Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

asshanti
19. aug 2009

aj ja si myslim, ze farbenie je ok !!!

baby, ja som takaaaaaaaaaaa hladna !!! Dnes som si objednala obed do kanclu, ale kolega tu ma stranky, uz poriadne dlho, takze to nemozem vybalit a bastit, ale uz chcem !!! 😝 😝 😝

nellie_
autor
19. aug 2009

asshanti kasli na nich sak si tehula, najedz sa a hotovo.... 😉

a kdeze robis, ked tam mate stranky???

vierka
19. aug 2009

ja som mala dnes vyyyyynimocne dobry obedik 😀
a este som aj od kolegyne a kolegu dostala pomaranc, ze pre babo a dalsia kolegyna mi kupila nanuk, ze to je pre mna 😝 no jaky su na mna dobryyyy 😀

nellie_
autor
19. aug 2009

vieri no fakt aki su na teba dobriiii ako si ta hyckajuuuu - teda par don - VAS 😵 😵 😵 😵

ja budem mat slivkove guleeeeeeeeee ale az doma.. no uz slincem teraz po nich 😀 😀 😀

nellie_
autor
19. aug 2009

a co si mala takeho vynimocneho dobreho????? 😉

vierka
19. aug 2009

nelie - no len aby som si na to nezvykla, lebo potom ked o mna zase nikto ani prstom nezavadi, tak to bude tazko 😀
vynimocne dobra pismenkova polievka - dokonca v nej boli aj vsetky pismenka 😀 a potom morcascie prsiacka so syrom a vynikajicni zemiakova kasa - som sa riadne nabastila dneska 😝 😀

vierka
19. aug 2009

ale este by som zvladla ja take gule 😝 😀 😉

alex
19. aug 2009

nellie nerob chúťky so slivkovými... hneď by som si dala. Ja som papala ráno Termix, resp. moje raňajky trvajú tak dve hodiny kým niečo dopapám. Takže som po lyžičkách do seba dostávala Termix a teraz som si dala madarinku. Ešte mám hrušku. A potom sa najem až doma, lebo do mňa teraz ťažko niečo leze.

nellie_
autor
19. aug 2009

no tak pri tvojom papani alex by ti asi stacila jedna gulka a do vecera by si ju hadam zbastila 😅 😀
ved dojdi ty nam vela skody nenarobis... 😀

no pockaj ked ti potom zacne chutit papat zjes aj manzelika doma 😀 😀

nellie_
autor
19. aug 2009

vieri mnaaaam to by som si dalaaaaa 😀 😀
aj si nejake dobre veci v tej polievke prečitala??? 😀 😀 😀

alex
19. aug 2009

nellie tak guľky by som zbaštila raz dva, to ja milujem. Normálne sa mi sliny robia v ústach 😀

vierka
19. aug 2009

nelie - no jej by stacila jedna gulka a travila by ju este tyzden 😀 😀 😀
no hotovy roman - Daniel Steelova sa moze skovat proti tomu co tam vsetko bolo 😀

alex - sa tesim na to, ked budes vstavat kvoli tomu, ze si hladna 😀 😀 😀

katika82
19. aug 2009

baby nerobte mi tu chúťky??? my sme mali fazuľovú polievku na vetry 😀 masko dusené v kely dobručké to bolo.ale musím to niečím sladkým zabiť

vierka
19. aug 2009

katika - na tom sa ja vzdy smejem, ked mame napisane v jedalnom listu - ze "bravcove maso v kely" - vzdy sa zamyslam, ze ci vobec na obede nejake to maso bude ked je "v kely" 😀 😀 😀

nellie_
autor
19. aug 2009

vy mi tu robite riadne chutky 😀

uz nech som veru doma 😀 😀 😀

ja vstam aj teraz s tym ze som hladna a to ani tehu nie som 😀 😀 😀 ja sa niekedy uz vecer v posteli tesim ze co si rano dam na ranajky.. 😅 😀 😀
a zakonite po mase alebo dacom slanom musim do seba napchat sladkost a opacne... 😀 😀 😀

ja ked budem tehu, tak to bude po prdeli 😀 😀 😀

vierka
19. aug 2009

nelie - vies co, ja badam, ze jem tak normalne, ani ziadne chute nemam 😀
ale veru to s ami este nestalo aby som uz vecer myslela na to, co budem na druhy den jest 😀 😀 😀

tak ale ja sa tesim na vikend, to si chcem kupit k ranajkam vianocku s masielkom a dzemom 😀

anjelinka
19. aug 2009

Ahojteeee, furt sa to tu len o jedle toci....ja som moju dietu vcera pokaslala, lebo nas pozvali na navstevu, takze moja dieta v kybli....tri oslavy narodenin, 7 druhov zakuskov, rezen, salat, chlebicky 😀 😀 😀 ....ale od dnes som zasa poctiva...
no, ale co, rano som vstala na vahu a mam o dva kg menej 😀 😀 ...a pritom ziadna drasticka dieta 😅 , rano sa najem, na obed obed a vecer uz nic, len hrozno strapcek alebo jabko, alebo banan...no...asi tak...

a co sa tyka mrchy, dnes teplota klesla uz na 36,5, nestihla som ju dat na ff, ale mrcha nikde 🙄 🙄

asshanti
19. aug 2009

baby, tak aby sme boli komplet, ja som mala kelovu polievku s kuracim maskom a este mi ostal segedinsky gulas a knedle na neskor... 🙂 🙂 🙂 A teraz akurat tlacim do seba keksik... 😀 😀 😀

nellie, ja robim na katastri, ale stranky nevybavujem, len s kolegom mame take prepojene 2 kacle, takze mali na mna rovno vyhlad... 😒 😒 😒

alex, tak Ty nemozes papat...??? Ja zato ano !!! Predtym som velmi nebola na sladke, iba tak normalne obcas, ale teraz musim mat keksik kazdy den !!! 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
19. aug 2009

anjelinka - no vies ako, hladnym prasaaaatkam sa len o hrantikoch sniva 😀 😀 😀
skus sa potom odvazit vecer - lebo ja tiez rano vazim minimalne o kilo menej nez vecer - xi xi ix 😀
ale nie, podla mna je super, ked normalne jes - ranajky, obed a veceru mas len taku lahku... ja som to tak tiez zacala robit ked som chcela dat dolu kila zo stimulky a v pohode to islo dolu... aj som si sem-tam sladke dopriala... a zacala som aj cvicit a bolo to... lebo ja nie som moc na diety 😅

alex
19. aug 2009

vierka, ja sa tiež vážim len ráno. Je to samozrejme rozdiel sa odvážiť ráno a večer, ale mala by si sa vážiť vždy ráno.
Anjelinka super že si -2 kilká a skoro bez námahy. Hlavné je nehladovať. Papať môžeš aj medzi raňajkymi a obedom niečo ľahké. Obedík bez prílohy, len zeleninka a uvidíš ako to pôjde dolu. Sa mi dobre píše, keď sa ma to netýka, čo 😀

Tak ja som nakoniec na obede bola, dala som si len nejakú polievku zemiakovú a stačilo mi.

vierka
19. aug 2009

alex - no ja sa vazim len kazde 4 tyzdne ako idem na poradnu... aj to rano pred ranajkami a ked som vycikana - aby som zbytocne nemala kila navyse - xi xi xi 😀 len tak medzi poradnou, asi tak v polke sa odvazim tak vecer, ale to neberiem do uvahy taky vysledok... takze uvidim buduci tyzden ako som na tom 😀

ale na mne sa mangel vzdy smeje, ked stupam na vahu pomaly naha, aj hodinky si dam dolu, aj gumicku na vlasy a tak... sa na mne smeje, ze sa pokusam tu vahu oklamat 😀 😀 😀

nellie_
autor
19. aug 2009

ze gumicku z vlasov dolu 😀 😀 😀 😀 😀
ja z teba nemozem... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
19. aug 2009

ale vaaaaazne, aj prstene, nausnice... aj sa odlicim - ved tony make-upu nieco tiez vazia 😀 😀 😀

nellie_
autor
19. aug 2009

no sak na takych mihalniciach spirala zabere veru riadne moc toho... to je aj 15dkg naviac hadam.. 😀 😀

alex
19. aug 2009

vierka ty si expert 😀

ja sa tiež vážim väčšinou nahá, resp. v spodnom prádle ráno.

asshanti
19. aug 2009

nam sa pre istotu nedavno pokazila takmer nova digitalna vaha... xixi 😀 😀 😀 A naposledy mi ukazovala este o nejake 3 kila menej ako pred otehotnenim... Tak som vravela, ze to je najlepsia vaha !!! 😀 😀 😀

vierka
19. aug 2009

no zato ta nasa vaha ti povie aj co si o tebe mysli.... pise k vahe stylom - chuda, normal, tlsta, obezna... (v anglictine)... tak preto tie moje opatrenia 😀
ale sa najviac smejem ked sa s nou mangel hada stylom "Pozri sa na seba!!! ty si obezna!!!!" 😀 😀 😀

asshanti
19. aug 2009

tak ja dufam, ze na porod nepojdem s nejakym trojcifernym cislo, nesmiem tolko pribrat !!!! 😠 😠 😠 Ja nie som ani chuda, ani tucna, taka normal, ale asi mam tazke kosti alebo co, lebo vazim tolko ako moje kolegyne co by mi mohli byt matkami... 😠 😠 😠 Ale pritom nevyzeram ako ony, sak maju aj nejake tie pneumatiky... To cloveka nasere, vsak...??? 😠 😠 😠 😖 😖 😖

nellie_
autor
19. aug 2009

asshanti klud, ja tiez vazim dost a nikto mi to neveri... 😅 😅 😅

takze pohoda.... ved co aj tak si teraz tehu v tehu je priberanie prikazane, takze to neries... 😉

alex
19. aug 2009

vierka tak manžel je tiež expert... som si to predstavila, ako sa s tou váhou háda 😀

Ja si tiež pripadám normálnej postavy, aj keď trošku menej kíl by som mohla mať. Tiež dúfam, že neskončím nad stovkou. Takých do desať kíl keď priberiem, tak budem spokojná. Ale myslím si, že určite budem mať aj viac.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre