sa mne alebo bábu niečo nestalo že je to istejšie.

tak aj ja som spokojnejšia.

inak včera som si našla pod pazuchou hrčku, strašne som sa zľakla ani spať som nemohla ale dnes ma doktorka ubezpečila že nemusím robiť paniku že že to môže byť len z holenia lebo to nevyzerá byť hormonálne. tak som trošku kludnejšia ale včera ma to fakt zobralo ☹

asshanti
6. aug 2009

Ahojky, tak uz som doma a mam prud !!! Zase som vobec nevegetila, mala som dost prace, aj na poste som bola... Bola som si uz poobzerat nejake saticky, o mesiac ideme kamoske na svadbu, ale neobjavila som nic schopne, tak uvidime...

katika, klud, viem, ze si sa zlakla, ale ked Ti doktorka povedala, ze je to ok, tak fajn !!! 🙂 🙂 🙂

Idem papkat, mame zeleninovu polievku, aspon daco teple, dnes som mala bagetovy den, ale to nie z nudze, ale mala som na to chut !!! 😀 😀 😀

vierka
7. aug 2009

dobre ranko babulky 😀 😀 😀

katika - tak to je super, ze su skoro vsetky vysledky dobre... a je dobre, ze ti doktorka preventivne dala injekcie... neboj sa, tych par tyzdnov este rychlo utecie a nic sa nestane... 😉
tak hrcku... zenske telo prechadza velkymi zmenami pocas tehu, tak dokina ma pravdu ze to je urcite len nieco hormonalne, je toho pre zenu dost, ked je tehotna...

asshanti
7. aug 2009

Ahojte, tak narychlo vas len pozdravim, lebo aj dnes budeme bez prudu, neviem co tolko robia... Rano som zase trochu grcla, ale len raz, slzy jak hrachy mi vysli... 😝 😝 😝 Prijemny piatkovy den, huraaaaaaaa bude vikend !!! 😵 😵 😵 😵 😵

nellie_
autor
7. aug 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kati no fakt super, ze vysledky dopadli dobre 😉 a tie injekcie uz nejak vydrzis 😉
no to by som sa aj ja vyplasila ako marcovy zajac s tou hrčkou... ale ja to stale hovorim - hormony su svine 😀

assh ty nasa grcilka 😅 😅 verim, ze uz to coskoro prejde, ved uz budes zachvilu v 12tt 😉

vierka
7. aug 2009

nelie - ahojky a ty ako? 😀

nellie_
autor
7. aug 2009

vieri ja?? cakam na ovulu 😀 😀 😀 😀

som zvedava kedy dorazi, dnes som 20DC a este nebola... preventivne sem tam meriam nech viem ako na tom som po tej silnej mrche chorvatskej, ze ci sa ovule uraci dojst alebo čo... 😅 😅 😅
ale pre istotu budeme cely vikend robit džiga džiga... 😀 😀 😀 😀 😀 (ten tvoj vyraz nema chyby 😀 )

vierka
7. aug 2009

no kto vie ci vobec bude, ked si mala mrchu a potom po dvoch tyzdnoch dalsiu, ze ci tento mesiac vobec aj bude... ale nevadi - prevencii sa predsa medze nekladu 😀 😀 😀

tak s tym vyrazom zacal "sup všetrt" a mne sa to hrozne luuuuuuubi 😝 😀

asshanti
7. aug 2009

hej, pozeram, ze uz mi naskocil 11. tyzden, ale som asi v takom 10.... Ale to je jedno... 😵 😵 😵

Nellie, tak to vas caka pekny vikendik !!! Si to uzite naplno !!! xixi 😀 😀 😀

Tak to vyzera, ze elektrina uz pojde, tak som zasa v plnom pracovnom nasadeni !!! Posledny den zastupujem kolegynu, tak jej vsetko vycistim !!!

vierka
7. aug 2009

aj mne net ukazuje o pad dni viacej nez skutocne som, ale to nevadi - len tak na orientaciu to staci 😀

katika82
7. aug 2009

no ahojte lásky

no ja sa zasa len poflakujem v práci vôôôôôôbec sa mi nechce robiť 😀

vierka
7. aug 2009

no ja sa tu prave snazim stravit nejako posledne dve hodinky, ale sa mi nejako nechce ani motkat 😅

vierka
7. aug 2009

rozhodla som sa teda ze idem nieco robit a normalne ma nechce system prihlasit do digitalneho archivu - asi mi chce aj pocitat nieco naznacit 😅 ze dneska to uz asi nema cenu 😀 😀 😀

katika82
7. aug 2009

no vierka tak je piatok asi sa ani počítaču nechce. ja robím ešte zajtra a potom mám 3 dni voľno jujuž sa teším ale v utorok idem na tú sladkú vodu tak fuj to sa neteším

vierka
7. aug 2009

no ja sa tesim na vikend, hlavne na to ako si pospim,,, a som si uvedomila, ze na konci mesiac budem mat posledny vikend 4 dnovy - jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵

katika82
7. aug 2009

no vidíš,
ja ešte dva mesiace a idem na materskú juj tak sa teším konečne domka, oddych

vierka
7. aug 2009

no ja este ked tri tyzden vydrzim, tak potom mam v pribehu troch tyzdnov 2 vikendy ktore budu mat 4 dni 😀

sa ti to riadne krati 😀

nellie_
autor
7. aug 2009

ale vam je vy len o volne a o materskych tu točite 😀 😀 😀 😀

mne uz ostava len poctiva makačka tak do vianoc asi 😀 😀 😀 😀
sice este ked sa budeme stahovat si nejake tie dni volna zoberem ale to uz neni dovolenka.. 😀 😀 😀

mne sa uz tiez nic nechce..dneska som zamakala vcelku dost... 😎 😎

vierka
7. aug 2009

nelie - no konecne prisiel niekto kto bude vytvarat statu zisk, aby nam mohol platit matersku 😀 😀 😀

ja mam este do konca roka 13 dni dovolenky, mame este nejake 4 dni povinnej, tak mam este nejakych 9 dni sama pre seba 😀

nellie_
autor
7. aug 2009

no ano ja som taka dobra dusa ze robim na vase materske 😀 😀 😀 😀
co uz mam s vami robit 😀 😀

joj hladna som nejaka, dneska mam jeden z mojich "žracich dni" 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
7. aug 2009

no ved mi budeme robit potom vsetky na teba 😀

a co by si si dala dobreho???? 😝
my sme mali dneska skvely obed, az na to, ze ho cely pokazil pach taciek na ktore si clovek berie nalozene jedlo.. normalne smrdia ako taky dobre neumyty pes - ja tomu hovorim dedinsky pes, lebo take babky co ich maju pri dome uviazanych ich nekupu a chudaci psy cakaju len na dazd 😕 tak normalne takto ta tacka smrdela, som ju musela ist odniest a tanier som mala len na stole polozeny 😀

nellie_
autor
7. aug 2009

ze neumyty peeeeeeeees 😀 😀 😀 😀 😀

ale ja ten puch poznam...to nasa ex upratovačka mala taku handru ktorou umyvala nam tu dlazky ze to bolo smrad na hovado.. a presne viem ako tie tacky smrdia.... to je nehorazny smrad... ten prebije pre mna uz len smrad dazdoviek 😀 😀 😀 😀

katika82
7. aug 2009

nellie no ty teraz na nás porobíš trošku aby sme mali materskú a my ti to hádam vrátime potom.ale dovtedy kým pojdmee my zasa do roboty ty hádam aj dve porodíš 😀 😀 😀

vierka a ty už budeš vianoce tráviť na materskej podľa pôrodu čooo???

nellie_
autor
7. aug 2009

no ved mate stastie ze ste to vy... na ide tehule by som tak nedrela... 😀 😀 😀 😀

joj, este 20 minut a prasim domov 😎

katika82
7. aug 2009

tak o takomto čase už si asi doma. a vegetíš si pri telke čoo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre