Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
13. aug 2009

mireag mudro 😉

a ja som si dodnes myslela ze to funguje 😅 ale mne vacsinou ovu podla merania sedela aj podla sona 😉

mireag
13. aug 2009

No, tak vidis, ☹ Kto z toho vyjde... Ja som si to zatial nikdy nesledovala, tak sa z toho asi osaliem. 😀 Strasne, ked nevies na com si...

nellie_
autor
13. aug 2009

mireag ved necha to na ten uzv a krv.. 😉 sledovana si, tak ovu vam neubzikne 😉
hlavne nech je spravne vyuzita... 😎 😎 😎

asshanti
13. aug 2009

Baby, tak ja som si teplotu merala asi 2 mesiaci a potom som otehotnela... 😵 😵 😵 A to ste ma len vy (nellie, vierka, alex, anjelinka a katika) nahovorili spravit si test, lebo sa mi asi viac ako 2 tyzdne striedala BT 36, 8 a
36, 9... 😉 😉 😉
To vam teda ani nehovorim, kolko sme mali my ludi na svadbe... Sme z velkej rodiny, ja aj manzel, teda ja len z otcovej a maminej strany, lebo ja som jedinacik... 😀 😀 😀 Takze moji rodicia vydavali jedinu dcerenku, tak museli pozvat kazdeho... Tak sme mali cca 300 ludi... 😀 😀 😀 😝 😝 😝

mireag
13. aug 2009

hmmmm, tak to sa neboj... 😀 😀 😀 Planujem byt cely mesiac nalozena v "naleve..." 😎 Ale ked ovu nepride, tak nech si trhne. Raz dojde, ci po dobrom alebo po zlom!

katika82
13. aug 2009

no mna to znervoznovalo lebo som si myslela že ovu je a nebola. tak preto som prestala merať ale je to na tebe moje.

vierka
14. aug 2009

dobre ranko kocky 😀

nellie_
autor
14. aug 2009

dobre rankooo 😀

konecne piatok.. trpim jak kôn ako by som este spalaaaa...normalne ma stipu oči ako keby v nich mam
piesok 😅

vierka
14. aug 2009

my hovor nelie 😅 ja uz som dneska mala hlasky typu, ze sa tesim na matersku a na to, ze bude zima a vsade az do obeda tma a hmla a ze ja budem moct spat celyyyyyyyyyyyyyy deeeeeeen 😀

nellie_
autor
14. aug 2009

vieri to mas super, vidis ako sa mozes tesit.. 😀 😀 😀
len pekne prespi cele dni..lebo po 20-tom januari uz toho vela nenaspis.. 😝 😀 😀 😀
to si musis predspať do zasoby 😀 😀 😀

baby a ta moja svina ovula stale nic.... 😅 😅

katika82
14. aug 2009

dobré ránko lásky

no ja som toho teiž veľa nenaspala boli sme u kolegu oslavovať jeho meniny no a sa to nejak zvrhlo tak sme prišli domov o pol jednej ráno tak kukám ako mucha z prachu.

vierka vieš ako sa ja teším na materskú domka, nikto ma nebude budiť, celý den pri telke na gauči urobím si čo mi treba juj už sa teším.

nellie a nebola už náhodou len si si to nevšimla??

nellie_
autor
14. aug 2009

kati no ja neviem... aj som mala bolesti vo vajecniku ale fakt neviem.... 😅
mne vzdy teplota ukazovala presne ovu tak ja neviem... lebo podla teplôt to vypada ze nebola este...

http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

ked mna stve ze ja na sebe ani ten ovu hlien nespozorujem, ja ho nemavam.. 😅 ja mam len taky pocit "mokra" a ten mi zacal dnes, tak ja fakt neviem...

baby vy ste ho mavali ten typicky bielkovity ovu hlien???

katika82
14. aug 2009

nellie no veru ja som si to nejak nevšímala ten hlien ale mávala som ho skôr hustejší ako taký ovukovský tak tiež neviem ako sa nám to tehu vlastne podarilo ja ked tak rozmýšlam tak to bola teda fakt náhoda ako sviňa ale krásna náhoda.

ked hovorím o náhode tak mi prišiel dobrý vtip

Manžel hovorí manželke: Čo by si spravila, keby sa stala taká
náhoda, že ma nájdeš v posteli s inou?
Manželka sa pýta: A čo by si ty urobil, keby si ma našiel v
posteli s iným?
Manžel hovorí: No pozor! Nemýľ si náhodu s kurvením.
😀

vierka
14. aug 2009

katika - 😀 😀 😀 super vtip 😀
no ja sa cudujem, ze po takej prebdenej noci dokazes vobec fungovat 🙂

nelie - a nemohla si mat ovu pred tym 14 dno kedy si len zacala merat??? lebo tam mas teplotu vysoko a to tak vystupi po ovu, nie???
inak ja som tiez nikdy nemala ziadny hlien, ziadne bolesti, takze ja som sa orientovala len teoreticky ze kedy asi mam... potom som chodila na folikulometriu kazdy mesiac, tak to my vzdy doki povedla kedy mam a potom som to uz neriesila kedze sme mali zly spg ze kedy mam 😅

katika82
14. aug 2009

vierka ja tiež tak proste ak som sa prestala sledovať že vtedy ovu hlienik čípok a tak tak som otehotnela ani neviem kedy prisám vačku ja fakt neviem kedy sa to podarilo. 😀 😀 😀 a akým zázrakom

vierka
14. aug 2009

katika - ja tiez neviem kedy... len mam potvrdene od lekara 5.5. ze nie je cysta a ze je folikul prasknuty... mozno som uz aj vtedy bola tehu, ja fakt neviem 😅

alex
14. aug 2009

dobré ránko kočky 🙂
Konečne piatok, teším sa, ako sa cez víkend vyhajám.

mireag
14. aug 2009

Dobre ranko baby, ja kycham ako blazon - alergia... 🙂 Ja som si hlien nikdy nejako nesledovala. Ani som netusila, ze by to malo nieco znamenat. Skusim to teraz kukat, aj ked nemyslim, ze mi to nejako pomoze... 😒

katika82
14. aug 2009

mereag hlien je veľmi dôležitý pretože ak je hustý a nie vodový tak nepustí manželove spermijky tam kde má. ťažko sa im v nom pláva a oni potom nevládzu a uhynú. dokonca sa stáva že ženin hlien dokáže vytvárať protilátky proti spermiám takže aj to sa vyšetruje ak sa dlho nedarí otehotnieť

vierka
14. aug 2009

ale pokial hlien nepozorujes, ako ja, tak nebudes vediet posudit ci je husty, alebo aky... nie kazda zena musi byt "vlhka" pocas ovulky 🙂

nellie_
autor
14. aug 2009

no tak ste ma ukludnili s tym hlienom.. ked mne sa vzdy hnusilo kontrolovat si čipok 😅 😅
tak ja som nikdy hlien nekontrolovala aj som iba podla toho ze niekedy som mala "klzavy toaletak" 😀 😀
ale v poslednej dobe sa mi to uz nestava, tak neviem... fakt najlepsie to nesledovat 😀 😀 😀 ň

vieri, ovu isto nebola, lebo ja mavam po ovu vysoke teploty od 36,8-37,1 a take som este nemala, podla toho viem ze ovu bola, tvori sa progesteron a ten zvysuje teploty poovulačne...

no inak ma to ani moc netrapi nejak...uvidime, co z toho bude, len nechcem mat dlhokansky anovulak a zasa zacat chodit na vyvolavacky... lebo to ma max. nebavi.. 🙄 🙄 🙄 🙄

vierka
14. aug 2009

nelie - to s tou teplotou - tak to prehovorila ta skryta blondinka vo mne 😝 ved vies, ze ja sa v tom moc nevyznam 😅 😀

mireag
14. aug 2009

nooo, tak to ste ma v podstate nepotesili. 😀 Kaslem ja na hlien... Dako bude...
nellie, akoze vyvolavacku..? Co beries..? Mne uz teraz bude chodit po duph. pravidelne...

nellie_
autor
14. aug 2009

vieri v pohode 😉

Mireag praveze neberiem absolutne nic a od februara som mala v pohode ustalene cykly 30-32 dnove, ovu okolo 17-19 dna proste pohoda... a teraz sa mi to doserinkalo na dovolenke... dostala som tam MS po dvoch tyzdnoch a teraz sa mi asi telo spametava z toho šoku... 😅

a ak mi ovu nepride este najblizsie 2 tyzdne tak budem musiet na tu vyvolavacku ist, ja uz sa poznam a bez nej MS nedostanem.... 🙄 🙄 🙄 moje telo je take - neni ovu - neni mrcha... 🙄

vierka
14. aug 2009

nelie - a tie kvapky od toho Valovica ci ako sa vola uz neberies?

mireag
14. aug 2009

nelllie, tak to ja zase nie. MS prisla aj bez ovu... Chodila tak do 35-40 dni. Teraz sa prvykrat stalo, ze mi meskalo mesiac, tak som bola na vyvolavacke, no dalsi mesiac zrejem fasnem uz clostil...
Tak dufam, ze nebudes musiet cakat tak dlho a telo sa rychlo spamata. 🙂

nellie_
autor
14. aug 2009

vieri nie 😅 😅 😅
tym ze som ich nezobrala na dovolenku tak som sa potom na to uz vyfkalka 😅 😅

ale od prveho dna MS uz budem poctivo ich do seba liat.... 😎 😎 😎

katika82
14. aug 2009

nellie no ja by som sa dala na tie kvapky zasa a dala by som si záležať na tom aby som nezabúdala.mne to pomohlo fakt som si dala záležať a vidíššš výsledok 😀 😀 😀

nellie_
autor
14. aug 2009

katika ty si ich uzivala komplet cely cyklus????? ja to teda fakt flakam, ja som na toto strasnaaaa 😅

ale fakt uz budem brat ich presne ako sa to ma.. to tusim musim bez prestavky kazdy den, ze???
dnes si idem do lekarne kupit rovno dve balenia... 😎 😎 😎 😎

nellie_
autor
14. aug 2009

jéj kati ty uz mas vybrate meno.. az teraz som si vsimla v pase 😵 😵 😵
obidve su pekne... aj Matej aj Peter 😉 Peter je asi po tatinovi tusim, ze?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre